NETELLER

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #211
    Re: NETELLER

    Ma ei saagi hetkel aru kas VIP to everyone tasuta või affiliate vaheline. Anyway selline uudis:

    Send money for free
    You spoke, and we listened. Our VIPs said the fees for our Money Transfer service were too high, so we’re setting a new price. The price? Nothing. That’s right, you can now send money to friends or family anywhere with no transaction fees*!

    Now you can instantly send money to friends and family across the globe for no cost, and with our top-notch security, we make sure your money safely gets where it’s going. Fast, secure and free - what could be better? Send money with Money Transfer today!

    *Discounted rate is 0%, reduced from our standard 1.9% fee. Foreign exchange (FX) fee is charged where applicable.

    Comment

    • Blacktor
      Jube Noob
      • Dec 2010
      • 112

      #212
      Re: NETELLER

      Kas kellegil ka selline probleem on olnud ,et Enda id Authimisel probleem neile meili saatmisega. Ma mitu korda üritanud saata kuid ei miskit alati tuleb sama vastus ,et meil ei jõua nendeni.

      This is an automatically generated Delivery Status Notification.

      Delivery to the following recipients failed.

      identity@neteller.com

      Järgmiseks selline küsimus kui mul ei ole konto Authitud kui ma sinna raha kannan kas mul seda sealt edasi mõnda pokkeri ruumi on võimalik kanda?
      Ette tänades!

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #213
        Re: NETELLER

        Algselt postitas Blacktor Vaata postitust
        Kas kellegil ka selline probleem on olnud ,et Enda id Authimisel probleem neile meili saatmisega. Ma mitu korda üritanud saata kuid ei miskit alati tuleb sama vastus ,et meil ei jõua nendeni.

        This is an automatically generated Delivery Status Notification.

        Delivery to the following recipients failed.

        identity@neteller.com

        Järgmiseks selline küsimus kui mul ei ole konto Authitud kui ma sinna raha kannan kas mul seda sealt edasi mõnda pokkeri ruumi on võimalik kanda?
        Ette tänades!
        Süüdi ei ole tõenäoliselt @neteller.com vaid sinu mailiserver. Väga tihti selline jama juhtub @hot.ee mailiga (kiri ei tule kohale ka) ja ei saa aru miks inimesed kasutavad sellist paska, kui on olemas 10010101010010101x paremad ja tasuta lahendused nagu näiteks gmail.

        Comment

        • Blacktor
          Jube Noob
          • Dec 2010
          • 112

          #214
          Re: NETELLER

          Kasutan hotmaili. Ja meili adret ei sa muuta G maili oma vastu ka enne kui olen

          You will need to verify your account to edit your address and email and information to ensure you are the account creator.
          Last edited by Blacktor; 28.08.12, 10:54.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #215
            Re: NETELLER

            Algselt postitas Blacktor Vaata postitust
            Kasutan hotmaili. Ja meili adret ei sa muuta G maili oma vastu ka enne kui olen

            You will need to verify your account to edit your address and email and information to ensure you are the account creator.
            Kui suur sul dokumendi fail on? Äkki miski rämedalt pirakas?

            Comment

            • Blacktor
              Jube Noob
              • Dec 2010
              • 112

              #216
              Re: NETELLER

              Kaks faili kokku on 1.17 Mb ja ei sa ikka. Proovin suppordikäest abi saada antsid sama meili ,et pean sinna saatma ,et eelmine olevat vale. Kuid mõlemad olid täpselt sama ja probleem kordub.
              Nüüd aga proovisin vastata samale kirjale millelt nad vastasid siis sellega probleeme pole..
              Nii ,et veider!
              Last edited by Blacktor; 28.08.12, 21:38.

              Comment

              • ropka11
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1008

                #217
                Re: NETELLER

                Lugesin siin seda teemat ja kas olen asjadest õieti aru saanud.
                Neteller Eestis enam oma kaarti ei paku.Väljamakse võimalus siis näiteks SEB panka 7,5 euri kas ka summa pealt midagi või on mingi max väljamakse summa alustuseks.
                Security tokenit netelleris pole.Kuidas julgete üldse seal raha hoida sellisel juhul või kannate kärmelt edasi.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #218
                  Re: NETELLER

                  Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                  Lugesin siin seda teemat ja kas olen asjadest õieti aru saanud.
                  Neteller Eestis enam oma kaarti ei paku.Väljamakse võimalus siis näiteks SEB panka 7,5 euri kas ka summa pealt midagi või on mingi max väljamakse summa alustuseks.
                  Security tokenit netelleris pole.Kuidas julgete üldse seal raha hoida sellisel juhul või kannate kärmelt edasi.
                  Tee end kiireks VIP-iks ja kõik on tasuta. Mina sain VIP-iks nii, et saatsin neile lihtsalt kirja ja tuldi koheselt vastu. Kui ei tulda, siis natuke "jampsi" ala liiguta mõnituhat Stars - Party - Stars või, mis iganes toas. Lihtsalt mängi seal toas mõnituhat kätt ka ja ongi asi korras. See VIP tasub end ära.

                  Comment

                  • ropka11
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1008

                    #219
                    Re: NETELLER

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Tee end kiireks VIP-iks ja kõik on tasuta. Mina sain VIP-iks nii, et saatsin neile lihtsalt kirja ja tuldi koheselt vastu. Kui ei tulda, siis natuke "jampsi" ala liiguta mõnituhat Stars - Party - Stars või, mis iganes toas. Lihtsalt mängi seal toas mõnituhat kätt ka ja ongi asi korras. See VIP tasub end ära.
                    Sa Ranka olid vast enne seal rahasid ka liigutanud tükk aega kui VIP-iks said.Ei usu, et uus konto ja kohe küsid kas saab VIP-iks-kui nii oli siis äkki avaldad mulle ka millega ära moositasid, võib ka PM-is.
                    Ei viitsi skeemitama ka hakata Neteller-pokkeritoad.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #220
                      Re: NETELLER

                      Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                      Sa Ranka olid vast enne seal rahasid ka liigutanud tükk aega kui VIP-iks said.Ei usu, et uus konto ja kohe küsid kas saab VIP-iks-kui nii oli siis äkki avaldad mulle ka millega ära moositasid, võib ka PM-is.
                      Ei viitsi skeemitama ka hakata Neteller-pokkeritoad.
                      Sittagi ei olnud liigutanud. Kuna ma läksin PokerStarsist minema Cakesse, siis oli vaja e-walletit. MB oli bännitud ja kasutasin NETELLERIT. Jaanuaris tegin NETELLERISSe esimese $1k deposiidi, sealt raha Cakesse ja mõned kuud hiljem olingi VIP.

                      Ise pidin saatma kirja: saada neile kiri ja küsi.

                      Comment

                      • Sheik(se7en)
                        Räme Fish
                        • Mar 2013
                        • 6

                        #221
                        Re: NETELLER

                        Ma korra küsiks ka kiirelt küsimuse.Kuidas kõige parem ja kiirem on pokerstarsist välja kanda.
                        Kas spetsiaalselt selle pärast on mõtet teha se NETELLER ?
                        Sellist võimalust vist ei ole ,et järgmine või sama päev jõuaks kuidagi raha minuni ?

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #222
                          Re: NETELLER

                          kõige kiirem - kanna pangakontole. kui sul nettelleri kontot pole, siis sul läheb seal ka aega, et kätte saada raha
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #223
                            Re: NETELLER

                            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                            kõige kiirem - kanna pangakontole. kui sul nettelleri kontot pole, siis sul läheb seal ka aega, et kätte saada raha
                            Lisaks NETELLERIst kandmine on tasuline. Seega jah NETELLER on parim variant.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #224
                              Re: NETELLER

                              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                              kõige kiirem - kanna pangakontole. kui sul nettelleri kontot pole, siis sul läheb seal ka aega, et kätte saada raha
                              Lisaks NETELLERIst kandmine on tasuline. Seega jah stars on parim variant.
                              Last edited by ranka; 24.03.13, 14:13. Põhjus: ebatäpsus spew juhtis tähelepanu

                              Comment

                              • Blacktor
                                Jube Noob
                                • Dec 2010
                                • 112

                                #225
                                Re: NETELLER

                                Oskab keegi üelda kaua läheb Verifymisega aega ?

                                Comment

                                Working...