*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mandre
    Jube Noob
    • Mar 2009
    • 196

    #181
    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kuidas ma saan selle pokertrakerisse lisada et mul näitaks samu asju?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #182
      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

      Algselt postitas Kris
      Nii, hunnik käsi importitud, kuidas graphile saab neid?
      Graphs lahter võta :P

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #183
        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

        Algselt postitas Kris
        kusmis, esilehel pole, file, data, tournamenti ega configure alt ei leia :x
        Ei saa PT3 lahti võtta, kuna expordin käsi ja läheb formaadiks ja seetõttu ei saa screenshoti teha aga seal üleval on lahtrid -> Import, Cahsgame, Tourneys. Võtad Cashgame või Tourneys, siis on eraldi alamlahtrid - General, Details, Session, Graphs. Ja sealt võtadki Graphs.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #184
          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

          Algselt postitas Kris
          ok sain, thnx. Kas kuidagi saab eraldada ainult kindlad käed ja panna need graafikule, näiteks viimased 100 kätt või viimase tunni aja käed? Uurin seal ringi preagu, a ei ole veel leidnud
          Filtrite alt pane omale sobiv kuupäev, limiit jms.

          Comment

          • kivisaba
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2514

            #185
            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

            playeri juures peaks olema nupp kus saad history kätte

            Comment

            • zuckerman286
              Julm Donk
              • Nov 2008
              • 83

              #186
              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

              küsimus - sry, kui varem vastatud. PT3 paneb HUDis mängijate andmed laua aknas valedesse kohtadesse. kas ma saan seda kuidagi kruttida nii, et iga kord tegema ei peaks?

              Comment

              • kollane
                Pokkerihai
                • Nov 2008
                • 2031

                #187
                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                Algselt postitas zuckerman286
                küsimus - sry, kui varem vastatud. PT3 paneb HUDis mängijate andmed laua aknas valedesse kohtadesse. kas ma saan seda kuidagi kruttida nii, et iga kord tegema ei peaks?
                see pt3 märk lauas,
                pane statid paika kuidas tahaksid et nad on ja tee sellele hiire klõps(ei mäleta kas parem või vasak) siis pane save layout

                Comment

                • daljoh
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1032

                  #188
                  Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Küsimus targematele.
                  Mängin enamus ajast SNG'd ja DON.
                  Millised oleks peamised statsid mida soovitate kasutada?!
                  Ja kas on võimalik selline asi et automaatselt paned DON lõpptulemuse Tournaments-Graphs, sest hetkel on nii et kui saad raha siis graafikus näitab ikkagi kaotust ning et asi oleks õige siis peab tulemuse käsitsi sisestama.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #189
                    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Algselt postitas daljoh
                    Küsimus targematele.
                    Mängin enamus ajast SNG'd ja DON.
                    Millised oleks peamised statsid mida soovitate kasutada?!
                    Ja kas on võimalik selline asi et automaatselt paned DON lõpptulemuse Tournaments-Graphs, sest hetkel on nii et kui saad raha siis graafikus näitab ikkagi kaotust ning et asi oleks õige siis peab tulemuse käsitsi sisestama.
                    Esimestele küsimustele ei oska vastata aga viimasele küll.

                    PokerStars saadab peale igat turniiri sulle turniirikokkuvõtte. Kui mingil põhjusel oled selle maha keeranud, siis saad lasta ka eraldi turniiride tulemused saata: PokerStars->Requests->Tournament History. Avanevasd aknas pane näiteks last 50 tournaments, läheb nats aega (oleneb, kui suurt hulka lased saata ja kui suure koormuse all PokerStarsi serverid on) maksimaalselt 10 minutit, kui tuleb kiri, et turna tulemsued saadetud sulle mailile. Siis ava mail, kopeeri tulemused notepadi ja salvesta näiteks Desktopile. Mille peale mine PT3 manual importi ja impordi see fail sisse, milel salvestasid desktopile. Siis peaksid olema kõik tulemused PT3 salvestatud. Kui mõne turna tuleus on puudu, siis saaad lasta samat menüüd kasutades (Stars->requests->tournament history) saata ka kindla turniiri tulemused, kui sisestad turniiri ID (selle leiad PT3-est).

                    Comment

                    • daljoh
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1032

                      #190
                      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                      OK selle sain tehtud...
                      Ranka sa vist kõige targem selles osas mulle vastama.
                      Osakad mulle nõu anda millised Statsi näitajad on nt tight-passiv; loose-passive jne mängijatel.
                      Milline on neil VP; PR jne.
                      Kui viitsid nõustada siis oleks super!

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #191
                        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Algselt postitas daljoh
                        OK selle sain tehtud...
                        Ranka sa vist kõige targem selles osas mulle vastama.
                        Osakad mulle nõu anda millised Statsi näitajad on nt tight-passiv; loose-passive jne mängijatel.
                        Milline on neil VP; PR jne.
                        Kui viitsid nõustada siis oleks super!
                        Ise mängin Ongames ja sealse süsteemi alusel on mängijad märgistatud umbes järgnevalt:

                        Nit - 8/6 10/8 või midagi sellist, samuti shordid 4/3 jne
                        Tag- 12/10 14/11 umbes
                        Lag- 16/14, 18/16 umbes
                        Tight passiivne- 10/3 12/4 umbes
                        Fish - 20/1 40/2 umbes
                        Donk- 35/15 70/50 mingi random umbes

                        Comment

                        • daljoh
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1032

                          #192
                          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Veel üks küsimus...
                          lugesin siin värvi kodeeringust. Kuidas ma panen need vastavad statsid vastavat värvi nt fish on roheline jne.
                          Kas Conf. Stats - Color range - seal on min ja max...kas ma sinna panen nt Tigrano poolt antud vahemikud
                          Donk- 35(VP min)/15(PR min) 70(VP max)/50(PR max) ?
                          kas nii?
                          aitäh abi eest!

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #193
                            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Algselt postitas daljoh
                            Veel üks küsimus...
                            lugesin siin värvi kodeeringust. Kuidas ma panen need vastavad statsid vastavat värvi nt fish on roheline jne.
                            Kas Conf. Stats - Color range - seal on min ja max...kas ma sinna panen nt Tigrano poolt antud vahemikud
                            Donk- 35(VP min)/15(PR min) 70(VP max)/50(PR max) ?
                            kas nii?
                            aitäh abi eest!
                            Ei kindlasti mitte, need ei olnud vahemikud, vaid umbakudset statid, mis mängijaga võib tegu olla.

                            HUDi stattide kohta, mis color ranget mingile statile määrata vaata pokah HUDi loengu alt

                            Comment

                            • daljoh
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1032

                              #194
                              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Kuule see loeng läks 100% asja ette...
                              sain asjad selgemaks ja enda jaoks paika!
                              Tänud!

                              Comment

                              • tdx
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 768

                                #195
                                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Ee... keegi selle PT3 EV graafiku kohta oskab midagi tarka 6elda? T2nane p2ev on -5.5 BI alla expected value, kas see on normaalne raisk?

                                Comment

                                Working...