*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taavi19
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 321

    #151
    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tänud ranka! :)

    Comment

    • Luusercs
      Räme Fish
      • Mar 2009
      • 13

      #152
      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

      Et siis viimase update (3.00 beta26) peale ei näita pokerstarsis enam statse ??? triobetis aga vaatamata kirjale, et me veel ei toeta triobeti on statsid ilusti lauas ;D kas oskab keegi äkki aidata

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #153
        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

        Algselt postitas Luusercs
        Et siis viimase update (3.00 beta26) peale ei näita pokerstarsis enam statse ??? triobetis aga vaatamata kirjale, et me veel ei toeta triobeti on statsid ilusti lauas ;D kas oskab keegi äkki aidata
        Viimase uuenduse kõige suuremad muudatused olidki Microgaming ja Entraction võrgu lisamine ehk maakeeli PT3 hakkas TrioBet'i toetama.

        Starsis töötab minul kõik ilusti ja näitab ka Statte tolle viimase versiooniga. Aga ehk on viga Stars'i poole? Näiteks äkki sa muutsid Starsi Eesti keelseks ja PT3 ei suuda enam lauast/HH-ist informatsiooni lugeda?

        Comment

        • Luusercs
          Räme Fish
          • Mar 2009
          • 13

          #154
          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

          Suur tänu oligi keeles viga :o, suure rõõmuga sai see peale pandud kui avastasin ;D

          Comment

          • Purz
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2008
            • 328

            #155
            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

            Kas set% statt on olemas PT3s ja kust kohast selle leida võiks?

            Comment

            • goldec

              #156
              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

              Defauldis sellist stati kahjuks pole.

              Repositorys on reportide all muidu olemas, aga neist ei tööta ükski väga hästi.

              Comment

              • Mihkel785
                Jube Noob
                • Oct 2008
                • 113

                #157
                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                set% stat peaks kyll töötama. Vähemalt mul töötas

                Comment

                • Purz
                  Õpihimuline Mängur
                  • Nov 2008
                  • 328

                  #158
                  Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Tänud, olemas nüüd.

                  Comment

                  • taavo
                    Julm Donk
                    • Jan 2009
                    • 64

                    #159
                    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Selline kiire küsimus, et kas database saab näiteks usb pulgal ühest arvutist teise viia? Hakkab nii tööle?

                    Comment

                    • kollane
                      Pokkerihai
                      • Nov 2008
                      • 2031

                      #160
                      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Algselt postitas taavo
                      Selline kiire küsimus, et kas database saab näiteks usb pulgal ühest arvutist teise viia? Hakkab nii tööle?

                      saab küll.

                      Comment

                      • taavo
                        Julm Donk
                        • Jan 2009
                        • 64

                        #161
                        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Selge, tänud!

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #162
                          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                          ma olen mõelnud, et peaks tegema kuskile avaliku weebi pakkujate serverisse postre baasi.. siis kõik mu HEMid läpakast või kodusest PC'st vms.. kasutaksid sama baasi... siis oleks seal kogu aeg kõige uuem andmebaas ja ei peaks USBi pulga või mälukaardiga exportima/importima handisid.

                          ainuke mure on see, et kui hea nett on, et võrgu latenci ei hakkaks HEMi segama.

                          krt.. see on ikka tõesti hea mõte.. saaks päeval tööl eelmise õhtu sessiooni analüüsida.. mudiu tavaliselt ei viitsi õhtul/hommikul kodusest PC'st seda exporti teha.

                          enivei.. ma teen ära ja annan teada kas ja kuidas õnnestus.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #163
                            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Arvan, et liiga aeglaseks jääb.

                            Ma olen ise mõelnud, et teeks andmebaasi ainult meie foorumi kasutajatele enim levinud võrkude kohta. Midagi table rating.com taolist aga kus siis näeks peale kasumi ka statistikat.

                            Comment

                            • leho57
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 664

                              #164
                              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                              ma ei tea kas seda on juba küsitud - olen aus ja tunnistan, et ei viitsinud kogu teemat läbi lugeda - kuid kui ma panen PT's filtri peale näiteks, et ta kuvaks ainult viimase kuu statte, kas siis ka HUD näitab ainult neid nendele mängijatele statte kellega ma selle viimase kuujooksul kokku olen puutunud?

                              Sest players list, vasakul ääres, on ligi 6 korda vähem mängijate arvuga, kui ilma filtritetta.

                              Loodetavasti oli loogiline seletus...

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #165
                                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Algselt postitas leho57
                                ma ei tea kas seda on juba küsitud - olen aus ja tunnistan, et ei viitsinud kogu teemat läbi lugeda - kuid kui ma panen PT's filtri peale näiteks, et ta kuvaks ainult viimase kuu statte, kas siis ka HUD näitab ainult neid nendele mängijatele statte kellega ma selle viimase kuujooksul kokku olen puutunud?

                                Sest players list, vasakul ääres, on ligi 6 korda vähem mängijate arvuga, kui ilma filtritetta.

                                Loodetavasti oli loogiline seletus...
                                HUD-il peaks kindlasti olema eraldi settingud selle kohta ja kui ei ole, siis ta võtab ikka kõikide käte hulgast. Menüüfiltritel ei tohiks olla mingit kokkupuudet HUD-iga.

                                Comment

                                Working...