Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***
hei. väike probleem.
nimelt tõmbasin endale pt3 trial versioni
ise mängin unibetis aga ei saa seda kuidagi tööle.
panen auto import, näitab et microgaming is running jne
aga mingeid graafikuid ja statse ega hudi ei näita..
milles on asi?
ette tänades
hei. väike probleem.
nimelt tõmbasin endale pt3 trial versioni
ise mängin unibetis aga ei saa seda kuidagi tööle.
panen auto import, näitab et microgaming is running jne
aga mingeid graafikuid ja statse ega hudi ei näita..
milles on asi?
ette tänades
Comment