Re: NETELLER
nii ,account tehtud ,dokumendid saadetud ja ka acceptitud ,nüüd veel see telefonikõne .Mis kella ajal on teil olnud reaalseid kogemusi nende kõnede vastu võtmisega? Viimase 10 päeva jooksul 3 korda olen kõnet requestinud aga ei ole keegi helistanud. Vahepeal sain ühe meili kah ,et vabandavad ajavööndi vahe tõttu ja palun requestige uuesti jne. Ise siis kõnet requestinud 8.15 /15.00/18.00 .
nii ,account tehtud ,dokumendid saadetud ja ka acceptitud ,nüüd veel see telefonikõne .Mis kella ajal on teil olnud reaalseid kogemusi nende kõnede vastu võtmisega? Viimase 10 päeva jooksul 3 korda olen kõnet requestinud aga ei ole keegi helistanud. Vahepeal sain ühe meili kah ,et vabandavad ajavööndi vahe tõttu ja palun requestige uuesti jne. Ise siis kõnet requestinud 8.15 /15.00/18.00 .
Comment