*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Booyaka
    FPP Pro
    • Dec 2008
    • 249

    #46
    Re: POKER TRACKER 3

    Kui kunagi ka vastuse saad siis võid ka julgelt siia pasteda mis tegema pidi.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #47
      Re: POKER TRACKER 3

      Comment

      • taavi19
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 321

        #48
        Re: POKER TRACKER 3

        Kas keegi oskaks öelda kas PT3 Hudi saab nii seadistada, et need Statsboxid läheks kohe õigesse kohta.
        Proovisin panna save layout ja siis reset layout aga ikka ta viskab statsid suvalt laiali.
        ??? ??? ???
        Jube närvi ajab....

        Comment

        • Sulgpallur
          Julm Donk
          • Oct 2008
          • 80

          #49
          Re: POKER TRACKER 3

          Algselt postitas taavi19
          Kas keegi oskaks öelda kas PT3 Hudi saab nii seadistada, et need Statsboxid läheks kohe õigesse kohta.
          Proovisin panna save layout ja siis reset layout aga ikka ta viskab statsid suvalt laiali.
          ??? ??? ???
          Jube närvi ajab....
          sa pead nad alguses ikka õigele kohale vedama ja siis salvestama

          Comment

          • tonis
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 334

            #50
            Re: POKER TRACKER 3

            Mis moodi saab PT3 oma käed kätte? Nimelt tahaks käed imporida HEM'i, kuid pokkeri toa kaustast on käed ära kustunud ja PT3 kaustas Processed pole ka ühtegi faili?


            EDIT: leidsin üles selle koha

            Comment

            • taavi19
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 321

              #51
              Re: POKER TRACKER 3

              Algselt postitas Sulgpallur
              sa pead nad alguses ikka õigele kohale vedama ja siis salvestama
              Sain korda, asi on selles et PT3 ei toeta PartyPokeri prefered seat mode.

              Comment

              • kollane
                Pokkerihai
                • Nov 2008
                • 2031

                #52
                Re: POKER TRACKER 3

                Algselt postitas taavi19
                Sain korda, asi on selles et PT3 ei toeta PartyPokeri prefered seat mode.

                tore kuulda et tööle said :)

                Comment

                • kollane
                  Pokkerihai
                  • Nov 2008
                  • 2031

                  #53
                  Re: POKER TRACKER 3

                  Kasutan PT3 ning muret tekitab Steal, oskab keegi kinnitada ümber lükata.
                  Olen tähele pannud, et pt ei arvesta steali kui keegi on limpinud ?
                  Ning samuti ei arvesta ta steali CO ?

                  vastupidiselt hem, CO on kindlalt steal, ning kui mälu ei peta siis ka arvestas ta steali alla kui keeegi oli ees limpinud?

                  Comment

                  • ment52
                    Politseidokumendiga kusjuures!
                    • Oct 2008
                    • 1270

                    #54
                    Re: POKER TRACKER 3

                    PT3 arvestab cutoffilt steali, aga mitte siis kui keegi ees on limpinud, sest siis ei ole ta enam puhas blindsteal.

                    Comment

                    • Supsti
                      Grinder
                      • Dec 2008
                      • 863

                      #55
                      Re: POKER TRACKER 3

                      Tekkis siis väike küsimus, kas State on võimalik üksteise alla ritta panna.
                      Ehk siis mingi 4 erinevat stati, selle all veel 4 vms. Hetkel on kõik üksteise järel rivis.

                      Comment

                      • ment52
                        Politseidokumendiga kusjuures!
                        • Oct 2008
                        • 1270

                        #56
                        Re: POKER TRACKER 3

                        Algselt postitas Supsti
                        Tekkis siis väike küsimus, kas State on võimalik üksteise alla ritta panna.
                        Ehk siis mingi 4 erinevat stati, selle all veel 4 vms. Hetkel on kõik üksteise järel rivis.
                        Valid special -> new line

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #57
                          Re: POKER TRACKER 3

                          Algselt postitas ment52
                          Ei ole nii, sest 250 punkti ongames ei tähenda, et sina oled 250$ reiki maksnud, vaid siiski kordades vähem. Oletades, et potist võetakse 3$ reiki ja selles potis on 4 mängija panused, siis kõik need 4 mängijat saavad 3 punkti.
                          Sul oli mingi layoudi probleem ka miniview-ga, ehk keegi oskab kommenteerida kuidas PT3 Ongame mineview seadistada.

                          Comment

                          • Supsti
                            Grinder
                            • Dec 2008
                            • 863

                            #58
                            Re: POKER TRACKER 3

                            Ei asi oli selles, et need järjest statid võtsid liiga palju ruumi ning ei oleks miniviewile ära mahtunud.

                            Comment

                            • kollane
                              Pokkerihai
                              • Nov 2008
                              • 2031

                              #59
                              Re: POKER TRACKER 3

                              Algselt postitas Supsti
                              Ei asi oli selles, et need järjest statid võtsid liiga palju ruumi ning ei oleks miniviewile ära mahtunud.

                              tegin endal ka ise ümber, nime võtsin üldse ära, need sõna lühendid ka PFR, AF jne.
                              ainuke asi et mängija nime ei näe, aga see polegi nii oluline, peaasi et raha näha millega ta lauas ;D

                              Comment

                              • antnx
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3102

                                #60
                                Re: POKER TRACKER 3

                                Keegi võiks oma confi screeni panna ja jagada seda.

                                Kuidas teil statsil laual ja ka popup

                                Comment

                                Working...