Multitablemine stack laotusega

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • QKulgur
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2008
    • 484

    #31
    Re: Multitablemine stack laotusega

    Kust ma selle autohotkey programmi saaks, selle sait on maha kukkunud..

    Comment

    • kapiuksehing
      Julm Donk
      • Mar 2009
      • 33

      #32
      Re: Multitablemine stack laotusega

      Algselt postitas QKulgur
      Kust ma selle autohotkey programmi saaks, selle sait on maha kukkunud..

      Comment

      • levis
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1557

        #33
        Re: Multitablemine stack laotusega

        Kui valid download, siis viskab: "We're sorry, but the page you requested could not be found."

        Comment

        • kapiuksehing
          Julm Donk
          • Mar 2009
          • 33

          #34
          Re: Multitablemine stack laotusega

          krt.. mingi faili ta mulle sealt andis.. aga nüüd vaatan, et jah mingi vale

          aga sellelt lehelt sain ma täitsa korras installika
          http://www.softpedia.com/progDownloa...oad-13084.html

          softpedia mirrorist siis

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #35
            Re: Multitablemine stack laotusega

            On need usaldusväärsed saidid?
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • Oliverk
              Moderaator
              • Nov 2008
              • 3016

              #36
              Re: Multitablemine stack laotusega

              Inimesed ärge olge nii paranoilised :D Loogish et usaldusväärsed.

              Comment

              • virx747
                Grinder
                • Nov 2008
                • 751

                #37
                Re: Multitablemine stack laotusega

                Sain video valmis, renderdan praegu.
                Rääkisin seal HEMi table scannerist ka.
                Proovin täna üles laadida.

                Comment

                • virx747
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 751

                  #38
                  Re: Multitablemine stack laotusega

                  Video läks kodumaiste videode alla.

                  Comment

                  • QKulgur
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2008
                    • 484

                    #39
                    Re: Multitablemine stack laotusega

                    video on väga vinge aga sain aru et õpetad kuidas settingud paika saada videos, et lauad hüppaks kõrvale ja selle allsnap programmi kasutamist jne ???

                    Comment

                    • virx747
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 751

                      #40
                      Re: Multitablemine stack laotusega

                      Algselt postitas QKulgur
                      video on väga vinge aga sain aru et õpetad kuidas settingud paika saada videos, et lauad hüppaks kõrvale ja selle allsnap programmi kasutamist jne ???
                      Sorry kui pidid pettuma, ei tulnud jah selle peale, et peaks seda kõike selgitama. Arvasin, et need asjad saab ka kirjalikult selgitades tööle, video tegin lihtsalt selleks, et toimivast asjast ettekujutust saada. Sain aru, et mõned ei mõistnud üldse, millest jutt.

                      Aga pane siia kirja, kust edasi ei saa, kindlasti kamba peale saad abi!

                      Comment

                      • QKulgur
                        Õpihimuline Mängur
                        • Dec 2008
                        • 484

                        #41
                        Re: Multitablemine stack laotusega

                        Hetkel ma ei mõista midagi mida ma selle allsnap programmiga tegema pean, äkki veits seletad kuidas seda kasutada

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #42
                          Re: Multitablemine stack laotusega

                          Jah ma lootsin kah videot kuidas kõik saada paika nagu meil see HUDi video on olemas. Präegu ei mõista miskit kuidas asju saada korda. Nada.

                          Comment

                          • QKulgur
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2008
                            • 484

                            #43
                            Re: Multitablemine stack laotusega

                            Nii ma veits mässasin siin ja sain lauad ilusti hyppama 3 kohta ja tagasi.
                            Küsimus, et teises teemas sa kirjutasid, et sul on right click nii seadistatud:
                            Right Click: Bet 3/4-pot(PRE) / 3/4-pot(FLOP) / 2/3-pot(TURN) / 1/2-pot(RIVER), round to SB, 4xBB+1/limper if opening preflop, autobet off.

                            aga kuidas sa saad right clickile ültse keystroke assignmenti teha?
                            mx revolutioni soft ei luba ültse ju left ja right clickile mingeid lisa ülesandeid anda...? teistele nuppudele ainult saab


                            ja kui selle right click teema scripti panin siis ta ytles et invalid vms

                            Comment

                            • virx747
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 751

                              #44
                              Re: Multitablemine stack laotusega

                              Kämoon mehed, proovige ise ka veidi nuputada nende asjade üle! :)
                              Parema nupu kasutamist panustamiseks sättisin teise AHK skriptiga, mida aga enam ei kasuta.
                              Siin on hunnik skripte: http://www.overcards.com/wiki/moin/AutoHotKey

                              Nagu videos näha, siis praegu olen seadistanud automaatse panustamise, selleks kasutan TableNinjat.

                              Kui mahti saan, teen siis väikse lisavideo.

                              Comment

                              • QKulgur
                                Õpihimuline Mängur
                                • Dec 2008
                                • 484

                                #45
                                Re: Multitablemine stack laotusega

                                Tuleb ka ninja ära osta siis, ja nagu ma aru saan et hem-is table scanner tööle hakkaks tuleb seda ka upgradeda?
                                Igastahes jään videot ootama 8)

                                Comment

                                Working...