NETELLER

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • GoodButLucky
    Räme Fish
    • Aug 2011
    • 20

    #196
    Re: NETELLER

    Tellisin just papi Netelleri kontole, kui avastasin ka selle "rõõmusõnumi" oma postkastist, et Net+ kaart ei tööta enam. Kuna just sain selle kaardi ja pole Netelleri muude omadustega eriti tutvunud, siis oleks selline küsimus: Kas Netellerist saab probleemideta Swedbanka raha üle kanda? Kui saab, siis kui kiirelt ülekanne tavaliselt tuleb ja millised on ülekandetasud?

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #197
      Re: NETELLER

      Algselt postitas GoodButLucky Vaata postitust
      Tellisin just papi Netelleri kontole, kui avastasin ka selle "rõõmusõnumi" oma postkastist, et Net+ kaart ei tööta enam. Kuna just sain selle kaardi ja pole Netelleri muude omadustega eriti tutvunud, siis oleks selline küsimus: Kas Netellerist saab probleemideta Swedbanka raha üle kanda? Kui saab, siis kui kiirelt ülekanne tavaliselt tuleb ja millised on ülekandetasud?
      Sebi on 7.50€ ülekandetasu ja alla nädala on tavaliselt ära tulnud.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • GoodButLucky
        Räme Fish
        • Aug 2011
        • 20

        #198
        Re: NETELLER

        Tänud kiire vastuse eest. Ilmselt Swedbanka tuleks ka alla nädala ja teenustasu peaks umbes sama olema. Tuleviku mõttes on muidugi lihtsam ilmselt otse pokkerisaidilt panka pappi tellida. Sellest ka mu järgmine küsimus: Kas pärast seda kui Eesti Vabariik oma suures headuses kuulutas enamuse saite illegaalseteks, kas saabki enam otse raha panka tellida? Tegemist oleks Pacific networkiga. Kas hiljem võib ka mingi jama maksuametiga tulla? Või on kõige kindlam ikkagi asju ringiga ajada, st. pokker-neteller-pank?

        Tobe neid newbie-küsimusi esitada, aga kasutasin pikka aega edukalt Western Unioni, 2 päeva ja sula postkontorist. Nüüd tuleb jälle nende Netellerite ja Moneybookersite ja ülekannetega jamada.

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #199
          Re: NETELLER

          Pacificust panka saamise kohta ei oska midagi öelda. Aga mis puutub jamadesse maksuametiga, siis siiamaani pole ühtegi jama teadaolevalt mängijatel olnud. Teisalt alati on olemas teoreetiline võimalus, et kui nad peaksid tahtma su sissetulekuid kontrollida, siis ilmselt ei piisa sinu sõnast, et tuli Netellerist ja kui sa ei suuda tõestada, et tuli Pokerstarsist (või muust legaalselt toast), siis tõenäoliselt pead ikka makse maksma.

          Kui summad on piisavalt väikesed, siis võid ju MB kaardiga maksta või sealt raha välja võtta. Tõenäoliselt ei jää sellest tegevusest mingit jälge maksuametile.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • GoodButLucky
            Räme Fish
            • Aug 2011
            • 20

            #200
            Re: NETELLER

            Jah, eks see MB oleks olnud kõige kergem lahendus, aga see on mul paar aastat kinni olnud, kuna emaili murti sisse ja lasin MB konto kinni panna. Muid variante küsisin sellepärast, et see dokumentide saatmine on alati üks paras piin. Eestis tulevad kõik arved ju nüüd meili peale tavaliselt. Netelleri endaga pääsesin nii, et pidin pdf-i välja printima ja siis uuesti sisse skannima, alles siis sain meiliga ära saata. MB suletud kontoga on see jama, et nad tahavad näha mingit utility billi ehk arvet, mille peal oleks aadress näha. Paraku ma olen vahepeal mitu korda kolinud ja MB's oleval aadressil elab üks tige naisterahvas (ega mina ei käskinud tal buumi tipust mu korterit osta :D ), kelle postkasti ma ei tahaks mingit MB stuffi saata. Paraku MB ei lasknud aadressi muuta ka oma service centeris, kuna konto on suletud. Seega natuke nõiaringi moodi värk. Vana hea dokumendi peal aadressi muutmine (loe: võltsimine) aitaks, aga sellele libedale teele ei tahaks enne minna kui kõik muud variandid on ära langenud.

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #201
              Re: NETELLER

              Pangast konto väljavõte. Seal on aadress peal. Kui sellele postkastile muidugi ligi pääsed. :)
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #202
                Re: NETELLER

                Ma tegin paypaliga alles nii, et printisin oma konto väljavõtte välja, fotokaga pilt ja saatsin neile ning olid rahul. Täiesti mõttetud on need väljavõtete kontrollimine, sest igavend saab nii võltsida eriti kui saadad miski fotokaga tehtud semi-häguse pildi. Netelleri poisid (ja ka pokkeritubade) võiksid areneda ja eestlastele ID-kaarti lugejaga verificationi teha.

                OT ka: kas on veel mõni rahvus/riik, kes kasutab ID-kaarti ja ID-kaardi lugejat?

                Comment

                • ristijeesus
                  Klubi Liige
                  • Oct 2009
                  • 2533

                  #203
                  Re: NETELLER

                  ID-kaart on kasutusel paljudes riikides, aga vaid mõnes üksikus saad selle ka lugejasse toppida.

                  Comment

                  • Spewmonkey
                    Seina Augustaja
                    • Oct 2008
                    • 2293

                    #204
                    Re: NETELLER

                    Muudad pdf-arve peal ära aadressi, prindid välja, voldid ümbrikuformaati, scanid/pildistad. Pdf'i võltsimine on sama faili saatmise puhul tuvastatav, printides võimatu. Ei pea panka minemise peale aega/vaevagi kulutama.

                    Comment

                    • GoodButLucky
                      Räme Fish
                      • Aug 2011
                      • 20

                      #205
                      Re: NETELLER

                      Väike olukorra update. Tellisin Netellerist Swedbanka, praeguseks on nädal kulunud ja ülekande taga seisab endiselt "pending". Lisaks tellisin ka otse Pacificust Swedbanka, see tuli täpselt nädalaga ja ilma ülekandetasudeta. Ei kursikadusid, ei teenustasu ega midagist. Pacificu cashieris pidi lihtsalt preferred cashout currencyks valima EUR. Siis nad convertisid selle hetkekursiga ära ja täpselt sama summa jõudis sendi pealt Swedbanka. Seega netellerit pole vähemalt sealt raha tellides vahele vaja.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #206
                        Re: NETELLER

                        Algselt postitas GoodButLucky Vaata postitust
                        Väike olukorra update. Tellisin Netellerist Swedbanka, praeguseks on nädal kulunud ja ülekande taga seisab endiselt "pending". Lisaks tellisin ka otse Pacificust Swedbanka, see tuli täpselt nädalaga ja ilma ülekandetasudeta. Ei kursikadusid, ei teenustasu ega midagist. Pacificu cashieris pidi lihtsalt preferred cashout currencyks valima EUR. Siis nad convertisid selle hetkekursiga ära ja täpselt sama summa jõudis sendi pealt Swedbanka. Seega netellerit pole vähemalt sealt raha tellides vahele vaja.
                        Pending on netelleri kanded vahest isegi kuu aga raha jõuab pangakontole 3-4 päeva jooksul. Checki oma pangakontot.

                        Comment

                        • tannu098
                          Räme Fish
                          • Nov 2011
                          • 1

                          #207
                          Re: NETELLER

                          Hei,

                          Sain siis ka lõpuks registreerimisprotsessi läbitud.

                          Dokumendiga probleeme polnud, kuid algelt ei aksepteeritud Eesti posti poolt saadetud kirja. Tuli vastuseks, et firmat ei suudeta tuvastada:) Teisi arveid ka polnud ja pangakontorisse ka ei viitsinud minna.
                          Otsustasin siis vastata neile palvega, et nad siiski selle arve aktsepteeriksid. Kirjale lisasin wikipeediast sellise rea:
                          "AS Eesti Post (Estonian for Estonian Post) is the company responsible for postal service in Estonia. Eesti Post is 100% state owned"

                          Ja üllatuseks sellest piisas, 10 minutipärast tuli mail, et kõik korras ja ainult veel telefonikõne vaja teha (mis nüüd ka tehtud)

                          Lisaks veel küsiksin, kas Nettelleris saab ka teine isik (kellel pole nettelleris kontot) teha minu nettelleri kontole sissemaksu? Kui ei ole see võimalik siis äkki leidub mõni kontoomanik, kes saaks mulle kanda, kui koheselt sularaha üle annan? Asukoht muidu tallinn ja kontakti saab 55983823

                          Comment

                          • emmimees
                            Klubi Liige
                            • Aug 2010
                            • 2719

                            #208
                            Re: NETELLER

                            Kas netellerist saab Swedi kanda ning millised on tasud ja kas tuleb välismaksena?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #209
                              Re: NETELLER

                              7.5 euri on tasu.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #210
                                Re: NETELLER

                                Kandsin PokerStarsist €500 Netellerisse. Kuna mul oli seal deposiitajalugu siis kanne tuli üle koheselt, muidu võtaks paar tundi. Netellerist €500 SEB ja kolme päeva pärast jõudis SEB arvele täpselt €500. Olen Neteller VIP. Lisaks saan iga kande peale 1.1% cashbacki. Ei saa kurta.
                                Last edited by camu; 21.12.11, 20:30. Põhjus: typo

                                Comment

                                Working...