NETELLER

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mislinn
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1734

    #151
    Re: NETELLER

    Naljakas, minul oli viie päevaga kõik ilusti tehtud.

    Comment

    • SanderK
      Räme Fish
      • Feb 2011
      • 2

      #152
      Re: NETELLER

      Tere!

      Lugesin TETELLERI lehelt välja, et kandes sinna raha saad sa konto numbri, mis kehtib teatud päevad ja siis see muutub kehtetuks. Kas kuidagi on võimalik sealt saada ka konto number, mis oleks püsiv ja ei peaks igakord eraldi "make a deposit" tegema?
      Loodan, et küsimus ei jäänud väga segaseks. Praeguseks hetkeks pole veel dokumendi koopiaid neile saatnud.
      Üks küsimus tekkis veel, et mis perioodi peale peaks pangast võetud kontoväljavõte olema ( kinnitamiseks ).


      Suured Tänud vastuste eest juba ette!~

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #153
        Re: NETELLER

        Kui kannad enda kontolt sinna raha, siis midagi ei muutu kehtetuks. Saadad veel dokumendid ka ja väljavõtte, kasvõi viimase kuu oma ja ongi korras.

        Comment

        • SanderK
          Räme Fish
          • Feb 2011
          • 2

          #154
          Re: NETELLER

          Tänud vastuse eest! Kontole kandmiseks antud konto number kehtib kuni 7 päeva kui ma õigesti mäletan ja kui sa selle aja jooksul sinna konto numbrile ei kanna, siis see muutub kehtetuks. Pakukski huvi võimalus, püsiva konto numbri saamiseks, mis ei aega, kui sinna teatud aja jooksul raha ei kanna.

          Comment

          • mislinn
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1734

            #155
            Re: NETELLER

            Eile üks hetk ei saanud lihtsalt enam netelleri kaariga maksta, milles võis probleem olla? Raha on peal.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #156
              Re: NETELLER

              Algselt postitas mislinn Vaata postitust
              Eile üks hetk ei saanud lihtsalt enam netelleri kaariga maksta, milles võis probleem olla? Raha on peal.
              Ööpäevas saad X arv ainult kaardiga maksta. Vist oli 5 korda. Ja see on su tõenäoline probleemi põhjus. Täpselt sama rahade välja võtmisel.

              Comment

              • mislinn
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1734

                #157
                Re: NETELLER

                Selline küsimus, et mis te arvate, et kas netelleris on praegu turvaline raha peal hoida, mõtlen suuremat summat, mitte kopikaid. Ja teine küsimus, et kui ma netellerist endale selle summa hoopis eesti panka kannaks, kas siis maksuametil oleks mingit põhjust kobisemiseks?

                Comment

                • Ints
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1216

                  #158
                  Re: NETELLER

                  Krt, lappasin siin natuke tagasi neid lehti ja ei habla ikka lahti, kuidas oleks kõige mõistlikum tegutseda.

                  Teen EUR konto, siis kannan swedbankist sinna raha peale ja siis edasi starsi ? Kas peaks starsi konto ka hiljem eurideks ümber vahetama kui välja kannan?

                  Ja kas saan netellerist raha üldse enne edasi kanda, kui olen neile oma arve koopia jms kino läbi teinud.

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #159
                    Re: NETELLER

                    saad kyll netellerist raha edasi saata. kui sa pole dokumente korda ajanud, siis ei saa lihtsalt netellerist välja võtta raha. Pokkeritubadesse saad maksta.
                    Netelleri teed EUR, starsis valid sissemakset tehes ka EUR. Samuti väljamaksel.

                    Comment

                    • Ints
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1216

                      #160
                      Re: NETELLER

                      Jõudsin ise ka peaaegu sama vastuse jälile.
                      Muidu starsis selline seadus ka, et pärast väljamaksel pead kandma esimese summa sinna, kust esimesena peale panid ?
                      Selle tegin ma sõbra visa krediitkaardiga, aga starsist loen nyyd sellist asja.

                      VISA (Visa on kasutatav vaid juhul, kui oled viimase kuue kuu jooksul teinud vähemalt ühe sissemakse CFT-sobiliku VISA kaardi abil ning soovitud väljamakse jääb vahemikku USD 100 kuni USD 6,500.

                      Minu sissemakse oli vast aasta või rohkem tagasi.

                      Kas nüüd on üldse enam mõtet netellerist väljamaksel panka raha saata? Netelleri kaardiga automaadist välja võttes ei tule odavam?
                      Last edited by Ints; 21.04.11, 17:01.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #161
                        Re: NETELLER

                        Algselt postitas Ints Vaata postitust
                        Jõudsin ise ka peaaegu sama vastuse jälile.
                        Muidu starsis selline seadus ka, et pärast väljamaksel pead kandma esimese summa sinna, kust esimesena peale panid ?
                        Selle tegin ma sõbra visa krediitkaardiga, aga starsist loen nyyd sellist asja.

                        VISA (Visa on kasutatav vaid juhul, kui oled viimase kuue kuu jooksul teinud vähemalt ühe sissemakse CFT-sobiliku VISA kaardi abil ning soovitud väljamakse jääb vahemikku USD 100 kuni USD 6,500.

                        Minu sissemakse oli vast aasta või rohkem tagasi.

                        Kas nüüd on üldse enam mõtet netellerist väljamaksel panka raha saata? Netelleri kaardiga automaadist välja võttes ei tule odavam?
                        Dunno kui palju nad vahelt võtavad, ei viitsi kontrollida ka aga ju miski marginaalne summa. ATM-ist väljavõttes maksad igakord €4.

                        Teiseks saad alati raha ka puhtaks pesta, mis minu puhul on kehtinud suht alati. Lasen Netelleriga raha Starsi, grindin nagu segane ja siis kannan sealt raha otse panka. Aga mul on kokku kaks eri netelleri kontot (VIP-idel võib olla kaks eri valuutaga kontot), millega pidevalt rahasid sisse kannan. Vahest on tulnud ka "erroreid", et pean samasse kohta tagasi kandma, kust viimane deposiit tulnud.

                        Aga eeldan, et see sõltub sellest kui palju aega on möödas ja palju raket oled maksnud.

                        Comment

                        • kollane
                          Pokkerihai
                          • Nov 2008
                          • 2031

                          #162
                          Re: NETELLER

                          Natuke loll küsimus. Nimelt, kui teen sissekande kasutades MB krediitkaarti, kas väljamakse saan ka pärast sinna teha? Või see süsteem ainult maksmiseks? Loogilisetl võttes saab, aga küsin üle igaksjuhuks.

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #163
                            Re: NETELLER

                            Algselt postitas kollane Vaata postitust
                            Natuke loll küsimus. Nimelt, kui teen sissekande kasutades MB krediitkaarti, kas väljamakse saan ka pärast sinna teha? Või see süsteem ainult maksmiseks? Loogilisetl võttes saab, aga küsin üle igaksjuhuks.
                            MB krediitkaart on MasterCard ja mulle on selline mulje jäänud, et MasterCardid ei toeta tagasikandmist.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #164
                              Re: NETELLER

                              Mina ei saanud MB kaardiga sissemakset teha NEtellerisse

                              Comment

                              • Ints
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1216

                                #165
                                Re: NETELLER

                                No nüüd pilt selge vist, tänud kes viitsisid vastata. Peaks vist selle konto ära tegema nüüd, aga noh pangad vist puhkusel, saatana lihavõtted jms. Alguses plaanisin mb kaardi teha üldse, kuid musta reede ajal toimunud värk tekitas veits kahtlusi selles osas.

                                Comment

                                Working...