*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pythagoras
    Grinder
    • Apr 2012
    • 589

    #1501
    Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    offtopic küll, aga Fabulous, kuskilt on nagu meelde jäänud, et quitisid pokkeri? Oled tagasi mängulainel?
    Kui valeinfo, siis sorry :)

    Comment

    • cpkr
      Jube Noob
      • Nov 2012
      • 195

      #1502
      Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

      selline mure et tõmbasin triali et proovida pt 4 ,aga häirib selline asi et keset lauda suurelt punaselt TRIAL: PLEASE REGISTER... kas seda kuidagi peita saab? häirib ja varjab laua ülemiste blinde jne

      Comment

      • siim154
        Räme Fish
        • Jan 2012
        • 4

        #1503
        Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

        Kas võib juhtuda, et 6-max hyperturbosid mängides võib pt4 vahepeal graafiku EV joones segast panna? Nimelt mängin micro satikaid ning EV joon on teinud kahes kohas püstloodis langemise. -110$ langemine pole aga kuidagi võimalik 0,35-1,5$ satikaid mängides...

        Comment

        • cpkr
          Jube Noob
          • Nov 2012
          • 195

          #1504
          Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

          Algselt postitas siim154 Vaata postitust
          Kas võib juhtuda, et 6-max hyperturbosid mängides võib pt4 vahepeal graafiku EV joones segast panna? Nimelt mängin micro satikaid ning EV joon on teinud kahes kohas püstloodis langemise. -110$ langemine pole aga kuidagi võimalik 0,35-1,5$ satikaid mängides...
          olen nyyd nädala mänginud traileriga, pole kyll sellist probleemi olnud... tunneb kõik satikad ära ,mida nt HEM1 ei tundud ja kõik jäid not finished ja sama jama mis sul, püstloodis langemine
          edit. lol lugesin jumala võssa ,jutt ev joonest :S

          Comment

          • ristik
            Grinder
            • May 2010
            • 903

            #1505
            Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

            kuidas saaks HEM'i käsi ühest arvutist to PT4, teise arvutisse? lihtsalt hand histroyt ühest arvutist teise viies on nende tekstifailide nime pikkus nii ulmeliselt pikk, et PT4 peksab errorit ja ei impordi neid ära mitte kuidagi moodi.
            Vanas arvutis on PT4 trial ka läbi, et sealt backup&restore teha. HEM'i backupi PT4 ei impordi nagu ma aru saan. Kas ainuke võimalust on tõesti teine arvuti ära raistata selle PT4 koodi peale ainult sellepärast, et käsi üle saada?

            Comment

            • bluelite
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1190

              #1506
              Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

              HEM'i puhul saab koode resettida ja siis uue arvuti peal kasutada. Ehk saab sama ka PT peal? Loodan, et väga mööda oma vastusega ei pannud :)

              Comment

              • ristik
                Grinder
                • May 2010
                • 903

                #1507
                Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                kuid küsimus on selles kuidas käed HEM'ist PT4 saada siis pärast

                EDIT: ei lugend päris alguses läbi. Eks tuleb uurida seda asja. Seni äkki mõni teine lahendus ?
                Last edited by ristik; 21.11.13, 15:23.

                Comment

                • ristik
                  Grinder
                  • May 2010
                  • 903

                  #1508
                  Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                  bump.. ei saa ikkagi hakkama kuidagi

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #1509
                    Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                    Algselt postitas ristik Vaata postitust
                    kuid küsimus on selles kuidas käed HEM'ist PT4 saada siis pärast

                    EDIT: ei lugend päris alguses läbi. Eks tuleb uurida seda asja. Seni äkki mõni teine lahendus ?
                    Sinu küsimusest on väga keeruline täpselt aru saada. Kui sa soovid Holdem Manageri kõik käed viia teise arvutisse, siis expordi kõik Holdem Manageri käed, tõsta need teise arvutisse ümber ja impordi uuesti.

                    See variant peab töötama ja on ühtlasi kõige lihtsam ning mugavam.

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #1510
                      Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                      Mul oleks küsimus, et kui kaua teil võtab aega nt alltime graafikut kuvada pt4-s. Oletame et andmebaasis pool miljonit kätt. Kas see on normaalne, et peab seda ootama pool tundi?
                      Kas kuskil on võimalik ka käsi osta. ala ostad 10 miljonit kätt huvipakkuval limiidil max 1 aasta. Ja mida see PT4 siis teeb?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1511
                        Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                        Algselt postitas privador Vaata postitust
                        Mul oleks küsimus, et kui kaua teil võtab aega nt alltime graafikut kuvada pt4-s. Oletame et andmebaasis pool miljonit kätt. Kas see on normaalne, et peab seda ootama pool tundi?
                        Kas kuskil on võimalik ka käsi osta. ala ostad 10 miljonit kätt huvipakkuval limiidil max 1 aasta. Ja mida see PT4 siis teeb?
                        See ei ole normaalne. Minuti-kahe jooksul peaks ära laadima. Mis arvutiga tegu?

                        EDIT: Käsi saad näiteks osta HHSmithy.com. PT4 ta eriti aeglasemaks ei tee, sest 10 miljoni käe jooksul on regularide sampled siiski väikesed. Maksimaalselt mõnisadatuhat kätt ehk.

                        Trackerile ei mõju ta seepärast, sest sa ei saa mitte kuidagi kuvada kümmet miljonit kätt. Ühegi villaini kohta sellist samplet ei ole. Andmebaas võib natuke aeglasemaks minna, sest päringu tegemiseks tuleb läbi kammida rohkem ridu. Aga tolles viimases ma ei olegi nii kindel...

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #1512
                          Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                          Meenuks justkui, et kunagi oli siin juttu sesside vahelise timeout aja lühendamisest PT3s. Keegi teab, kas on võimalik standard 30 minutit lühemaks muuta? Googlest sain eitava vastuse peale lühikest otsingut.

                          Comment

                          • Rokkar19
                            Räme Fish
                            • Jan 2010
                            • 21

                            #1513
                            Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                            Oskab keegi öelda PT3s "Resteal" statsi nime. Hem'is peaks ta olemagi "Resteal" nimega, aga PT3s ei leia ma selle nime alt.

                            Comment

                            • Ints
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1216

                              #1514
                              Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                              3bet steal ?

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #1515
                                Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                                Kas keegi oskaks filtreerida nt 6 handed mängus btn ja co tõstete %, kui eelnevalt on folditud
                                Tavaline VPIP kajastab ka eelnevat actionit. tahaks selle välja filtreerida

                                Comment

                                Working...