*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mislinn
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1734

    #901
    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Lisasin aliaste alla oma 888 kasutaja ja peale seda on kõik pepus. Ei oleks nagu minu 888 kasutaja kohta üldse andmeid. Playersite all näitab ka 888 ja FTP mängijaid segamini. Arusaamatu jutt, aga ma ei oska seda jama kuidagi kirjeldada, äkki kellegile tuleb tuttav ette ja oskab aidata.

    Comment

    • bJako
      Jube Noob
      • Dec 2009
      • 114

      #902
      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

      Algselt postitas mislinn Vaata postitust
      Lisasin aliaste alla oma 888 kasutaja ja peale seda on kõik pepus. Ei oleks nagu minu 888 kasutaja kohta üldse andmeid. Playersite all näitab ka 888 ja FTP mängijaid segamini. Arusaamatu jutt, aga ma ei oska seda jama kuidagi kirjeldada, äkki kellegile tuleb tuttav ette ja oskab aidata.
      minuarust ta muudabki nüüd selle 888 kasutaja FTP kasutajaks ja näitab kõike segamine. Aga kui saidi filtri paned, saad eristada.

      Mul on hullem, ei saa oma Absolute ja UB kasutajaid eristada, sest filter on cereus võrgu peale :-(

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #903
        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

        asd
        Last edited by kardaanirist; 10.10.10, 22:47.

        Comment

        • minuraha
          FPP Pro
          • Dec 2009
          • 214

          #904
          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

          Kas keegi saaks palun aidata, et tõmbasin PT3 ja nüüd importisin kõik holdem manageri hand archive -id pokertrackerisse, aga kui hakkan oma nime otsima, siis ta lihtsalt ei leia. Importisin ka käed otse Betfairi handhistory kaustast, osad vastased, kelle vastu mänginud olen leiab nagu ülesse, aga minu enda kasutajanime ei leia. Mis võiks olla probleemiks?
          Ette tänades!

          Comment

          • hmm123
            Räme Fish
            • Jul 2009
            • 6

            #905
            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

            kas keegi tark aitaks lambal trackeri uue starsiga tööle saada? :)
            ette tänades

            Comment

            • mislinn
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1734

              #906
              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

              888.com ei hakka hud tööle, olen kõiki võtteid oma arsenalis proovinud. Tähendab, hud töötab, aga ei lähe lauas õige mängija juurde, vaid kuidas jumal juhatab

              Comment

              • Spewmonkey
                Seina Augustaja
                • Oct 2008
                • 2293

                #907
                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                Ega sa preferred seati ei kasuta?

                Comment

                • mislinn
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1734

                  #908
                  Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                  Ega sa preferred seati ei kasuta?
                  Ei kasuta, kusjuures kõige haigem on see, et mõnes lauas paneb jumala õigesti kõik paika ja siis teises on kõik tagurpidi ja üksteise otsas.

                  Comment

                  • Stewie
                    Jube Noob
                    • Oct 2009
                    • 198

                    #909
                    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Kas keegi mikromeestest jagaks oma hud layouti?

                    Comment

                    • JohannesJ
                      Grinder
                      • Jun 2010
                      • 684

                      #910
                      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Nii panen auto import everestile ja lööb sellise kirja:
                      Unable to begin feeder import process. Reason: PokerTracker is configured to import into an outdated database. This must be corrected before an import can succeed.
                      Kui nüüd üritan updateda database siis lööb sellise kirja:
                      Error updating database: PokerTracker 3 Database
                      Error:
                      Unable to execute query: CREATE INDEX "thhpc:idx1-id_player" ON tourney_holdem_hand_player_combinations USING btree (id_player);; Reason: Fatal Error (ERROR: relation "thhpc:idx1-id_player" already exists )

                      Mis võib olla viga?
                      äkki keegi palun viitsiks süveneda!

                      Comment

                      • bJako
                        Jube Noob
                        • Dec 2009
                        • 114

                        #911
                        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Avastasin, et minu mikrolimiidi litsents ei luba sisse importida käsi NL50 laudadest, mida proovisin. Annab vea ja jätab vahele. Aga tahaks ju graafikus neid käsi ka näha.
                        Abiks oli notepad abil kõikides failides jaotuse alguses
                        Stage #C211416633: Holdem No Limit $0.50 - 2010-10-15 17:03:29 (ET)
                        asendada
                        Stage #C211416633: Holdem No Limit $0.20 - 2010-10-15 17:03:29 (ET)
                        Nüüd näitab ta seda kui NL20 kätt, aga muidu igati õigete blaididega ja tulemustega

                        Btw, kui faile palju, siis Wingrep abiks. Seal tuleb otsi ja asenda string kujul
                        : Holdem No Limit \$0.50
                        : Holdem No Limit \$0.20

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #912
                          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Selline jama - peale 1M käe sisselaadimist ei näita HUDi enam HH replayeris. Aegajalt siis näitab, kui mitu korda käsi uuesti käima panna. Teine kord ei aita seegi. Peale importi sai maintenance etc kenasti tehtud - seega selles viga ei saaks olla.

                          Comment

                          • con
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1954

                            #913
                            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                            Ei kasuta, kusjuures kõige haigem on see, et mõnes lauas paneb jumala õigesti kõik paika ja siis teises on kõik tagurpidi ja üksteise otsas.
                            sama värk, lisaks mõnel laual ei kuva üldse, mõnel mängijal kuvab alguses vähem käsi kui on jne. viimasel ajal viskab fatal erroreid ka.
                            ma olen laudades lihtsalt "reseti" teinud, enamvähem toimib.

                            prageu triali lõpp ka kohe, ei ole viitsinud süveneda.

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #914
                              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                              kas PT3 ei converdi võidetud eurod dollariteks? hetkel huvi pärast vaatasin ja tegin kerged arvutused ning avastasin, et graafikult on puudu 116$.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #915
                                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                                kas PT3 ei converdi võidetud eurod dollariteks? hetkel huvi pärast vaatasin ja tegin kerged arvutused ning avastasin, et graafikult on puudu 116$.
                                Graafikul info boxis defaultina näitab summad daalades, joon peaks konverditud € näitama.

                                Comment

                                Working...