*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 0madis0
    Julm Donk
    • Oct 2008
    • 74

    #1

    *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***




    POKERTRACKER 4 KIIRINFO
    • 60 päeva tasuta prooviaeg.
    • VÄIKESTE PANUSTEGA VERSIOON: Maksab $59.99 ja mõeldud mängijatele, kes mängivad rahamängudes panustega kuni $0.25/$0.50 (Fixed Limitis $0.5/$1.00).
    • TÄISVERSIOON: Maksab $99.99 ja puuduvad panuste limiidi.
    • OMAHA VERSIOON: Hinnad ja tingimused on samad, mis Hold'em versioonil (loe ülemist kahte punkti)
    • KOMBO VERSIOON: Toetab nii Hold'em kui Omaha mänge. Väikeste panuste versioon maksab $99.99 (sääst $19,99) ja täisversioon $159.99 (sääst $39.99)
    • Makse eest saab tasuta kreeditkaardiga (Visa, Mastercard), Paypal, NETELLER ja palju muud.

    POKERTRACKER TASUTA KUI KA MUUD VERSIOONID SAAD ALLA LAADIDA SIIT.

    Detailne ülevaate PokerTracker 4 tootest SIIN.

    Originaalpostitus:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Lisatud failid
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #2
    Re: POKER TRAKER 3

    Vaata seda videot: http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,82.0.html

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: POKER TRAKER 3

      Jah, loe/vaata algatuseks BuildUp link läbi.

      Ja kõige algul mina soovitan lauda kuvada, 4 standard statti: VPIP/PFR/AF ja HANDS

      Kui nendega olen ära harjunud ja oskad neid kasutada siis hakka juurde lisama neid statte, mida sul tundub vaja minevat (fold to BB, fold to cbet jne). Ja statte lisa kogu aeg miski 2-3 statti kaupa, mitte rohkem.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: POKER TRAKER 3

        Vastasin sulle ka PM-iga aga vastan ka siin uuesti.

        PT3 ei toeta Primat (s.h) ka TrioBet'i. Samuti ei tööta PT3 HUD veel ongames.

        PT3 toetab järgmisi pokkeritube: http://www.pokertracker.com/products/PT3/supported.php

        EDIT: hahahaha :) See kellele vastasin, ju märkas, et PM-i saatsin ja kustutas ära kommentaari :P Aga pole hullu, las jääb see alles :D

        Comment

        • Tarmo
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 316

          #5
          Re: POKER TRAKER 3

          Sorry my bad :D ei ole kõik nii lambad nagu mina

          Tarmo

          Comment

          • 0madis0
            Julm Donk
            • Oct 2008
            • 74

            #6
            Re: POKER TRAKER 3

            thnx ranka mul on seal praegu liiga palju statte , aga ma teen nüüd täpselt nii nagu itlesid: algul 4 põhi statti ja siis lisan omal valikul.
            veelkord tänud :D

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: POKER TRAKER 3

              võta heaks :)

              Comment

              • zyxxx
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 453

                #8
                Re: POKER TRAKER 3

                Mul plaanis Toweris mängima hakata, aga nagu ma aru saan, siis PT3 Towerit (veel) ei toeta või ma eksin?

                Alternatiiv siis Holdem Manager?

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #9
                  Re: POKER TRAKER 3

                  Algselt postitas zyxxx
                  Mul plaanis Toweris mängima hakata, aga nagu ma aru saan, siis PT3 Towerit (veel) ei toeta või ma eksin?

                  Alternatiiv siis Holdem Manager?
                  Ise kasutan HEM Toweris aga samuti ennem kasutasin PT2, mis toimis edukalt. PT3 seega peaks ka toimima, kui just miniview seadsitamisel mingeid probleeme ei teki.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: POKER TRAKER 3

                    Algselt postitas Tigrano
                    Ise kasutan HEM Toweris aga samuti ennem kasutasin PT2, mis toimis edukalt. PT3 seega peaks ka toimima, kui just miniview seadsitamisel mingeid probleeme ei teki.
                    PT3 kodulehel oleva info põhjal PT3 käsi impordib aga kahjuks HUD ei tööta.

                    PokerTracker is an online poker software tool to track player statistics with hand history analysis and a real time HUD to display poker player statistics directly on your tables. Supports Mac OS X!


                    Ring Games Only:

                    * OnGame Network / PokerRoom
                    (tracker only, hud coming soon!)


                    See info on olnud seal juba viimased 5 kuud :S

                    Comment

                    • zyxxx
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 453

                      #11
                      Re: POKER TRAKER 3

                      Algselt postitas ranka

                      See info on olnud seal juba viimased 5 kuud :S
                      Seda sama vaatasin minagi, et arendus on kuidagi seisma jäänud. Õnneks tegin arvutile format c: ja saan paar kuud veel trialiga läbi ajada.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #12
                        Re: POKER TRAKER 3

                        See info seal PT3 lehel on tõesti vana ja minuteada toimib ka PT3 Ongames juba edukalt koos HUDiga.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: POKER TRAKER 3

                          Algselt postitas Tigrano
                          See info seal PT3 lehel on tõesti vana ja minuteada toimib ka PT3 Ongames juba edukalt koos HUDiga.
                          ma ei tahaks eriti uskuda, et PT3 kodulehel hoitakse vana infot, eriti veel nii tähtsat informatsiooni.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: POKER TRAKER 3

                            Sõber, kes praktiseeris OnGames PT3-ega ütles, et PT3 toetab OnGame. Impordib käsi ja kuvab ka statistikat lauas.

                            Seega PT3 kodulehel olev informatsioon on aegunud.

                            Comment

                            • CTXrix
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 689

                              #15
                              Re: POKER TRAKER 3

                              Kinnitan ka, et PT3 funkab koos HUDiga täitsa korralikult OnGame-is.

                              Mul on aga PT3-ga seoses üks küsimus. Tundub, et enamik siin kasutavad HEM-i, kuid kokkupuuteid PT3 või vähemalt PT2-ga on kindlasti. Probleem selles, et rahanumbrid mu pokkerikontol ja PT3-s ei klapi. Deponeerisin 400$ ja pokkerisoft väidab, et mul nüüd 466$, kuid PT3 ütleb, et hoopis 491$ (winnings) peaks olema. Seega...milles asi? Olen mänginud ainult cashi ja kõik käed ka Trackerisse tõmmanud. Kas PT3 arvutab makstud rake-i ka sinna juurde? See poleks loogiline, aga samas reiginumber (34$) on lähedane küll sellele vahele (25$).

                              Ise suutsin sellise teooria välja mõelda - tuleb tunnistada, et olen mõned korrad laua vihaga :-\ kinni pannud, kui vastase AI kaarte näen ja endal 0 outi (OnGame-is näitab kohe kaarte, kui AI minnakse). Kas selliseid käsi OnGame minu historysse siis ei salvesta/ei jõua salvestada? Ma arvasin, et sellest ei olene midagi, et lauaakna sulgen. Igatahes see võiks selgitada paarikümnetaalast vahet...On kellegil sellega mingeid kokkupuuteid olnud endal või oskab mu oletust kinnitada/ümber lükata?

                              Comment

                              Working...