*** TableNinja - küsimused/probleemid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #106
    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    jh on küll!

    Comment

    • LAKKEKRANTS
      Räme Fish
      • Jul 2010
      • 9

      #107
      Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

      Kas TN sulgeb sitgo´de lauad a kuidagi autoaatselt kui oled välja lennaud? Mängin FTs.

      Comment

      • J0kker
        Grinder
        • Feb 2009
        • 865

        #108
        Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

        Keegi oskab öelda mis keiss on vahepeal, kui paned automaatse beti , siis ninja betib mingi 0.60 sendisesse poti 0.03 senti

        Comment

        • Liquicity
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2010
          • 454

          #109
          Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

          Mul on tableninja pot betting lakanud töötamast. Ei kirjuta panust bet boxi. Varem toimis nüüd enam mitte. Ei tööta ka tavalise hyper simple ega classic themega. Mõtlesin, et viga võib olla ka HUDis mis võib segada aga ei tööta ka ilma selleta. Ei oska kuskilt lahendust ka leida. Igatahes väga imelik. Tuleb vist support appi võtta või teab keegi siin lahendust või mõnda nõuannet mida proovida võiks?

          E: Sain asja korda. Peale mitut tundi jamamist. Viga selles, et Pokerstars>Options>Advanced Multitable Options> Highlight bet amount see ei tohi olla sisse lülitatud. Täiesti kogemata olin seda mingi aeg teinud.
          Last edited by Liquicity; 26.10.10, 01:43.

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #110
            Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

            soetasin ka ninja, aga probleemid

            1)table opener
            panen filtris asjad paika, saven ja testin, siis muudetakse filtris automaatselt buy-in 0 kuni 0 ja loby tyhi
            2)kui ta avab ja regab, siis see nn starsi iltri paneel hyppab stacki peale nii, et ma pean hiirega ta 2ra kustutama.


            Kuda lahti saada lauast, kui ma v2lja kukun?

            Comment

            • Andr3s
              Julm Donk
              • Nov 2008
              • 65

              #111
              Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

              Väike probleem Ninja ja PT3'ga.
              Millegi pärast need mul koos ei tööta. Kui käivitan Ninja enne trackerit, siis ninja töötab kenasti, kuid PT laua HUDi ei näita (käsi siiski kogub).
              Kui aga avan teises järjekorras (tracker enne), siis ninja jookseb üldse kokku.

              Tegu on mõlemal puhul trialidega ning mängutoaks on FTP.

              Suggestions?

              Comment

              • PokerDevil
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1177

                #112
                Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                Sry, kui küsimus ennem olnud, sessi keskel kirjutan.
                Mida teha kui TN Full Tilt hakkab streikida - iga avang pre-flop läheb alati all in. Paneb max beti lahtrisse?

                Comment

                • andero14
                  Julm Donk
                  • Aug 2009
                  • 54

                  #113
                  Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                  Kas ninja bet sizeingut vastavalt positsioonile ka võimaldab confida, üsna oluline minu arust?

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #114
                    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                    Algselt postitas andero14 Vaata postitust
                    Kas ninja bet sizeingut vastavalt positsioonile ka võimaldab confida, üsna oluline minu arust?
                    Mõne nupu alla ikka saad panna, et näiteks avab 2bb

                    Comment

                    • PokerDevil
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1177

                      #115
                      Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                      Üks asi ajab räigelt tilti.. Mul on pandud default bet 2.5 + 1 per limper ja iga kord kui minu action on hakkab beti kastis seda arvutama - 1. seki jooksul käivad seal numbrid kuni õige käes.. Aga see 1sek hiir suht freezib.. Arvutis viga olla ei saa. Alles lasin kokku panna (eile sain kätte). Muutsin ka 3bb tõstele ja ikka sama.

                      Comment

                      • kuco
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1910

                        #116
                        Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                        Algselt postitas PokerDevil Vaata postitust
                        Üks asi ajab räigelt tilti.. Mul on pandud default bet 2.5 + 1 per limper ja iga kord kui minu action on hakkab beti kastis seda arvutama - 1. seki jooksul käivad seal numbrid kuni õige käes.. Aga see 1sek hiir suht freezib.. Arvutis viga olla ei saa. Alles lasin kokku panna (eile sain kätte). Muutsin ka 3bb tõstele ja ikka sama.
                        PSis?

                        FT oma oli aeglane aga starsis käib väga kiirelt. Arvesta sellega, et arvutab beti suuruse alles siis kui aken on aktiveeritud.

                        Comment

                        • Ameising
                          Julm Donk
                          • Jul 2009
                          • 29

                          #117
                          Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                          Algselt postitas PokerDevil Vaata postitust
                          Üks asi ajab räigelt tilti.. Mul on pandud default bet 2.5 + 1 per limper ja iga kord kui minu action on hakkab beti kastis seda arvutama - 1. seki jooksul käivad seal numbrid kuni õige käes.. Aga see 1sek hiir suht freezib.. Arvutis viga olla ei saa. Alles lasin kokku panna (eile sain kätte). Muutsin ka 3bb tõstele ja ikka sama.
                          Mul oli kunagi sama jama, tuleb lihtsalt UAC(user account control) maha võta ja arvutile restart teha.

                          Comment

                          • flipmachine
                            Pokkerihai
                            • Jul 2009
                            • 1857

                            #118
                            Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                            Selline probleem, et kui ninja käib ei saa ftp notedesse copy paste teha.
                            Kusagil mingi linnuke märkimata või teab keegi lahendust ?

                            Comment

                            • ment52
                              Politseidokumendiga kusjuures!
                              • Oct 2008
                              • 1270

                              #119
                              Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                              Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                              Selline probleem, et kui ninja käib ei saa ftp notedesse copy paste teha.
                              Kusagil mingi linnuke märkimata või teab keegi lahendust ?
                              Ma ei tea kas see on ainult siis kui tnft käib või muidu ka, aga kui ftp laua peale klikid, siis kaob clipboard ära. Ehk siis kopeeri ära ja paste ära enne kui laua pale vajutad uuesti.

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #120
                                Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                                TableNinja toetab nüüdsest ka Starsi Cap laudu.

                                Comment

                                Working...