NETELLER

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Keiss
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1592

    #76
    Re: NETELLER

    No aga ei saa ju enne välja maksta pokkeri kliendist netellerisse kui sisse sealt raha pole tulnud nii, et peab depoma.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #77
      Re: NETELLER

      võtsin omale mb kaardi, netelleril suuremad feed, välja kandmisel panka ka kõvasti suuremad feed

      Comment

      • makz
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2009
        • 428

        #78
        Re: NETELLER

        Kaua see verification aega võtab? Saatsin 3 päeva tagasi dokumendid ära aga siiani pole vastust saanud.

        Comment

        • Keiss
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1592

          #79
          Re: Neteller

          Algselt postitas Keiss Vaata postitust
          Kes oskab aidata?
          Probleem järgmine. Olen enamasti läbi pangalingi sisse-välja kandnud rahasid.
          Aasta tagasi sai küll Hansa krediitkaardiga raha läbi netelleri toweri ja pokerstarsi vahet liigutatud. Nüüdseks on see krediitkaart aegunud ning uus kaart SEB-s tehtud. Samas on alles ka Swedbankis konto aga seal tavaline Maestro kaart.

          Tahtsin oma netelleri kontol uue deposiidi teha uue SEB krediitkaardiga aga andis järgmise errori:

          Your deposit was declined
          You have exceeded the maximum number of cards allowed for depositing with NETELLER. Please retry your deposit with a card you previously used to deposit to your account.

          Mis teha?

          Okei, kirjutasin netelleri klienditoele ja tuli järgev vastus. Nimelt selleks, et saaks nö. täisliikmeks seal, mis tähendab, et saan kasutada mitut kaarti pean saatma dok koopia ja elukoha koopiad. Kuna elan üürikorteris siis suht keeruline. Elukoha dokumentide loetelu järgmine:

          Acceptable address verification documents are:
          -utility bill (for heating, electricity, water, cable, landline
          telephone, sewer, etc.)
          -an original printed statement from your financial institution (bank,
          credit card, mortgage, insurance, investments - please note we do not
          accept statements from purely online financial institutions)
          -a signed and stamped letter from your financial institution confirming
          your account with them, your address, and your full name
          -any government correspondence (including tax documents, voter
          registration, court documents, even parking tickets!)


          Mida ma neile saadan kui omaniku nimele tulevad arved? Kellelgi ideid?

          Comment

          • kilu6
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1305

            #80
            Re: Neteller

            Algselt postitas Keiss Vaata postitust
            -an original printed statement from your financial institution (bank,
            credit card, mortgage, insurance, investments - please note we do not
            accept statements from purely online financial institutions)

            Mida ma neile saadan kui omaniku nimele tulevad arved? Kellelgi ideid?
            Milles küsimus, võtad pangalt ametliku väljavõtte, scannid sisse ja saadad.

            Comment

            • Keiss
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1592

              #81
              Re: NETELLER

              Tänx, lähen panka lasen templid ja allkirjad neile peale joonistada ja olemas. Ausalt öeldes ajab pea valutama selline jamamine. Parema meelega saan pokkeris 100 bad biiti aga keegi teine ajaks minu eest neid asju nii, et pangakaart oleks ilusti laua peal lihtsalt :)

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #82
                Re: NETELLER

                Nad saadavad sulle koju ka seda, kui helistad klienditoele. Templitega ja puha.

                Comment

                • karel111
                  Klubi Liige
                  • Jan 2009
                  • 27

                  #83
                  Re: NETELLER

                  ja kui sul skännerit ei ole tee fotokaga pilt, saada ära ja siis jää emaili ootama:)

                  Comment

                  • farik666
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 834

                    #84
                    Re: NETELLER

                    Neteller app. ??? Kasutab keegi seda programmi.. on miski eelis ka või mugavus?

                    Comment

                    • pohhui
                      Julm Donk
                      • Jul 2009
                      • 91

                      #85
                      Re: NETELLER

                      Milline see CVV seal Netelleri kaardi peal on?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #86
                        Re: NETELLER

                        Algselt postitas pohhui Vaata postitust
                        Milline see CVV seal Netelleri kaardi peal on?
                        See peaks olema ainult virtuaalkaardi peal.

                        Comment

                        • pohhui
                          Julm Donk
                          • Jul 2009
                          • 91

                          #87
                          Re: NETELLER

                          Algselt postitas kilu6
                          http://lmgtfy.com/?q=cvv


                          Aga muidu on see kolmekohaline nr seal tagaküljel
                          Jes, googel teeb imesid. Seal wikipedia lehel on näidatud, millist mõeldud on. Kaardi tagaküljel on 2 erinevat numbrit 1x 4kohaline ja 1x 3kohaline, see tekitas veits segadust. Sain kaardi registreeritud igatahes.

                          Comment

                          • massiivne
                            Räme Fish
                            • Mar 2010
                            • 17

                            #88
                            Re: NETELLER

                            Keegi oskab soovitada, mis konto kursiks oleks praegu kõige mõistlikum valida?

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #89
                              Re: NETELLER

                              mismõttes?

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #90
                                Re: NETELLER

                                Algselt postitas Lutzky Vaata postitust
                                Ma läksin ise Swedi ja lasin neil välja printida ja äää tembeldada. Sobis.
                                mul ei sobinud swedi sisse scanitud bank statement kus kõik vajalk info peal oli.

                                Unfortunately the bank statement you sent us was not accepted as it is an online statement. We will only accept a statement that has been mailed to your home address in the last 90 days.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                mul ei tule ühtegi arvet paberil koju.
                                mis nüüd tegema peaks?
                                ideid?

                                Comment

                                Working...