NETELLER

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SALMOSA
    Julm Donk
    • Mar 2010
    • 48

    #106
    Re: NETELLER

    Kuna pokkeri konto on $ siis oleks kõige mõistlikum teha konto $ mitte € ?
    Mõeldes selle peale, et euro peaks tulema, siis ei oskagi mida valida

    Comment

    • kollane
      Pokkerihai
      • Nov 2008
      • 2031

      #107
      Re: NETELLER

      Algselt postitas SALMOSA Vaata postitust
      Kuna pokkeri konto on $ siis oleks kõige mõistlikum teha konto $ mitte € ?
      Mõeldes selle peale, et euro peaks tulema, siis ei oskagi mida valida
      sama valuuta mis pokkerituba

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #108
        Re: NETELLER

        Algselt postitas SALMOSA Vaata postitust
        Kuna pokkeri konto on $ siis oleks kõige mõistlikum teha konto $ mitte € ?
        Mõeldes selle peale, et euro peaks tulema, siis ei oskagi mida valida
        Tee praegu dollar. Minu andmetel saad korra elujooksul netelleri kontot valuutat vahetada. Kui kunagi tulevikus tuleb meile €€€€ siis vahetad valuuta ümber.

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #109
          Re: NETELLER

          tegelt ka keegi võiks mulle photoshopida mingi fake doci mis netellerile sobiks.
          shipiks 10$ kuhugile.
          täiega kopp ees sellest pasast.

          Algselt postitas Rage Vaata postitust
          no telli omale mingi väljavõte koju.. Elioni viimase kuu arve või pangaväljavõte vms.. las saadavad postiaadressile..
          no nüüd läks pool kuud aega ja saingi selle panga väljavõtte koju tellitud.
          aga ffs see ju täpselt samasugune kui pangast välja printides :D
          ja eelminekord neile see ei sobinud.

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Ära aja rumalat juttu. See väljavõte netellerisse sobis väga hästi, lihtsalt juhi neile tähelepanu kus kohas täpselt su nimi ja aadress asuvad (vist oli üleval paremas nurgas).
          mis mõttes?? ise nad ei oska esimesest reast nime välja lugeda?

          Comment

          • pohhui
            Julm Donk
            • Jul 2009
            • 91

            #110
            Re: NETELLER

            Panga väljavõttel peab kindlasti peal olema pangatöötaja allkiri+panga tempel.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #111
              Re: NETELLER

              Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
              mis mõttes?? ise nad ei oska esimesest reast nime välja lugeda?
              Terve paber on paksult eesti keelset infot täis. Inimesel, kes ei oska Eesti keelt on väga tülikas ja raske sealt aadressi leida ning elu on näidanud, et klienditoed on suhteliselt laisad asutused, kus tuleb kõik ette taha ära teha.

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #112
                Re: NETELLER

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Terve paber on paksult eesti keelset infot täis. Inimesel, kes ei oska Eesti keelt on väga tülikas ja raske sealt aadressi leida ning elu on näidanud, et klienditoed on suhteliselt laisad asutused, kus tuleb kõik ette taha ära teha.
                pean siis paintis punase ringi ümber tõmbama?
                siis nad ütlevad et ma olen pilti shoppinud ;(


                Algselt postitas pohhui Vaata postitust
                Panga väljavõttel peab kindlasti peal olema pangatöötaja allkiri+panga tempel.
                on olemas

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #113
                  Re: NETELLER

                  Piisab sellest kui ütled, et vaadake üles paremasse nurka.

                  Comment

                  • ok2aa
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1903

                    #114
                    Re: NETELLER

                    kui kannan ftp'st netellerisse ja sealt edasi triobetti, kui suurte tasudega peaks arvestama (ütleme näiteks $10k, netelleri konto on taalades)?

                    Comment

                    • Tupsik
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 497

                      #115
                      Re: NETELLER

                      Erinevate pokkerikontode vahel liigutades ei võeta mingit tasu(juhul kui valuuta on sama).

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #116
                        Re: NETELLER

                        Algselt postitas Tupsik Vaata postitust
                        Erinevate pokkerikontode vahel liigutades ei võeta mingit tasu(juhul kui valuuta on sama).
                        Täpselt nii.

                        Comment

                        • rmartin
                          Klubi Liige
                          • Dec 2008
                          • 175

                          #117
                          Re: NETELLER

                          varjatsioon, kui ikka hädas oled vaata igaks juhuks üle, mis formaadis sul see panga paber salvestatud on.
                          Netelleril on lehel ka kirjas, mis formaat sobib nt. jpg. aga .pdf ei ole seal kirjas kuigi enamus asju just selles salvestatakse.
                          Minul see ümbersalvestamine ja sama paberi saatmine igatahes aitas.

                          Comment

                          • goldfish
                            Julm Donk
                            • Mar 2010
                            • 29

                            #118
                            Re: NETELLER

                            Mis seal kõnes, mis peale dokumentide saatmist requestida vaja on, küsitakse ja mis selle eesmärk on? Dokumendid peaksid ju niigi näitama, et reaalse inimesega tegu.

                            aitäh.

                            Comment

                            • pohhui
                              Julm Donk
                              • Jul 2009
                              • 91

                              #119
                              Re: NETELLER

                              Minult küsiti sünniaega ja "salaküsimuse"(Esimene lemmikloom või misiganes) vastust.

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #120
                                Re: NETELLER

                                Algselt postitas goldfish Vaata postitust
                                Mis seal kõnes, mis peale dokumentide saatmist requestida vaja on, küsitakse ja mis selle eesmärk on? Dokumendid peaksid ju niigi näitama, et reaalse inimesega tegu.

                                aitäh.
                                nime/maili/salaküsimust/milleks konto tegid

                                aga netelleril on väga nuts telefoni support

                                Comment

                                Working...