Multitablemine stack laotusega

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kivisaba
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2514

    #16
    Re: Multitablemine stack laotusega

    Algselt postitas virx747
    Kas Sul AutoHotkey on installitud üldse arvutisse?


    obv on installitud H täht tuleb ka alla aga edasi ma ei oska midagi teha :(

    Comment

    • virx747
      Grinder
      • Nov 2008
      • 751

      #17
      Re: Multitablemine stack laotusega

      Algselt postitas kivisaba
      obv on installitud H täht tuleb ka alla aga edasi ma ei oska midagi teha :(
      Proovisin ise korra siit võtsin koodi, pastesin txt faili, nimetasin faili ümber .ahk, panin käima ja toimib!
      Ma tõesti ei oska õelda, milles asi. See skript peaks liigutama abs kõiki windowsi aknaid, vaikimisi liigutab seda akent, mis aktiivne on, aga kui hiirega minna mõne teise akna kohale, siis liigutab seda.

      Muidu teised AHK skriptid töötavad?

      Comment

      • kivisaba
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2514

        #18
        Re: Multitablemine stack laotusega

        kle ma prooviks uuesti kui mul läpakas poleks otsi andud eile
        nii et see teema jääb on hold

        Comment

        • QKulgur
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2008
          • 484

          #19
          Re: Multitablemine stack laotusega

          Nii ostsin omale selle mx revolution hiire ka ära täna, ning lähiajal deponeerin ka pokerstarsi ning multitablemine võib alata 8)

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #20
            Re: Multitablemine stack laotusega

            Algselt postitas privador
            ootan videot, praegu ei kujuta eriti ette.
            +1

            Comment

            • levis
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1557

              #21
              Re: Multitablemine stack laotusega

              Tänud, testisin ka veidi ja väga cool!
              Mis sinna AHK scripti peab panema, et hiire Lbutton double clickiga töötaks? :-\

              Comment

              • virx747
                Grinder
                • Nov 2008
                • 751

                #22
                Re: Multitablemine stack laotusega

                Algselt postitas levis
                Tänud, testisin ka veidi ja väga cool!
                Mis sinna AHK scripti peab panema, et hiire Lbutton double clickiga töötaks? :-\
                Vot ei ole nii guru, üldiselt peaks olema

                Mouseclick, left
                Mouseclick, left

                aga konkreetses skriptis ei hakka ka ühekordne Mouseclick tööle.

                The MouseClick command clicks or holds down a mouse button, or turns the mouse wheel.

                Comment

                • kapiuksehing
                  Julm Donk
                  • Mar 2009
                  • 33

                  #23
                  Re: Multitablemine stack laotusega

                  täpsustage küsimust, olen natuke AHKd näpind, vb oskan aidata.. aga praegu ei saa probleemist aru

                  Comment

                  • muhkLionu
                    Grinder
                    • Jan 2009
                    • 522

                    #24
                    Re: Multitablemine stack laotusega

                    No näiteks Virxi pakutud lahenduses on nii, et kui tahad, et laud hüppaks stäkist välja, kasutad klahvikombinatsiooni ALT+S.
                    Kuna tal endal on selline uhke hiir kasutada, kuhu saab sättida et spetsnupp käitub nagu ALT+S, siis ta saab selle nupuga sama effekti.

                    Minul, on tavaline hiir ja pean hakkama saama kahe nupuga. Parema klõpsuga saan teha nii et aken hüppab oma algasendisse kordinaadil 0,0
                    Nüüd aga oleks soov et hiire vasku nupu topeltklõpsuga hüpaks aken stäkkist välja kordinaadile x,y. Ilmselgelt ei saa ma ära kasutada hiire vasaku nupu tavaklõpsu, sest seda läheb ju vaja. Samas topeltklõpsu võiks selleks otstarbeks ohverdada küll, kui vaid teaks, mismoodi see scriptis kirjeldatud peaks olema.

                    Comment

                    • kapiuksehing
                      Julm Donk
                      • Mar 2009
                      • 33

                      #25
                      Re: Multitablemine stack laotusega

                      njaa, topeltkliki asja AHK-l vist sees polegi.. ja kuidas sa seda üldse ette kujutaks.. teed topelt kliki check nupu peal esimene klikk vajutab ikka selle check nupu ju ära.. samamoodi kui topeltklikk desktopil ikoonil aktiveerib ikooni... ilmselt oleks siiski mingit moodi see võimalik aga sel juhul hakkaks lihtsalt check nupu vajutamisele delay sisse tulema(vaja kontrollida kas tuleb teine klahvivajutus kah või ei)
                      njah vb ma peksan praegu lihtsalt segast ja lihtsamini on ka võimalk

                      soovitan lihtsalt parema klahvi vajutus scripti veidi täiendada, et ahk kontrolliks, kus aken on ... kui aken on stackis nr üks siis liigutab ta akna stacki nr kaks ja vastupidi... ma võin pärast poole proovida selle ära, teha, see ei tohiks eriti raske olla, kui sul himu on sellise asja järgi

                      Comment

                      • muhkLionu
                        Grinder
                        • Jan 2009
                        • 522

                        #26
                        Re: Multitablemine stack laotusega

                        see oleks ka abiks!

                        Comment

                        • levis
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1557

                          #27
                          Re: Multitablemine stack laotusega

                          Algselt postitas muhkLionu
                          No näiteks Virxi pakutud lahenduses on nii, et kui tahad, et laud hüppaks stäkist välja, kasutad klahvikombinatsiooni ALT+S.
                          Kuna tal endal on selline uhke hiir kasutada, kuhu saab sättida et spetsnupp käitub nagu ALT+S, siis ta saab selle nupuga sama effekti.

                          Minul, on tavaline hiir ja pean hakkama saama kahe nupuga. Parema klõpsuga saan teha nii et aken hüppab oma algasendisse kordinaadil 0,0
                          Nüüd aga oleks soov et hiire vasku nupu topeltklõpsuga hüpaks aken stäkkist välja kordinaadile x,y. Ilmselgelt ei saa ma ära kasutada hiire vasaku nupu tavaklõpsu, sest seda läheb ju vaja. Samas topeltklõpsu võiks selleks otstarbeks ohverdada küll, kui vaid teaks, mismoodi see scriptis kirjeldatud peaks olema.
                          Leidsin kuskilt ja töötab!

                          ~Lbutton::
                          if A_PriorHotkey <> ~Lbutton
                          {
                          KeyWait, Lbutton
                          return
                          }
                          if A_TimeSincePriorHotkey > 400
                          {
                          KeyWait, Lbutton
                          return
                          }

                          Comment

                          • virx747
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 751

                            #28
                            Re: Multitablemine stack laotusega

                            Siis saab ju panna ka parem topeltkliki üheks hotkeyks ja samuti peaks saama kaks hotkeyd veel juurde, kui jätta kaha kliki vaheline aeg erinevaks. Et siis kokku saaks kolm hotkeyd lisaks kasutades hiire vasakut ja paremat klahvi.

                            Edit
                            Seda topeltkliki vahelist erinevat ajalist vahet on kasutatud ka mõnedes programmides töö lihtsustamiseks, AutoCad tuleb meelde näiteks.

                            Comment

                            • levis
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1557

                              #29
                              Re: Multitablemine stack laotusega

                              Ise panin nii:
                              wheelup:: lükkab laua paremale ülesse
                              wheeldown:: vasakule alla
                              mbutton:: paremale alla
                              Rbutton toob double-clickiga lauad tagasi vasakule ülesse.

                              Comment

                              • kapiuksehing
                                Julm Donk
                                • Mar 2009
                                • 33

                                #30
                                Re: Multitablemine stack laotusega

                                njah muhklionule ma mõtsin miskit sellist koodi

                                #IfWinActive ahk_class PokerStarsTableFrameClass
                                Rbutton::
                                WinGetPos, X, , , , A
                                if (X=0)
                                MoveWindow(635, 0)
                                else
                                MoveWindow(0, 0)
                                return


                                MoveWindow(LocX, LocY)
                                {
                                WinGetActiveTitle, TitleVar
                                WinMove, %TitleVar%,, LocX, LocY,
                                }

                                aga jah.. selle miinus on see, et see mõjub aktiivsele lauale, mitte sellele lauale mis on hiire all...


                                Comment

                                Working...