Teen siin väikese ülevaate, kuidas võimalik multitableda nn. stack laudade laotusega. Põhimõte siis lühidalt selline, et kõik lauad on üksteise peal ning juhul kui lauas on actionit, siis on võimalik huvipakkuv laud nihutada stackist välja. Tavaliset lisaks stacki hunnikule veel kolm kohta ekraanil, kuhu laudu liigutada, nii et kui kõik neli nähtavat lauda on laual lahti, siis näeb asi välja nagu 4 lauaga tile laotis.
Stacki laudades käib põhiliselt siis foldimine ja vastavalt vajadusele ka preflop tõstmine, eks igaüks leiab ise endale sobiva stiili. Välja tõstetud lauadades põhiliselt postflop action ja tõsisemad preflop otsused.
Stack laotust saab kasutada võrkudes, kus aktiivne laud on niikaua teiste laudade peal kuni mängija on otsuse teinud, sellepärast näiteks Ongame võrk sellele stiilile ei sobi. Samuti on järgnev jutt põhiliselt Pokerstarsi kohta, kuna seal on vastavad võimalused.
Kõigepealt oleks mõistlik tõmmata arvutisse selline väike programmike, mis aitab korrastada Teie suvalisi aknaid ekraanil. Üks selline on näiteks siin: http://www.ivanheckman.com/allsnap/
Selle programmi abil on võimalik analoogselt näiteks Adobe programmidele nihutada oma aknad näiteks täpselt ekraani nurka ja samuti sättida järgmiste akende suurused täpselt esimese järgi.
Seejärel lahti teha näiteks 4 mänguraha lauda, teha nad ühesuuruseks ja sättida neli lauda ekraanile tilena, nagu kõige sobivam on. Peale seda oleks vaja nüüd avada niipalju laudu, kui palju Teil on edaspidi plaanis maksimaalselt mängida, näiteks kokku 25 lauda (mõistlik kasutada mänguraha laudu) ja sättida nad kõik üksteise otsa täpselt sama suurusena sinna, kuhu tahate stacki teha.
Seejärel salvesta see Save Custom Layouti alla.
Edasi vaja panna käima AHK script ja see endale ära seadistada. Sedistada on seal võimalik välja hüppavate laudade täpseid asukohti ja hotkeyd, mis need liikuma panevad. Skripti panen siia kõige lõppu.
Laudade asukoha määramine tuleb määrata pikslite kordinaatidega ekraanil ja see on vist võimalik suht katse eksituse meetodil, igatahes üle mõne minuti see ei tohiks võtta.
Olemasolevas scriptis on stacki asukoht vasakul ülevas nurgas, mis on ekraanil 0,0 kordinaatidega.
Hotkeyd on võimalik ise määrata oma maitse järgi ja need toimivad loomulikult ka klaviatuurilt, aga mõistlik oleks kasutada hiirt, millel võimalik seadistada lisa Keystroke´i. Selline hiir on näiteks Logitechi MX Revolution. Allolevas skriptis on hotkeyd järgnevad:
Alt+a back
Alt+s parempoolne ülemine laud
Alt+z vasakpoolne alumine
Alt+x parempoolne alumine laud
Ise liigutan samuti laudu hunnikust 3 erinevasse kohta, nii et siis kogu ekraanil on siis neli lauasuurust. Hiire peal on seadistatud laudade liigutamiseks rulli paremale, vasakule klik ja see mis on standardina one-touch search. Tagasi stacki läheb laud selle vasakul asuva back nupuga. Nii et kogu juhtimine käib hiirega, väga mugav ja kiire.
Eriti mugav on, et kui tahad laudasid tagasi stacki, siis ei pea laua peal vasakut klikki tegema, et lauda aktiivseks teha, vaid piisab sellest kui mina hiirega laua kohale (kasvõi serva peale) ja klikata hiirel back nuppu.
Siiamaani pole kordagi vaja läinud 22 lauaga tõsta laudasid rohkem kui kahte või max kolme erinevasse kohta, nii et see on piisav ja tegelikult saab nii kasvõi 25 lauda lasta läpakas väga edukalt.
Kui keegi jääb hätta hiire seadistamisega, siis saab kindlasti abi, aga see ei tohiks olla keeruline hiirega kaasas oleva softi abil.
Skripti võib copida uude notebadi faili näiteks ja hiljem muuta faili lõpp .ahk
Enne seda peaks olemas olema arvuti muidugi AutoHotkey, mille saab www.autohotkey.com
Vabandust, kui millestki kirjutasin liiga lihtsalt või keeruliselt :), kui tekivad asja käigus küsimused või ideed, andke teada!
Siin siis skript, rohelised on hotkeyd ja sinised laudade kordinaadid, neid võib ise muuta:
;Moving a table to the preset coordinates
;================================================= ============================
!a::
MouseGetPos,,,tableID
IfWinExist, ahk_id %tableID%
WinMove,,, 0, 0
return
!s::
MouseGetPos,,,tableID
IfWinExist, ahk_id %tableID%
WinMove,,, 635, 0
return
!z::
MouseGetPos,,,tableID
IfWinExist, ahk_id %tableID%
WinMove,,, 0, 460
return
!x::
MouseGetPos,,,tableID
IfWinExist, ahk_id %tableID%
WinMove,,, 635, 460
return
Stacki laudades käib põhiliselt siis foldimine ja vastavalt vajadusele ka preflop tõstmine, eks igaüks leiab ise endale sobiva stiili. Välja tõstetud lauadades põhiliselt postflop action ja tõsisemad preflop otsused.
Stack laotust saab kasutada võrkudes, kus aktiivne laud on niikaua teiste laudade peal kuni mängija on otsuse teinud, sellepärast näiteks Ongame võrk sellele stiilile ei sobi. Samuti on järgnev jutt põhiliselt Pokerstarsi kohta, kuna seal on vastavad võimalused.
Kõigepealt oleks mõistlik tõmmata arvutisse selline väike programmike, mis aitab korrastada Teie suvalisi aknaid ekraanil. Üks selline on näiteks siin: http://www.ivanheckman.com/allsnap/
Selle programmi abil on võimalik analoogselt näiteks Adobe programmidele nihutada oma aknad näiteks täpselt ekraani nurka ja samuti sättida järgmiste akende suurused täpselt esimese järgi.
Seejärel lahti teha näiteks 4 mänguraha lauda, teha nad ühesuuruseks ja sättida neli lauda ekraanile tilena, nagu kõige sobivam on. Peale seda oleks vaja nüüd avada niipalju laudu, kui palju Teil on edaspidi plaanis maksimaalselt mängida, näiteks kokku 25 lauda (mõistlik kasutada mänguraha laudu) ja sättida nad kõik üksteise otsa täpselt sama suurusena sinna, kuhu tahate stacki teha.
Seejärel salvesta see Save Custom Layouti alla.
Edasi vaja panna käima AHK script ja see endale ära seadistada. Sedistada on seal võimalik välja hüppavate laudade täpseid asukohti ja hotkeyd, mis need liikuma panevad. Skripti panen siia kõige lõppu.
Laudade asukoha määramine tuleb määrata pikslite kordinaatidega ekraanil ja see on vist võimalik suht katse eksituse meetodil, igatahes üle mõne minuti see ei tohiks võtta.
Olemasolevas scriptis on stacki asukoht vasakul ülevas nurgas, mis on ekraanil 0,0 kordinaatidega.
Hotkeyd on võimalik ise määrata oma maitse järgi ja need toimivad loomulikult ka klaviatuurilt, aga mõistlik oleks kasutada hiirt, millel võimalik seadistada lisa Keystroke´i. Selline hiir on näiteks Logitechi MX Revolution. Allolevas skriptis on hotkeyd järgnevad:
Alt+a back
Alt+s parempoolne ülemine laud
Alt+z vasakpoolne alumine
Alt+x parempoolne alumine laud
Ise liigutan samuti laudu hunnikust 3 erinevasse kohta, nii et siis kogu ekraanil on siis neli lauasuurust. Hiire peal on seadistatud laudade liigutamiseks rulli paremale, vasakule klik ja see mis on standardina one-touch search. Tagasi stacki läheb laud selle vasakul asuva back nupuga. Nii et kogu juhtimine käib hiirega, väga mugav ja kiire.
Eriti mugav on, et kui tahad laudasid tagasi stacki, siis ei pea laua peal vasakut klikki tegema, et lauda aktiivseks teha, vaid piisab sellest kui mina hiirega laua kohale (kasvõi serva peale) ja klikata hiirel back nuppu.
Siiamaani pole kordagi vaja läinud 22 lauaga tõsta laudasid rohkem kui kahte või max kolme erinevasse kohta, nii et see on piisav ja tegelikult saab nii kasvõi 25 lauda lasta läpakas väga edukalt.
Kui keegi jääb hätta hiire seadistamisega, siis saab kindlasti abi, aga see ei tohiks olla keeruline hiirega kaasas oleva softi abil.
Skripti võib copida uude notebadi faili näiteks ja hiljem muuta faili lõpp .ahk
Enne seda peaks olemas olema arvuti muidugi AutoHotkey, mille saab www.autohotkey.com
Vabandust, kui millestki kirjutasin liiga lihtsalt või keeruliselt :), kui tekivad asja käigus küsimused või ideed, andke teada!
Siin siis skript, rohelised on hotkeyd ja sinised laudade kordinaadid, neid võib ise muuta:
;Moving a table to the preset coordinates
;================================================= ============================
!a::
MouseGetPos,,,tableID
IfWinExist, ahk_id %tableID%
WinMove,,, 0, 0
return
!s::
MouseGetPos,,,tableID
IfWinExist, ahk_id %tableID%
WinMove,,, 635, 0
return
!z::
MouseGetPos,,,tableID
IfWinExist, ahk_id %tableID%
WinMove,,, 0, 460
return
!x::
MouseGetPos,,,tableID
IfWinExist, ahk_id %tableID%
WinMove,,, 635, 460
return
Comment