Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***
kaks küsimust oleks. Kui ma sõbra pool mängisin mõned käed , kas ma kuidagi saaks handhistoryd nendest kätest PT3 e enda arvutis. Üks mõte oli see et stars pakub handhistory saatmist meilile. Aga kuidas need käe failid meilis siis PTe e edasi saaks. teine küsimus oleks selle kohta, et kas PT3 näitab EV joont ka kuidagi graafikutes.
kaks küsimust oleks. Kui ma sõbra pool mängisin mõned käed , kas ma kuidagi saaks handhistoryd nendest kätest PT3 e enda arvutis. Üks mõte oli see et stars pakub handhistory saatmist meilile. Aga kuidas need käe failid meilis siis PTe e edasi saaks. teine küsimus oleks selle kohta, et kas PT3 näitab EV joont ka kuidagi graafikutes.
Comment