NETELLER

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Albertti
    Jube Noob
    • Dec 2009
    • 113

    #46
    Re: NETELLER

    Ei lähe päris Netelleri alla, samas teemakohane küsimus siiski, kas keegi oskab öelda head/halba EntroPay kohta, kas on turvaline, mugav ja usaldusväärne?

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #47
      Re: NETELLER

      T*ra küll juba. Miski ei sobi neile mu arvetest konto upgrade tegemiseks. E-ajastu ja ei ole ühtegi arvet, mis postiga tuleks. Mida saata neile???

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #48
        Re: NETELLER

        Tahan ka lähitulevikus NETELLERI kontot teha, aga ainuke arve, mis minu nimele tuleb on STV internet. :D
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #49
          Re: NETELLER

          Tellisin posti teel endale panga konto väljavõtte. Elame näeme...

          Comment

          • lambiain
            Jube Noob
            • Dec 2008
            • 101

            #50
            Re: NETELLER

            Algselt postitas pastilaa
            T*ra küll juba. Miski ei sobi neile mu arvetest konto upgrade tegemiseks. E-ajastu ja ei ole ühtegi arvet, mis postiga tuleks. Mida saata neile???
            Ma võtsin appi vana hea talumehetarkuse ning printisin e-arve välja. Kortsustasin natuke, voltisin mitu korda kokku ning siis skännisin sisse. Kõlbas küll. Kui arvel on peal su aadress, siis ei tohiks neid küll eriti huvitada, kas see on tulnud maili teel või postiga.

            Comment

            • Lutzky
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1829

              #51
              Re: NETELLER

              Algselt postitas pastilaa
              Tellisin posti teel endale panga konto väljavõtte. Elame näeme...
              Ma läksin ise Swedi ja lasin neil välja printida ja äää tembeldada. Sobis.

              Comment

              • farik666
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 834

                #52
                Re: NETELLER

                krt jubedalt koorivad ikka.. 100€ to bank account.. miski 250 eeki kõik tasud kokku.. krt odavam on vist otse kaardiga võtta

                Comment

                • Muckyourcards
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2009
                  • 352

                  #53
                  Re: NETELLER

                  Mis Stars sellega mõtleb:
                  "If you have used NETeller to purchase, your cashouts will then be processed back to NETeller up to the amount purchased, again from the amount of your oldest NETeller deposit to the amount of your most recent deposit."

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #54
                    Re: NETELLER

                    Algselt postitas Muckyourcards
                    Mis Stars sellega mõtleb:
                    "If you have used NETeller to purchase, your cashouts will then be processed back to NETeller up to the amount purchased, again from the amount of your oldest NETeller deposit to the amount of your most recent deposit."
                    Vähemalt selles ulatuses, mis osas oled Netellerist Starsi kandnud, tuleb ka cashout teha netellerisse. Sain just ise samas osas targemaks...

                    Comment

                    • vennike
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1958

                      #55
                      Re: NETELLER

                      Algselt postitas pastilaa
                      Vähemalt selles ulatuses, mis osas oled Netellerist Starsi kandnud, tuleb ka cashout teha netellerisse. Sain just ise samas osas targemaks...
                      just nii see on, kahjuks või õnneks siis.

                      Comment

                      • pohhui
                        Julm Donk
                        • Jul 2009
                        • 91

                        #56
                        Re: NETELLER

                        SEB-is on variant "Prindi kontoväljavõte" vms.
                        Kui ma selle välja prindin ja sisse tagasi skännin, siis see kõlbab neile? + Lisaks saadan siis juhiloa/id kaardi koopia?
                        Kui selle tehtud saan, siis kuna keegi mulle klienditoest helistab (veits halb kui täiesti suvalisel ajal)? Ja kas klienditoe töötaja räägib inglise keelt ikka?

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #57
                          Re: NETELLER

                          pi
                          Algselt postitas pohhui
                          SEB-is on variant "Prindi kontoväljavõte" vms.
                          Kui ma selle välja prindin ja sisse tagasi skännin, siis see kõlbab neile?
                          pigem mitte ma arvan, oluline on just see pangatempel ja allkiri seal, minuarust. ise just tegin selle täna ära.

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #58
                            Re: NETELLER

                            Algselt postitas ESTPatrick
                            pi
                            pigem mitte ma arvan, oluline on just see pangatempel ja allkiri seal, minuarust. ise just tegin selle täna ära.
                            just, vestlesin alles täna ~pool tundi netelleri härraga sellest :)

                            Comment

                            • Marek K.
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1477

                              #59
                              Re: NETELLER

                              ma omal ajal netellerisse neid asju saatsin, siis võtsin netist pdf elioni arve + printisin viimase kuu bank statemendi printversioonis välja, vestlesin netelleri tädiga ja isegi dokumente läks neil vist meelest küsida, igatahes sain extended accounti, koos kaartide ja muude leludega.

                              Comment

                              • farik666
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 834

                                #60
                                Re: NETELLER

                                mina tegin uneti "viimased tehingud" lehest screenshoti ja see ka kõlbas

                                Comment

                                Working...