*** TableNinja - küsimused/probleemid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kuco
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1910

    #151
    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
    Ega keegi ei oska öelda kas Table Ninjas on võimalik panna ,et avaks BTN ja SB lt 2.5x automaatselt?
    Ei ole võimalik. Stars ei luba sellist funktsionaalsust

    Comment

    • GoodButLucky
      Räme Fish
      • Aug 2011
      • 20

      #152
      Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

      Heippa!
      Table Ninja SNG-openeri jamale võib leiduda imelik lahendus enne kui järgmine update selle korda ajab.

      If your currently playing .ee or .it and are having trouble with the Sensei rolling Stars back to the previous version should temporarily solve the problem.

      To revert PokerStars go to your stars install directory and open the "backup folder. By default this is in "C:\Program Files\Pokerstars\backup". Not everyone will have a backup directory, but if it exists you can revert to the previous version of Pokerstars until we release an update to TableNinja. Copy the files from the backup directory into the C:\Program Files\Pokerstars directory and then run the Pokerstars.exe directly from your PokerStars install directory (DO NOT USE YOUR DESKTOP SHORTCUT). This will allow you to temporarily run the old version of Stars.

      Comment

      • GoodButLucky
        Räme Fish
        • Aug 2011
        • 20

        #153
        Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

        Saatsin paar meili, ühe igaks juhuks Pokerstarsi, teise Table Ninjasse. Tõenäoliselt minu meilidest sõltumata tehti Table Ninja update, millest ka ilusasti teavitati ja nüüdseks on probleem lahendatud.

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #154
          Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

          Lugu selline, et soovin TableNinja abil 2-table'ida. Mis pildil olevates seadetes mul valesti on pandud, et TableNinja avab ka näiteks kolmanda laua isegi kui 2 juba lahti on (võib-olla isegi rohkem, aga ma olen tavaliselt programmi peale kolmanda laua avamist välja lülitanud)? Tegin küll TabeNinja kodukal oleva õpetuse järgi, aga kusagil paistab ikka mingi viga sees olevat.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #155
            Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

            Teab keegi või oskab mõne vettpidava teooria välja pakkuda, et miks TN-ga starsis klaviatuurilt fold vajutades on aegajalt nagu kerge delay sees ja käsklus tundub nagu ei jõuaks alati kohale? Samas hiirega klõpsates fold nupul käib klikk momentaalselt.

            Comment

            • Soulflyr
              Räme Fish
              • May 2012
              • 5

              #156
              Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

              See delay kipub jah vahest mängu tulema, aga mitte nii, et segaks.
              Mul endal üldse selline süsteem, et multitablen Tableninja + Logitech Gamepad.
              Mugavam, kui kätt klaviatuuril ja hiirel hoida imo.

              Comment

              • GoodButLucky
                Räme Fish
                • Aug 2011
                • 20

                #157
                Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                Peale paari päeva tagust PokerStarsi update'i ei tööta Table Opener, jälle. Saatsin neile meili, jälle. Table Ninja tehniline tugi lubas oma update'i teha nii kiirelt kui võimalik, jälle.

                Btw, Soulflyr, kuidas selle Gamepadiga mängimine on? Kas on väga mugav ja kiire?

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #158
                  Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                  Selline kala lambist tekkinud - waitinglisti laud kui ette hüppab ja kui ma selle laua acceptin, siis uus laud ei ilmu enam ette vaid visatakse suvaliselt teiste laudade taha kuskile.

                  Comment

                  • WeThePeople
                    Vana Tegija
                    • Mar 2010
                    • 1163

                    #159
                    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                    Panen kõik settingud paika sng sensei alt ja siis kui vajutan start tuleb ERROR: please login to Pokerstars(R) before starting sit-n-go opener. Sisse olen logitud, kasutan esimest korda, seega ei oska probleemi sisu isegi aimata.

                    nvm: sain tööle
                    Last edited by WeThePeople; 17.09.12, 17:59.

                    Comment

                    • Engels
                      Julm Donk
                      • Oct 2010
                      • 31

                      #160
                      Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                      Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                      Panen kõik settingud paika sng sensei alt ja siis kui vajutan start tuleb ERROR: please login to Pokerstars(R) before starting sit-n-go opener. Sisse olen logitud, kasutan esimest korda, seega ei oska probleemi sisu isegi aimata.

                      nvm: sain tööle
                      Mis tegid siis, et ta tööle läks?

                      Comment

                      • WeThePeople
                        Vana Tegija
                        • Mar 2010
                        • 1163

                        #161
                        Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                        Algselt postitas Engels Vaata postitust
                        Mis tegid siis, et ta tööle läks?
                        TN Setupi all oli my settings folder .com, vahetasin selle .ee vastu.

                        Comment

                        • Murdock
                          Grinder
                          • Jun 2010
                          • 690

                          #162
                          Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                          Tableninjast saab panna kuidagi,et auto-foldib zoomis teatud käed?
                          Kui jah siis kuidas?

                          Comment

                          • Cypher0
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 1512

                            #163
                            Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                            Ei saa.

                            Comment

                            • Strawberry
                              Varasemalt kasutaja "romeo"
                              • Aug 2012
                              • 1229

                              #164
                              Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                              Algselt postitas Murdock Vaata postitust
                              Tableninjast saab panna kuidagi,et auto-foldib zoomis teatud käed?
                              Kui jah siis kuidas?
                              See oleks bot ja bannitav offense.

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #165
                                Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                                Kas keegi viiamsle ajal ninjat kasutanud?
                                Ostsin ninja. Huvitab just sensei osa. sng-dele jääbki ta pm regama v ei tee seda täpselt

                                Kas ma pean kataloogides tänu .ee-le midagi konfima?

                                Praegu pea suht tühi otsas


                                Teine küsimus, kuidas on võimalik, et uued lauad avanevad kõik ühte stakki, mitte ei avane lauad erisuundades?

                                Comment

                                Working...