*** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • olavike
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1269

    #406
    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Kui 100 EEK välja võtta, siis jah on suur see teenustasu, aga 3500 EEK puhul pole ju hullu see 28 EEK.

    Comment

    • r3o
      FPP Pro
      • Apr 2009
      • 260

      #407
      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

      Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
      Vale.

      Siin on see hinnakiri ilmunud paar korda, samuti on see feede tabel olemas Moneybookersi kodulehel.

      Valuutavahetusteenuse fee 2% + valuutakursi vahe võrreldes opimaalsega ca 0,5% + raha automaadist võttes 1.8EUR (28EEK). Poest ostes muid teenustasusid pole.

      NB. Kui tundub, et vahel on teenustasu null, siis see võib tuleneda valuutakursside muutumisest ostmise kuupäeva ja summa kontolt mahakandmise kuupäeva vahel. Nii, et see "fee" võib olla näiteks vahemikus 0-4% summast.
      Kui maksad kaardiga poes/restoranis siis pole 2% valuutavahetus tasu. Ma rääkisingi kaaridga maksmisest. ATM-iga pole proovinud.

      Comment

      • Firzen
        Grinder
        • Oct 2008
        • 605

        #408
        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

        Mul senimaani pole läinud feedega üle 50EEKi. Parem on muidugi suurem summa korraga välja võtta, kui väikeste osade kaupa. Kõige parem oleks üldse jätta mingi osa MB kontole kaardiga maksmiseks ja ülejäänud kodupanka kanda.

        Comment

        • olavike
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1269

          #409
          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

          Kodupanka kandmisel ja MB kaardiga ATMist väljavõtmisel on sama suur teenustasu. Ainuke vahe lihtsalt selles, et kaardiga saad max. 250 EUR korraga välja võtta.

          Comment

          • flipmachine
            Pokkerihai
            • Jul 2009
            • 1857

            #410
            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

            Kas keegi seletaks, kuidas käib netipoest kaupade ostmine näiteks selliselt saidilt

            http://www.tshirtsville.com/acatalog..._T_Shirts.html , kasutades MB kaarti.

            Comment

            • Ghost0
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1335

              #411
              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

              Täna oli esimene tõrge MB kaardiga, ülemiste rimis:/
              Võtsin kaardi välja ja müüja ütles, et vale kaardi number vms, teisel korral toimis.
              Olen rahast ilma nüüd? Või on kellelgi see broneeritud raha tagasi tulnud?

              Comment

              • olavike
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1269

                #412
                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
                Täna oli esimene tõrge MB kaardiga, ülemiste rimis:/
                Võtsin kaardi välja ja müüja ütles, et vale kaardi number vms, teisel korral toimis.
                Olen rahast ilma nüüd? Või on kellelgi see broneeritud raha tagasi tulnud?
                MB konto näitab siis, et summa on topelt maha läinud?

                Comment

                • Ghost0
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1335

                  #413
                  Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                  Algselt postitas olavike Vaata postitust
                  MB konto näitab siis, et summa on topelt maha läinud?
                  Jep, sellest on varem ka siin teemas juttu olnud. Keegi mainis et see summa on võib-olla ajutiselt broneeritud, et äkki tekib tagasi vms...aga keegi pole seda veel kinnitatud ega ümber lükanud imo..

                  Comment

                  • Liquicity
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2010
                    • 454

                    #414
                    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                    Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
                    Jep, sellest on varem ka siin teemas juttu olnud. Keegi mainis et see summa on võib-olla ajutiselt broneeritud, et äkki tekib tagasi vms...aga keegi pole seda veel kinnitatud ega ümber lükanud imo..
                    Ma nüüd 100% pead ei anna aga minu arust tuli see raha ikka tagasi, mis alguses topelt maha oli läinud. Endal on olnud 2x probleeme maksmisel. samas olen teinud üle 100 makse vabalt, väga paljudes erinevates kohtades. Loen siiski kaarti üsna usaldusväärseks.

                    Comment

                    • yolpa
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 2669

                      #415
                      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                      kiidan kah omaltpoolt kaarti, et igal pool peale maxima olen saanud ilusti makstud ja ei ole topelt võetud ega midagi.

                      Comment

                      • Tisko
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 163

                        #416
                        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                        Säästuris hävisin päise päeva ajal (ühe korra olengi seal proovind aind), Teises kohas hävisin kahel ööl järjest (aga see võis olla tingitud eelnevatest rämedalt tihedatest maksetest zavoodides ja mujal), kuid üldiselt on kuldne jah.

                        Comment

                        • raunsz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1492

                          #417
                          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                          ma donk! vaja abi!

                          Tahan raha kanda MB -> FULL TILT POKER!

                          Mis täpsemalt ja kuidas tuleks nusserdada seal????

                          TÄnud ette-taha!

                          Comment

                          • ristijeesus
                            Klubi Liige
                            • Oct 2009
                            • 2533

                            #418
                            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                            FT-s cashier ja make a deposit. Sealt siis vali moneybookers ja anna minna. Kindlasti peab MB konto olema sinu nimel ja sama emaili aadressiga mis FT-s kirjas.

                            Comment

                            • kilu6
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1305

                              #419
                              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                              Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                              FT-s cashier ja make a deposit. Sealt siis vali moneybookers ja anna minna. Kindlasti peab MB konto olema sinu nimel ja sama emaili aadressiga mis FT-s kirjas.
                              MB kontole saab teha mitu meiliaadressi, kui vaja peaks minema.

                              Comment

                              • raunsz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1492

                                #420
                                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                                Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                                FT-s cashier ja make a deposit. Sealt siis vali moneybookers ja anna minna. Kindlasti peab MB konto olema sinu nimel ja sama emaili aadressiga mis FT-s kirjas.
                                Suured tänud, kunagi helista kui Mustamäel liigud ja õlle vaja on!

                                Comment

                                Working...