NETELLER

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • marguzz22
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1458

    #1

    NETELLER

    Tere! Ma vaatasin, et puudub arutulus sellise haige koha üle nagu seda on NETELLER, ma pole vee lasja endal jooskma saanud sellega(kuna mul raketherakes mingi 60 dollarit seisab tahaks selle välja kanda netellerisse, MB nad ei tunnista)
    Probleem: NEteller tahab mu aadressi tuvasstamiseks
    Please e-mail a clear scanned colour copy or digital photograph of a recent (no more than 3 months old) utility bill displaying your name and address. Examples include:

    · Electricity (Power) bill
    · Water bill
    · Gas bill
    · Telephone bill – Mobile bills not accepted
    · Cable (TV)/Internet bills

    Anna andeks aga mul ei ole 1ki ülalolivatest. Mobiiliarvet nad ei aksepteeri, wtf miks nad eeldavad, et iga inimene maksab elektri, gaasi või vee eest? Esiteks on meil kommunaalid kõik koos ning 2 pole need minu nimelgi,


    If you cannot provide one of the above documents, we can also accept

    · credit card statement
    · bank statement


    Mida nad mõtlevad bank statementi all?
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: NETELLER

    äkki panga väljavõtet?
    jah netellerisse ei saanud ka mina kontot tehtud. Aga miks sa raketherakes ei kanna oma pokkerikontole raha üle?

    Comment

    • FreakyJason
      Klubi Liige
      • Jan 2009
      • 1381

      #3
      Re: NETELLER

      Kontoteatis ehk siis selle saab pangast koju tellida paberkujul. Mul Swedist tuleb krediitkaardi kohta iga kuu alguses minu krediitkaardi tehingud, aga samas kes tahaks näidata oma raha liikumist kontol mingitele suvalistele jörridele.
      Interneti eest ka ise ei maksa? Starman, STV, Elion? Seda aksepteerivad. Mul pandi vahepeal Trio konto kinni, siis saatsin ID kaardi koopia ja Starmani arve ja tehti lahti.

      Comment

      • marguzz22
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1458

        #4
        Re: NETELLER

        ah muidugi interneti arve, see on olemas ja pdf kujul seda ei aksepteerita, pean välja printima ja sisse scannima eks`? See on 2 lollus, kes tänapäeval enam paberarveid kasutab loll ameeriklane ainult,aga eks siis täna raamatukokku scännima.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #5
          Re: NETELLER

          Algselt postitas marguzz22
          See on 2 lollus, kes tänapäeval enam paberarveid kasutab loll ameeriklane ainult
          :D

          Comment

          • FreakyJason
            Klubi Liige
            • Jan 2009
            • 1381

            #6
            Re: NETELLER

            Algselt postitas marguzz22
            ah muidugi interneti arve, see on olemas ja pdf kujul seda ei aksepteerita, pean välja printima ja sisse scannima eks`? See on 2 lollus, kes tänapäeval enam paberarveid kasutab loll ameeriklane ainult,aga eks siis täna raamatukokku scännima.
            Print ja skänn ja peax OK olema.

            Comment

            • tdx
              Grinder
              • Oct 2008
              • 768

              #7
              Re: NETELLER

              well, kui mul kunagi 'utility billi' vaja oli, siis ma ise feikisin wordis arve, panin mingi suvalise logo ja eestikeelset teksti + veits numbreid ja printisin pdf'iks. Läks läbi küll, üks suurimaid inglise saite oli veel.

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #8
                Re: NETELLER

                Mulle helistas mingi netelleri asjamees ja tahtsis ka et ma mõne arve saadaks. Kuna ise ka hetkel vanemate juures siis ühtegi arvet minu nimele ei käi. Sai siis nii ära räägitud, et saadan isa arve ning läks läbi küll.

                Copin teisest teemast siia küsimuse, ehk keegi teab:

                Kuna Moneybookersisse sai konto tehtud ning valitud valuutaks kroon, sööb väljakandmine ära päris suure summa nagu ma aru olen saanud. Küsimus Netelleri kohta, kas asi on sama hull ning kui suured on netelleri protsendid ja kas tasuks üldse netelleriga möllama hakata. Ning kui tasub, siis mis oleks soovitused banc accoundi regamise kohta ning kas valuutaks valida dollar?
                Kasutab keegi ja teab soovitada?

                Comment

                • marguzz22
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1458

                  #9
                  Re: NETELLER

                  sain konto tehtud lõpuks, see vend kes helistas rääkis muga 10min, küsis, et kas tahate krediitkaardiga raha kanda, tehke kohe kanne jms.et muidu ei pruugi läbi minna, küsis mis mu lemmik sport on ning mida Poks tähendab, siis sain asjad korda. Nüüd netelleri konto aktiivne ning saab sellega raha edas-tagasi kanda, mis peamine saan oma rakebacki sinna kanda ning edasi juba ongame. !

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: NETELLER

                    Miks ta selle spordi - ja poksi definitsiooni kohta küsis?

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #11
                      Re: NETELLER

                      Salaküsimus ilmselt.

                      Comment

                      • rrrr
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 904

                        #12
                        Re: NETELLER

                        Neteller ei ole rahul veebist välja trükitud elektriarve->skänn to pdf. Kui seda teete, siis lõigake vähemalt URLi tähised ära. Mul ei läinud läbi. Kaon nüüd EEnergia kontorisse ootejärjekorda, ehk saab sealt mingi paberi. Õnneks on korter minu nimel+elektri leping ka.

                        Aga peale kanda saab, pokkerisse kanda saab, pokkerist välja kanda saab, maksta saab vaid panka tagasi pole veel proovinud - ilmselt ei saa.

                        Muide, mis see ametlik vastus Ongame+eestlased+Neteller kombinatsiooni mittelubamiseks on? FTP/Everest+eestlased+Neteller igatahes töötab. Tower reload boonus tuli aga tõesti ei taha enam oma Moneybookersi EUR kontoga rahasid kanda. Jubedad konvertimistasud on...

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #13
                          Re: NETELLER

                          Algselt postitas rrrr
                          Neteller ei ole rahul veebist välja trükitud elektriarve->skänn to pdf. Kui seda teete, siis lõigake vähemalt URLi tähised ära. Mul ei läinud läbi. Kaon nüüd EEnergia kontorisse ootejärjekorda, ehk saab sealt mingi paberi. Õnneks on korter minu nimel+elektri leping ka.

                          Aga peale kanda saab, pokkerisse kanda saab, pokkerist välja kanda saab, maksta saab vaid panka tagasi pole veel proovinud - ilmselt ei saa.

                          Muide, mis see ametlik vastus Ongame+eestlased+Neteller kombinatsiooni mittelubamiseks on? FTP/Everest+eestlased+Neteller igatahes töötab. Tower reload boonus tuli aga tõesti ei taha enam oma Moneybookersi EUR kontoga rahasid kanda. Jubedad konvertimistasud on...
                          Mul ka ei sobinud interneti arve, mõtlesin, et olen kaval teen pdf jne midagi ei sobi. Samuti jätke meelde, et alati tuleb teha värviline skaneerimine, muidu jälle ei kõlba.

                          Sellest Ongame poindist pole ka aru saanud, kunagi isegi korra sai Netelleriga kanda, nüüd jälle mitte.

                          Comment

                          • kollane
                            Pokkerihai
                            • Nov 2008
                            • 2031

                            #14
                            Re: NETELLER

                            Mainin igaks juhuks ära , MB uue konto tegemine ei võtnud mul ültse kaua aega kõikide kinnitamiste ja asjadega.
                            Konto sain 2-l päeval kinnitatud ja kiri tuli järgmine nädal kolmp nv oli vahel, muidu oleks kiiremini tulnud.
                            Kokku siis 6 päeva. Samuti sain starsist kiired vastused ja nüüd pm deposiit teha ja siis korras kõik..

                            Comment

                            • Foux
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 486

                              #15
                              Re: NETELLER

                              Ma pidin panka minema ja väljavõtte võtma. Maksin ka selle pasa eest. Siis helistati ja sain korda.

                              Comment

                              Working...