*** TableNinja - küsimused/probleemid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #1

    *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    TableNinja
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DWCs9xpK8Vk&eurl=http://tableninja.com/index.php&feature=player_embedded[/youtube]

    Suht asjalik programm aga üks probleem:
    Mõnikord ei funka foldimine hiire "back" nuppu((M)XButton1) vajutades.
    Teist korda vajutades või kui hiir on juba sekundi laua peal olnud siis foldib.

    ehk oskab keegi aidata?
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #2
    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Algselt postitas variatsioon
    üks probleem:
    Mõnikord ei funka foldimine hiire "back" nuppu((M)XButton1) vajutades.
    Teist korda vajutades või kui hiir on juba sekundi laua peal olnud siis foldib.

    ehk oskab keegi aidata?
    This can happen, especially if your machine is a bit slow or if your connection to stars is a bit slow. Basically this occurs when the table that windows thinks is in the foreground is not the window that actually should be acted on because it popped up visually at a different time than Windows thought. When this happens a click can fail (you sometimes will see a "click not on target" error in your log file). Unfortunately the only alternative to doing nothing in these cases would be to risk occasionally acting on the wrong table which we decided would be much worse. The faster your machine and internet connection the less likely this is to occur for what thats worth.

    Hope this makes sense,

    Tarath
    http://forumserver.twoplustwo.com/sh...postcount=2361


    EDIT: Parandasin ära vigase lingi -- ranka

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #3
      Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

      Täitsa huivtav, avab ise lauad jen .. bettingu vast jätaks ikka enda teha .. keegi neid hotkeysid bettinguks ka kasutab? see on küll nuts, et automaatselt avab laua ja ostab sisse, muud ma ei tahakski :/

      Ilmselt ostan ära ..

      Mõned küsimused ..

      waitin listi insta klikib ja insta läheb lauda ja ostab sisse
      sama teema timebankiga


      keegi neid 75% ja 80% bette ka kasutab?
      ja et check, fold, bet on mingi nupu all, mitte hiire all?

      Comment

      • urmo1
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 330

        #4
        Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

        Algselt postitas leits
        Täitsa huivtav, avab ise lauad jen .. bettingu vast jätaks ikka enda teha .. keegi neid hotkeysid bettinguks ka kasutab? see on küll nuts, et automaatselt avab laua ja ostab sisse, muud ma ei tahakski :/

        Ilmselt ostan ära ..

        Mõned küsimused ..

        waitin listi insta klikib ja insta läheb lauda ja ostab sisse
        sama teema timebankiga


        keegi neid 75% ja 80% bette ka kasutab?
        ja et check, fold, bet on mingi nupu all, mitte hiire all?

        Ma kasutan jah.

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #5
          Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

          Algselt postitas leits
          Täitsa huivtav, avab ise lauad jen .. bettingu vast jätaks ikka enda teha .. keegi neid hotkeysid bettinguks ka kasutab? see on küll nuts, et automaatselt avab laua ja ostab sisse, muud ma ei tahakski :/

          Ilmselt ostan ära ..

          Mõned küsimused ..

          waitin listi insta klikib ja insta läheb lauda ja ostab sisse
          sama teema timebankiga


          keegi neid 75% ja 80% bette ka kasutab?
          ja et check, fold, bet on mingi nupu all, mitte hiire all?
          ma kasutan ka.
          väga mugav.

          Comment

          • virx747
            Grinder
            • Nov 2008
            • 751

            #6
            Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

            Algselt postitas leits
            Täitsa huivtav, avab ise lauad jen .. bettingu vast jätaks ikka enda teha .. keegi neid hotkeysid bettinguks ka kasutab? see on küll nuts, et automaatselt avab laua ja ostab sisse, muud ma ei tahakski :/

            Ilmselt ostan ära ..

            Mõned küsimused ..

            waitin listi insta klikib ja insta läheb lauda ja ostab sisse
            sama teema timebankiga


            keegi neid 75% ja 80% bette ka kasutab?
            ja et check, fold, bet on mingi nupu all, mitte hiire all?
            Ma kasutan ka, mul on kahed protsendid, standardid tulevad ette ja suuremad saan parema klikiga (100%, 80%, 70% vist olid, täpselt ei mäleta, teises arvutis).
            Ja alati saab adjustida rulliga kui vaja, seda teen üsna tihti ja igaljuhul on lihtsam adjustida 6 pealt 5 peale kui nulli pealt 5 peale. Pisiasi, aga multitabledes on iga väike asi long run abiks.

            Comment

            • daljoh
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1032

              #7
              Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

              Kas FT jaoks on ka samasugune proge olemas kui TN? Saan aru et TN on ainult PS jaoks.

              Comment

              • kollane
                Pokkerihai
                • Nov 2008
                • 2031

                #8
                Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                Algselt postitas daljoh
                Kas FT jaoks on ka samasugune proge olemas kui TN? Saan aru et TN on ainult PS jaoks.

                2p2 lugesin , et nüüd FT jaoks ka olemas, uuri googlest

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #9
                  Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                  Algselt postitas daljoh
                  Kas FT jaoks on ka samasugune proge olemas kui TN? Saan aru et TN on ainult PS jaoks.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #10
                    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                    Probleem - Pot Bettingut ei lase miskipärast teha. Hiireklicki peale tuleb veateade: "ERROR making pot percentage bet. Make sure the pot area is uncovered. Mida hõlmab üldse pot area?

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #11
                      Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                      Ma eeldan, et sul ei tohi Hudi statid või asjad olla seal kohal, kus kuvab lauas poti suurust.

                      Comment

                      • kilu6
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1305

                        #12
                        Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                        Algselt postitas -andres-
                        Proovisin, alguses isegi töötas, aga mingil hetkel hakkas mu betsizerit allini lükkama lambist.

                        Peale selle on seal see "väike" puudus, et XPga ei saa mängida, sest timebank ei tööta:
                        (kui keegi on katsetanud Vistaga (aero) NinjaFTd, siis võiks teada anda, tundub, et peaks Vistale üle minema siis)

                        Stacking Cascading and Overlapping Instructions

                        If you stack, cascade or overlap, we STRONGLY recommend that you use Windows Vista® or Windows 7® with an Aero theme (usually the default theme). The "Glassy" Aero effects allow TableNinjaFT to read background tables. This allows TableNinjaFT to identify time banks on non-foreground tables, detect when its your turn, etc.

                        If you decide to stack, cascade or overlap in Windows XP or in Windows Vista/7 with the "Windows Classic" or "Basic" theme unfortunately it is technological infeasible for us to automatically click time banks on your background tables with the new Full Title software. Tiling your tables or playing with "NoOverlap" should work fine on any operating system.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #13
                          Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                          Algselt postitas -andres-
                          Ma eeldan, et sul ei tohi Hudi statid või asjad olla seal kohal, kus kuvab lauas poti suurust.
                          Ka ilma HUDita sama veateade. Testitud.

                          Comment

                          • masterpuppet
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2094

                            #14
                            Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                            Algselt postitas kilu6
                            Proovisin, alguses isegi töötas, aga mingil hetkel hakkas mu betsizerit allini lükkama lambist.

                            Peale selle on seal see väike puudus, et XPga ei saa mängida, sest timebank ei tööta:
                            (kui keegi on katsetanud Vistaga (aero) NinjaFTd, siis võiks teada anda, tundub, et peaks Vistale üle minema siis)

                            Stacking Cascading and Overlapping Instructions

                            If you stack, cascade or overlap, we STRONGLY recommend that you use Windows Vista® or Windows 7® with an Aero theme (usually the default theme). The "Glassy" Aero effects allow TableNinjaFT to read background tables. This allows TableNinjaFT to identify time banks on non-foreground tables, detect when its your turn, etc.

                            If you decide to stack, cascade or overlap in Windows XP or in Windows Vista/7 with the "Windows Classic" or "Basic" theme unfortunately it is technological infeasible for us to automatically click time banks on your background tables with the new Full Title software. Tiling your tables or playing with "NoOverlap" should work fine on any operating system.
                            Mul windows 7 (aero) ja töötab väga hästi. Pole siiamaani veel ühtegi probleemi esinenud.

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #15
                              Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                              Algselt postitas pastilaa
                              Probleem - Pot Bettingut ei lase miskipärast teha. Hiireklicki peale tuleb veateade: "ERROR making pot percentage bet. Make sure the pot area is uncovered. Mida hõlmab üldse pot area?
                              mis windows/them/PS them/table layout?

                              Comment

                              Working...