Multitablemine stack laotusega

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #46
    Re: Multitablemine stack laotusega

    See table ninja on tõesti suht nuts. Väga hea multitableda

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #47
      Re: Multitablemine stack laotusega

      Aitäh, virx, see stack laotus meeldib mulle väga. Tavalise cascadega on see häda, et tahaks mõnda kätt jälgida ja siis on väga tüütu lauda mujale tirida.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • Aristotep
        Grinder
        • Oct 2008
        • 605

        #48
        Re: Multitablemine stack laotusega

        Jep, eile mängisin ka esimest korda stack laotusega. Väga mõnus oli ja tänu sellele ka paar head riidi tehtud :)

        Comment

        • kollane
          Pokkerihai
          • Nov 2008
          • 2031

          #49
          Re: Multitablemine stack laotusega

          nii sain ka vunkama, tundub asjalik. kasutan samu nuppe mis levis ja päris mugav ikka
          õhtul katsetan

          Comment

          • Kodu
            Klubi Liige
            • Dec 2008
            • 311

            #50
            Re: Multitablemine stack laotusega

            Mul ei käivitu see allsnap??? Muidu sain asjale pihta küll aga ei sa stacki kuidagi paika. Kas mõnda teist proget ei ole millega stacki paika saab???

            Ee jess sain ka ikka käima.

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #51
              Re: Multitablemine stack laotusega

              Sain selle asja lõpuks tööle. Muidugi pean kasutama klaviatuuri abi seni kuni uue hiire saab. Öösel läheb testimiseks

              Comment

              • Aristotep
                Grinder
                • Oct 2008
                • 605

                #52
                Re: Multitablemine stack laotusega

                Seda allsnapi ei ole üldse vaja

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #53
                  Re: Multitablemine stack laotusega

                  Tableninja + selline laotus (+ahk script) on täielik nuts!
                  Täna lõpuks mängisin/mängin esimest korda.

                  20 lauda ja kõik on rahulik, kordagi pole kiirustamiseks läinud, ega ka sitouti.

                  Tänud.

                  Comment

                  • saugakarel
                    FPP Pro
                    • Oct 2008
                    • 288

                    #54
                    Re: Multitablemine stack laotusega

                    Kas keegi võiks mulle seletada kuidas seda snappi kasutada:P
                    tänud!

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #55
                      Re: Multitablemine stack laotusega

                      See allsnap pole pmst oluline, tema funktsioon esineb lihtsalt selles, et ta tõmbab/imab :D korrektselt aknad ekraani servadesse nurkadesse ja fikseerib uusi aknaid venitades neile eelneva suuruse.
                      Ühesõnaga tegelikult saab ka väga vabalt ilma selleta hakkama.

                      Comment

                      • vilkar
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 1290

                        #56
                        Re: Multitablemine stack laotusega

                        Algselt postitas -andres-
                        Tableninja + selline laotus (+ahk script) on täielik nuts!
                        Täna lõpuks mängisin/mängin esimest korda.

                        20 lauda ja kõik on rahulik, kordagi pole kiirustamiseks läinud, ega ka sitouti.

                        Tänud.
                        20 lauda :D sick , mis siis kasum oli sessi peale? ma kujutan ette, et suht tihti lükkas kõrgeid pokketeid KK,AA ? ja AKs jne erinevates laudades.

                        Comment

                        • QKulgur
                          Õpihimuline Mängur
                          • Dec 2008
                          • 484

                          #57
                          Re: Multitablemine stack laotusega

                          Virx või keegi kellel on mx revolution hiir, kuidas saada keskmise rulliku allavajutamisele käsklust panna? Kõigile teistele nuppudele olen ilusti käsklused lisanud aga keskmine rulliku vajutamisele ei saa.. ??? Logitechi Setpointis siis 3 nupp ülevalt.

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #58
                            Re: Multitablemine stack laotusega

                            Algselt postitas QKulgur
                            Virx või keegi kellel on mx revolution hiir, kuidas saada keskmise rulliku allavajutamisele käsklust panna? Kõigile teistele nuppudele olen ilusti käsklused lisanud aga keskmine rulliku vajutamisele ei saa.. ??? Logitechi Setpointis siis 3 nupp ülevalt.
                            Ma tean, et tavalisel hiirel on rulliku jaoks käsklus - mbutton::
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • virx747
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 751

                              #59
                              Re: Multitablemine stack laotusega

                              Algselt postitas QKulgur
                              Virx või keegi kellel on mx revolution hiir, kuidas saada keskmise rulliku allavajutamisele käsklust panna? Kõigile teistele nuppudele olen ilusti käsklused lisanud aga keskmine rulliku vajutamisele ei saa.. ??? Logitechi Setpointis siis 3 nupp ülevalt.
                              No aga kas Sul seal SetPointis siis ei anna võimalust Keystroke Assignment?
                              Mul näiteks täitsa olemas ja toimib.

                              Comment

                              • QKulgur
                                Õpihimuline Mängur
                                • Dec 2008
                                • 484

                                #60
                                Re: Multitablemine stack laotusega

                                jah, keystroke assignment kõik olemas, lihtsalt asi ei funka..
                                Ja kuidas sul viimasel nupul on multiple keystrokes pandud ? Mul saab ainult document flip või zoom panna:S

                                Comment

                                Working...