Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***
kui ma tahan mb-st raha välja võtta, siis kumb oleks vähem kulukas kas mb kaardiga atm-ist või mb->swedbank (mb valuuta on usd)?
atm-ist võttes läheb €1.8 + foreign exchange fee 2.49%. Loll küsimus: näiteks kui võtan $100 välja, siis kas läheb €1.8 + $2.49?
tehes withdraw panka, näitab et läheb $2.41. Kas sinna lisandub siis valuuta vahetuse hind swedbank'i kursi järgi?
kui ma tahan mb-st raha välja võtta, siis kumb oleks vähem kulukas kas mb kaardiga atm-ist või mb->swedbank (mb valuuta on usd)?
atm-ist võttes läheb €1.8 + foreign exchange fee 2.49%. Loll küsimus: näiteks kui võtan $100 välja, siis kas läheb €1.8 + $2.49?
tehes withdraw panka, näitab et läheb $2.41. Kas sinna lisandub siis valuuta vahetuse hind swedbank'i kursi järgi?
Comment