*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bubba
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2009
    • 434

    #196
    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    kaks küsimust oleks. Kui ma sõbra pool mängisin mõned käed , kas ma kuidagi saaks handhistoryd nendest kätest PT3 e enda arvutis. Üks mõte oli see et stars pakub handhistory saatmist meilile. Aga kuidas need käe failid meilis siis PTe e edasi saaks. teine küsimus oleks selle kohta, et kas PT3 näitab EV joont ka kuidagi graafikutes.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #197
      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

      Algselt postitas tdx
      Ee... keegi selle PT3 EV graafiku kohta oskab midagi tarka 6elda? T2nane p2ev on -5.5 BI alla expected value, kas see on normaalne raisk?
      Ära vahi seda EV-d, selle mõistmiseks on vaja natuke rohkem teadmisi ja tunnetust, vastasel korral võid lihtsalt oma hea mindseti perse keerata.

      Algselt postitas bubba
      kaks küsimust oleks. Kui ma sõbra pool mängisin mõned käed , kas ma kuidagi saaks handhistoryd nendest kätest PT3 e enda arvutis. Üks mõte oli see et stars pakub handhistory saatmist meilile. Aga kuidas need käe failid meilis siis PTe e edasi saaks. teine küsimus oleks selle kohta, et kas PT3 näitab EV joont ka kuidagi graafikutes.
      #1 Oleneb, mitu kätt mängisid? Kui 200 või vähem siis PokerStars->Request->Hand History, uues aknas lase saata 200 viimast kätt. Kui avaneb aken, mis teavitab, et su käed on saadetud su emaili peale, siis logi oma emaili, ava PS saadud kiri ning kopeeri kogu kupatus notepadi. Notepad salvesta näiteks desktopile nimega: "hands.txt". Peale seda ava PT3 Importimis lahte ja kasutades käsitsi importimist (manual import) lae käed oma PT3 andmebaasi. Kui käsi on rohkem, kui 200 siis tuleb saada kiri PokerStarsi klienditoele, et nad saadaksid sulle X päeva käed.

      #2 PT3 graafikute lahtrist võta "All-in performance". Kui sul sellist valikut ei ole, siis PT3 versioon on vananenud ja tuleb tõmmata uusim versioon PT3 kodulehelt.

      Comment

      • daljoh
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1032

        #198
        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

        Oskab keegi öelda kui oluline stat on call preflop raise.
        Ja mis vahemikku peaksid jääma need protsendid seal sõltuvalt mängija tüübist?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #199
          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

          Algselt postitas daljoh
          Oskab keegi öelda kui oluline stat on call preflop raise.
          Ja mis vahemikku peaksid jääma need protsendid seal sõltuvalt mängija tüübist?
          Pole kunagi seda statistikat kasutanud aga nagu meenuks TIGRANO loengutest, et nii sai teada, kui tihti ta setmineb.

          Comment

          • Luusercs
            Räme Fish
            • Mar 2009
            • 13

            #200
            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

            Probleem pasificuga panen statsid õigesse kohta salvestan ja ikka on nad järgmine mäng segamini ???

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #201
              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

              Algselt postitas Luusercs
              Probleem pasificuga panen statsid õigesse kohta salvestan ja ikka on nad järgmine mäng segamini ???
              Ma ei ole Pacificu tarkvaraga tuttav aga kas seal kasutad ka nn. "preffered seat'i"? Kui jah, siis seadista see ka PT3-es ära. Seda saad muuta PT3 Importimis lahtris Pacificu logo alt, kus on Configure Pacific Poker.

              Comment

              • Xzaraf
                Räme Fish
                • May 2009
                • 2

                #202
                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                Tere,

                vabandust lolli küsimuse pärast, kuid kas kuvatud pildil järgmised statsid on:

                FLOP Aggression - flop AF?
                3Bet - 3Bet Total?


                Comment

                • kollane
                  Pokkerihai
                  • Nov 2008
                  • 2031

                  #203
                  Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Algselt postitas Xzaraf
                  Tere,

                  vabandust lolli küsimuse pärast, kuid kas kuvatud pildil järgmised statsid on:

                  FLOP Aggression - flop AF?
                  3Bet - 3Bet Total?



                  FLOP Aggression - flop AF? Just
                  3Bet - 3Bet Total? 3bet flop

                  Comment

                  • Xzaraf
                    Räme Fish
                    • May 2009
                    • 2

                    #204
                    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                    aitäh kiire vastuse eest.

                    Comment

                    • daljoh
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1032

                      #205
                      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Oskab keegi öelda kuidas saab panna Red Kingsi käsi salvestama, sest hetkel mul see seda ei tee. Peaks ilmselt käima Statistics-Advanced-Create Statistic File...aga ma ei saa seda kasutada. Enable Statistics'i ees on küll linnuke aga käsi ikkagi ei salvesta.
                      Milles võiks olla probleem? (See sai lahenduse!)

                      OK esimese probleemi sain lahendatud, salvestab käsi nüüd.

                      Tekkis järgmine probleem. HUD ei kuva jooksvalt mul Red Kingsi lauale state.
                      Hiljem kui tahan käte infot näha siis pean tegema manual impordi tegema.
                      Mida teha!?

                      Comment

                      • vinney
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 473

                        #206
                        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                        ei lea microgamingut üles (trio) v300 build 3

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #207
                          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Algselt postitas daljoh
                          Oskab keegi öelda kuidas saab panna Red Kingsi käsi salvestama, sest hetkel mul see seda ei tee. Peaks ilmselt käima Statistics-Advanced-Create Statistic File...aga ma ei saa seda kasutada. Enable Statistics'i ees on küll linnuke aga käsi ikkagi ei salvesta.
                          Milles võiks olla probleem? (See sai lahenduse!)

                          OK esimese probleemi sain lahendatud, salvestab käsi nüüd.

                          Tekkis järgmine probleem. HUD ei kuva jooksvalt mul Red Kingsi lauale state.
                          Hiljem kui tahan käte infot näha siis pean tegema manual impordi tegema.
                          Mida teha!?
                          Ongame küsimuste puhul ei oska aidata. Tõenäoliselt on HH fail vale.

                          Algselt postitas vinney
                          ei lea microgamingut üles (trio) v300 build 3
                          Uuenda oma PT3 ära versiooniks 3.0 beta 27.1, mille saad allalaadida: http://www.pokertracker.com/products...3.00.b27.1.exe

                          Comment

                          • bubba
                            Õpihimuline Mängur
                            • Feb 2009
                            • 434

                            #208
                            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Kuidas PT3 saab panna näitama laua keskmisi statse VPIP ja PFR ja players/flop protsenti?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #209
                              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Algselt postitas bubba
                              Kuidas PT3 saab panna näitama laua keskmisi statse VPIP ja PFR ja players/flop protsenti?
                              Loodan, et mäletan õigesti:
                              PT3->Configure->Configure HUD

                              Siis on seal uus aken, kus vajuta nuppu "New", Grupi nimeks pane näiteks: "Laua Statid" ja "Show" lahtrist vali: "Table Averages: Show on Table". Kui see tehtud vajuta "Stats" lahtrile ja lisa seal statid, mida tahad lauda kuvada - kui VPIP ja PFR siis lisadki VPIP ja PFR.

                              Comment

                              • bubba
                                Õpihimuline Mängur
                                • Feb 2009
                                • 434

                                #210
                                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                                täpselt nii oligi , tänud.

                                Comment

                                Working...