*** TableNinja - küsimused/probleemid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karookas
    Jube Noob
    • May 2010
    • 126

    #136
    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    tableninja avab Pstarsis laudu, aga mille järgi? Panen ninja tööle ja starsis hakkab mind laudadesse panema

    Comment

    • PlanetRJ
      Jube Noob
      • Oct 2011
      • 173

      #137
      Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

      kas kuidagi nii ei saa et kui on näiteks 10l kõige paremas lauas waiting list et mingi ühe liigutusega paneks kõikidesse järjekorda või siis kasvõi klikid lobys laua peale ja vajutad ühte klahvi ja automaatselt waiting list.Ise mängin nl5 6 maxi ja seal on koguaeg lauad täis,et kaob nagu see laudade avamise lõbu ära nl2s oli küll väga mugav,kõik parimate protsentidega lauad pool täis ja said 10 sekiga 10 lauda avada,aga nl 5s suht nigel, muidu ülejäänd asjad töötavad küll väga ladusalt.1 küsimus veel,et kas saaks kuidagi et kui avaneb uus laud,et ta automaatselt tileb end ära ja automaatse suurusega,sest suht nõme on seda ctrl9 koguaeg lahmida

      Comment

      • kuco
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1910

        #138
        Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

        Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
        kas kuidagi nii ei saa et kui on näiteks 10l kõige paremas lauas waiting list et mingi ühe liigutusega paneks kõikidesse järjekorda või siis kasvõi klikid lobys laua peale ja vajutad ühte klahvi ja automaatselt waiting list.Ise mängin nl5 6 maxi ja seal on koguaeg lauad täis,et kaob nagu see laudade avamise lõbu ära nl2s oli küll väga mugav,kõik parimate protsentidega lauad pool täis ja said 10 sekiga 10 lauda avada,aga nl 5s suht nigel, muidu ülejäänd asjad töötavad küll väga ladusalt.
        Kõike saab aga tuleb seadistada.
        Tableninjal on olemas selline Tab nagu "Opening/Closing". Seal on valik Join waitlist (or open table) kuhu saad märkida klahvikombinatsiooni, et läheks waitinglisti. Alt saad ka määrata, et mitu lauda ta lubab lahti hoida, kui arv täis siis vastab kohe no.

        Kõikide laudade jaoks ei ole võimalust ja nagu ma aru sain siis ei tule ka. Pokerstars ei luba sellist asja.

        Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
        1 küsimus veel,et kas saaks kuidagi et kui avaneb uus laud,et ta automaatselt tileb end ära ja automaatse suurusega,sest suht nõme on seda ctrl9 koguaeg lahmida
        Ava endale vajalik arv laudu ära ja siis on pokerstarsis olemas võimalus salvestada layouti. Laual on optionsite kõrval nupp, mis mälu järgi näeb välja nagu nool alla. Salvestada ära ja siis peaks meeles pidama.

        Comment

        • peete82
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1310

          #139
          Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

          Ahoi SNG mängijad.
          Kuidas saate sellest probleemist üle, et Tableninja ei taha uut äsja avatud lauda "aktiivseks" teha. Ikka alati peab hiirega esimene kord sinna peale klikkima, siis on edaspidi kõik OK.
          Tean, et see on seotud Starsi funktsiooniga "New Tournaments take focus" - sealt eest on linnuke ära.
          Aga kui sinna linnuke panna, siis on teistpidi jama, need uued lauad hüppavad avanedes kohe ise aktiivseks. Häirib sihuke asi.

          Comment

          • Jäämees
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1182

            #140
            Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

            Selline probleem TableNinjaga SNGsid mängides.

            Tuleb mingi laud ette kus just jagatakse kaardid, aga kohe põhimõtteliselt 1 sekiga enne kui jõuan midagi teha lükkab tableninja ette laua kus pole kaarti jagatud (ei ole uued lauad) ja seega pean koguaeg kasutama seda ''First Line'' hotkeyd. Google ka ei ole aidanud siiani oskab keegi midagi öelda :/?

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #141
              Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

              Ise kasutan TN küll aga kahjuks ei oska aidata SNG-de puhul. Imelik, et viskab üldse sellise laua ette kus pole kaarti jagatud, midagi ajab teda siis segadusse, et pead first line keyd kasutama. Vahel tuleb softi updated ära teha, osad starsis kasutavad tihti tavalist ikooni sisselogimiseks ja update sada aastat tegemata.

              Comment

              • Jäämees
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1182

                #142
                Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                Kõik proged on kõige uuemad nii, et selles ei ole asi :/

                Täna kui railin siin TCOOPi avastasin, et teeb ka observitavate laudadega ka nii... Väga tüütu ja kummaline eks ma googeldan edasi

                Comment

                • peete82
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1310

                  #143
                  Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                  On sul seal Starsis see "new tournaments take focus" märgitud või mitte?

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #144
                    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                    probleem, peale igasuguseid update ja värke nii starsis kui ka TN enda omasi, ei tööta enam automaatne panustamise suuruse määramine. Viskab lauas poti suuruse numbri juures punase kasti, et Don't cover, aga mul ei ole seal midagi seda numbrit katmas. Proovisin erinevaid laua suuruseid ja ka ilma hudita. Ikka sama jama.

                    Comment

                    • bluelite
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1190

                      #145
                      Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                      Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                      probleem, peale igasuguseid update ja värke nii starsis kui ka TN enda omasi, ei tööta enam automaatne panustamise suuruse määramine. Viskab lauas poti suuruse numbri juures punase kasti, et Don't cover, aga mul ei ole seal midagi seda numbrit katmas. Proovisin erinevaid laua suuruseid ja ka ilma hudita. Ikka sama jama.
                      Proovi seda varianti.
                      Table Ninja 2 helps you play more tables, along with various other features including auto opening tables.

                      Comment

                      • lambitont
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1095

                        #146
                        Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                        mul on sng sensei nii ära näpitud eks
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        ehk siis, ma tahan et ta hoiaks mul koguaeg ees 6 mängu, aga kaabakas hoiab tihtipeale 5 ja näitab currently registered arvuks 6, kuigi on regatud vaid viiele.
                        kas mul on seadistatud midagi valesti või...?

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #147
                          Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                          Kas teil on kah praegu Tableninja käimatõmbamisega probleem?
                          Mul käivitades jookseb proge kokku. Mõtlesin, et installin siis uuesti aga tundub, et tableninja kodukas on kah maas. Samuti ei õnnestu läbi HEM-i koduka allalaadimist teostada kuna link läheb sellelesamale tableninja.com lehele.

                          Comment

                          • ziimukaz
                            Grinder
                            • Jan 2010
                            • 741

                            #148
                            Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                            Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                            Kas teil on kah praegu Tableninja käimatõmbamisega probleem?
                            Mul käivitades jookseb proge kokku. Mõtlesin, et installin siis uuesti aga tundub, et tableninja kodukas on kah maas. Samuti ei õnnestu läbi HEM-i koduka allalaadimist teostada kuna link läheb sellelesamale tableninja.com lehele.
                            Praegu ei taha toimida jah.

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #149
                              Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                              Selge. Tänud. Nüüd tean, et mina pole süüdi :)

                              Comment

                              • Mrt1989
                                Grinder
                                • Mar 2010
                                • 999

                                #150
                                Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                                Ega keegi ei oska öelda kas Table Ninjas on võimalik panna ,et avaks BTN ja SB lt 2.5x automaatselt?

                                Comment

                                Working...