Multitablemine stack laotusega

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virx747
    Grinder
    • Nov 2008
    • 751

    #1

    Multitablemine stack laotusega

    Teen siin väikese ülevaate, kuidas võimalik multitableda nn. stack laudade laotusega. Põhimõte siis lühidalt selline, et kõik lauad on üksteise peal ning juhul kui lauas on actionit, siis on võimalik huvipakkuv laud nihutada stackist välja. Tavaliset lisaks stacki hunnikule veel kolm kohta ekraanil, kuhu laudu liigutada, nii et kui kõik neli nähtavat lauda on laual lahti, siis näeb asi välja nagu 4 lauaga tile laotis.

    Stacki laudades käib põhiliselt siis foldimine ja vastavalt vajadusele ka preflop tõstmine, eks igaüks leiab ise endale sobiva stiili. Välja tõstetud lauadades põhiliselt postflop action ja tõsisemad preflop otsused.

    Stack laotust saab kasutada võrkudes, kus aktiivne laud on niikaua teiste laudade peal kuni mängija on otsuse teinud, sellepärast näiteks Ongame võrk sellele stiilile ei sobi. Samuti on järgnev jutt põhiliselt Pokerstarsi kohta, kuna seal on vastavad võimalused.

    Kõigepealt oleks mõistlik tõmmata arvutisse selline väike programmike, mis aitab korrastada Teie suvalisi aknaid ekraanil. Üks selline on näiteks siin: http://www.ivanheckman.com/allsnap/
    Selle programmi abil on võimalik analoogselt näiteks Adobe programmidele nihutada oma aknad näiteks täpselt ekraani nurka ja samuti sättida järgmiste akende suurused täpselt esimese järgi.

    Seejärel lahti teha näiteks 4 mänguraha lauda, teha nad ühesuuruseks ja sättida neli lauda ekraanile tilena, nagu kõige sobivam on. Peale seda oleks vaja nüüd avada niipalju laudu, kui palju Teil on edaspidi plaanis maksimaalselt mängida, näiteks kokku 25 lauda (mõistlik kasutada mänguraha laudu) ja sättida nad kõik üksteise otsa täpselt sama suurusena sinna, kuhu tahate stacki teha.

    Seejärel salvesta see Save Custom Layouti alla.

    Edasi vaja panna käima AHK script ja see endale ära seadistada. Sedistada on seal võimalik välja hüppavate laudade täpseid asukohti ja hotkeyd, mis need liikuma panevad. Skripti panen siia kõige lõppu.
    Laudade asukoha määramine tuleb määrata pikslite kordinaatidega ekraanil ja see on vist võimalik suht katse eksituse meetodil, igatahes üle mõne minuti see ei tohiks võtta.

    Olemasolevas scriptis on stacki asukoht vasakul ülevas nurgas, mis on ekraanil 0,0 kordinaatidega.

    Hotkeyd on võimalik ise määrata oma maitse järgi ja need toimivad loomulikult ka klaviatuurilt, aga mõistlik oleks kasutada hiirt, millel võimalik seadistada lisa Keystroke´i. Selline hiir on näiteks Logitechi MX Revolution. Allolevas skriptis on hotkeyd järgnevad:
    Alt+a back
    Alt+s parempoolne ülemine laud
    Alt+z vasakpoolne alumine
    Alt+x parempoolne alumine laud

    Ise liigutan samuti laudu hunnikust 3 erinevasse kohta, nii et siis kogu ekraanil on siis neli lauasuurust. Hiire peal on seadistatud laudade liigutamiseks rulli paremale, vasakule klik ja see mis on standardina one-touch search. Tagasi stacki läheb laud selle vasakul asuva back nupuga. Nii et kogu juhtimine käib hiirega, väga mugav ja kiire.

    Eriti mugav on, et kui tahad laudasid tagasi stacki, siis ei pea laua peal vasakut klikki tegema, et lauda aktiivseks teha, vaid piisab sellest kui mina hiirega laua kohale (kasvõi serva peale) ja klikata hiirel back nuppu.

    Siiamaani pole kordagi vaja läinud 22 lauaga tõsta laudasid rohkem kui kahte või max kolme erinevasse kohta, nii et see on piisav ja tegelikult saab nii kasvõi 25 lauda lasta läpakas väga edukalt.

    Kui keegi jääb hätta hiire seadistamisega, siis saab kindlasti abi, aga see ei tohiks olla keeruline hiirega kaasas oleva softi abil.

    Skripti võib copida uude notebadi faili näiteks ja hiljem muuta faili lõpp .ahk
    Enne seda peaks olemas olema arvuti muidugi AutoHotkey, mille saab www.autohotkey.com

    Vabandust, kui millestki kirjutasin liiga lihtsalt või keeruliselt :), kui tekivad asja käigus küsimused või ideed, andke teada!

    Siin siis skript, rohelised on hotkeyd ja sinised laudade kordinaadid, neid võib ise muuta:


    ;Moving a table to the preset coordinates
    ;================================================= ============================
    !a::
    MouseGetPos,,,tableID
    IfWinExist, ahk_id %tableID%
    WinMove,,, 0, 0

    return

    !s::
    MouseGetPos,,,tableID
    IfWinExist, ahk_id %tableID%
    WinMove,,, 635, 0

    return

    !z::
    MouseGetPos,,,tableID
    IfWinExist, ahk_id %tableID%
    WinMove,,, 0, 460

    return

    !x::
    MouseGetPos,,,tableID
    IfWinExist, ahk_id %tableID%
    WinMove,,, 635, 460

    return




  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: Multitablemine stack laotusega

    wau. tänud. kui kunagi starsi kolin, siis kindlasti proovin järgi. tundub cool.

    Comment

    • muhkLionu
      Grinder
      • Jan 2009
      • 522

      #3
      Re: Multitablemine stack laotusega

      Tänud! tundub just see olevat, mida vajan. Proovin esimesel võimalusel järele.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #4
        Re: Multitablemine stack laotusega

        Peab ära testima, tundub kaif. Milline see logitechi hiire script oligi?

        Comment

        • virx747
          Grinder
          • Nov 2008
          • 751

          #5
          Re: Multitablemine stack laotusega

          Algselt postitas TIGRANO
          Peab ära testima, tundub kaif. Milline see logitechi hiire script oligi?
          Hiirele pole eraldi skripti vaja. Lihtsalt need Hotkeyd, mis määrad, näiteks Alt+A, saab panna ka hiire erinevatele nuppudele nii nagu endale meeldib, kasutades softi, mis hiirega kaasas on.

          Comment

          • muhkLionu
            Grinder
            • Jan 2009
            • 522

            #6
            Re: Multitablemine stack laotusega

            Olen nüüd paar päeva ülaltoodud meetodil multitable'inud ja väga bro! saab ka tavahiirega hakkama. Parema nupu klõpsuga viskab akna stäkki tagasi.
            Aga süües kasvab isu. Nüüd sooviks juba ahk skripti, mis oskaks sisseostu ära teha lauda, millele olen eelnevalt ennast järjekorda pannud. See on Starsis suht koht tüütu. Enne küsib kas tahad liituda, siis avab akna, nüüd pead klõpsama sinna reserveeritud kohale, mis ka kohe ei reageeri, siis küsib kui suure summaga sisse ostad ja alles seejärel oled lauas, nüüd pead veel vastama, et oota next BigBlindi ka ära ja siis kui see saabub, siis pead klõpsama, et maksa edaspidi blainde automaatselt. Liiga palju klikke!

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #7
              Re: Multitablemine stack laotusega

              keegi screenshoti ei viidsi teha kuidas asi välja n2eb starsis? Ei saa ise v2ga t2pselt kahjuks aru hetkel asja poindist.

              Comment

              • muhkLionu
                Grinder
                • Jan 2009
                • 522

                #8
                Re: Multitablemine stack laotusega

                screenshot ei aita, video tuleks teha.

                Comment

                • virx747
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 751

                  #9
                  Re: Multitablemine stack laotusega

                  Algselt postitas muhkLionu
                  Olen nüüd paar päeva ülaltoodud meetodil multitable'inud ja väga bro! saab ka tavahiirega hakkama. Parema nupu klõpsuga viskab akna stäkki tagasi.
                  Aga süües kasvab isu. Nüüd sooviks juba ahk skripti, mis oskaks sisseostu ära teha lauda, millele olen eelnevalt ennast järjekorda pannud. See on Starsis suht koht tüütu. Enne küsib kas tahad liituda, siis avab akna, nüüd pead klõpsama sinna reserveeritud kohale, mis ka kohe ei reageeri, siis küsib kui suure summaga sisse ostad ja alles seejärel oled lauas, nüüd pead veel vastama, et oota next BigBlindi ka ära ja siis kui see saabub, siis pead klõpsama, et maksa edaspidi blainde automaatselt. Liiga palju klikke!
                  TableNinjal on skript, millega automaatselt saad võtta istet lauas ja samuti käsitleb ta automaatselt "Buy-in" popupi. Kaks klikki jääb juba ära. Mul on ka skript, mis läheb automaatselt edasi siis kui pakub lauda, aga meelega seda ei kasuta, muidu teinekord unustan mõned lauad waitlisti ja ise arvuti tagant lahkudes läheb mäng ise lahti ;D
                  Mõne kliki võib ikka ise ka teha :)

                  Comment

                  • virx747
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 751

                    #10
                    Re: Multitablemine stack laotusega

                    Kui mahti saan, teen väikse video. Endal on ka mõte läinud nende AHK skriptidega üsnagi liikuma. Tahaks sellise asja teha, et kui stackis tuleb ette laud, millel teed käigu juba flopil, siis see laud hüppab ise automaatselt kõrvale peale käiku. Ning kui seal laual toimub foldimine, siis hüppab ise automaatselt stacki tagasi :P
                    Ideid on veel. Ehk ei peagi ise varsti mängima ;D

                    Comment

                    • kivisaba
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2514

                      #11
                      Re: Multitablemine stack laotusega

                      ma täiesti ruuki nende AHk scriptide teemal copy pastasin selle scripti notepadi renamesin panin käima aga hotkeyd ei tee midagi :S help

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #12
                        Re: Multitablemine stack laotusega

                        tänud allsnapi eest!

                        Comment

                        • virx747
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 751

                          #13
                          Re: Multitablemine stack laotusega

                          Algselt postitas kivisaba
                          ma täiesti ruuki nende AHk scriptide teemal copy pastasin selle scripti notepadi renamesin panin käima aga hotkeyd ei tee midagi :S help
                          Kas Sul AutoHotkey on installitud üldse arvutisse?


                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #14
                            Re: Multitablemine stack laotusega

                            ootan videot, praegu ei kujuta eriti ette.

                            Comment

                            • virx747
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 751

                              #15
                              Re: Multitablemine stack laotusega

                              Algselt postitas privador
                              ootan videot, praegu ei kujuta eriti ette.
                              Ilusad ilmad praegu, ei raatsi arvuti taga passida. Ootame vihma :)

                              Comment

                              Working...