NETELLER

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #91
    Re: NETELLER

    no telli omale mingi väljavõte koju.. Elioni viimase kuu arve või pangaväljavõte vms.. las saadavad postiaadressile..

    Comment

    • Tupsik
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 497

      #92
      Re: NETELLER

      Ma võtsin linnavalitsusest paberi, kus kirjas, et olen sissekirjutatud antud aadressile. Paber nägi väga nutune välja, aga neile sobis.

      Comment

      • Divide03
        Julm Donk
        • Dec 2009
        • 77

        #93
        Re: NETELLER

        Algselt postitas Tupsik Vaata postitust
        Ma võtsin linnavalitsusest paberi, kus kirjas, et olen sissekirjutatud antud aadressile. Paber nägi väga nutune välja, aga neile sobis.


        Mis keeles lasid kirjutada välja?

        Comment

        • Tupsik
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 497

          #94
          Re: NETELLER

          Algselt postitas Divide03 Vaata postitust
          Mis keeles lasid kirjutada välja?
          Eesti keeles.

          Comment

          • mkva
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1972

            #95
            Re: NETELLER

            a paber polnud sinu nimel? Lihtsalt näitas et sa sisse kirjutatud kuskile jah?

            Comment

            • Tupsik
              Klubi Liige
              • Mar 2009
              • 497

              #96
              Re: NETELLER

              Sisu oli midagi sellist -

              eesnimi perenimi isikukoodiga ######## on sisse kirjutatud aadressile linn, tänav #-#. Alates ##-##-#### kuupäevast.

              Comment

              • mkva
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1972

                #97
                Re: NETELLER

                ty

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #98
                  Re: NETELLER

                  Kuidas neid rahasi nüüd panga kontole kanda(Nt SEB)

                  Käisin pangas ära,sain dokumendi,saatsin netellerisse ära.
                  Asi korras.Tädike helistas rääkis minutikese ja siis vsjo.
                  Läksin net+cards lehele,Virtual Mastercard täitsin seal need väljad ära.

                  Kas enne kaardi kättesaamist ei saagi rahasi panka kanda?

                  Ei mõika seda värki.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #99
                    Re: NETELLER

                    Algselt postitas noname Vaata postitust
                    Kuidas neid rahasi nüüd panga kontole kanda(Nt SEB)

                    Käisin pangas ära,sain dokumendi,saatsin netellerisse ära.
                    Asi korras.Tädike helistas rääkis minutikese ja siis vsjo.
                    Läksin net+cards lehele,Virtual Mastercard täitsin seal need väljad ära.

                    Kas enne kaardi kättesaamist ei saagi rahasi panka kanda?

                    Ei mõika seda värki.
                    Pakun, et ennem pead pankakonto verify tegema. Näiteks ennem oma pangakontolt mingi x summa netellerisse kandma ja siis saad edukalt transfere alles teha.

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #100
                      Re: NETELLER

                      Algselt postitas Rage Vaata postitust
                      no telli omale mingi väljavõte koju.. Elioni viimase kuu arve või pangaväljavõte vms.. las saadavad postiaadressile..
                      no ffs. tellisin.. ootasin.. aga huiat tuligi kohale :D
                      swed ütleb et nende poolt saadeti välja aga minule ei ole midagi tulnud..

                      no nahhui ma juba 3 kuud olen üritanud tõestada et ma elan kodus.. ca 300kr on juba selle jama peale läinud.. aga mitte kui midagi...

                      keegi viitsib mulle selle arve photoshopid? :) tundub et ainuke võimalus.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #101
                        Re: NETELLER

                        möh .. mine panka, prindi see leht v2lja kus aadrss peale tembeldatakse ära ja good?

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #102
                          Re: NETELLER

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          möh .. mine panka, prindi see leht v2lja kus aadrss peale tembeldatakse ära ja good?
                          no sellepärast käibki närvidele et neile ei sobi see...ffs ma ei tea miks.

                          Comment

                          • altzie
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 169

                            #103
                            Re: NETELLER

                            Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                            no sellepärast käibki närvidele et neile ei sobi see...ffs ma ei tea miks.
                            Hm, mul küll polnud probleeme konto väljavõttega. Pankades mingi default, et a'la 6 kuu ülekandeid näitab, kui küsid väljavõtet.. aga panin ainult viimase lehe kus ca 20 ülekannet peal + pangast tempel kuupäevaga ja sobis väga kenasti.

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #104
                              Re: NETELLER

                              Algselt postitas altzie Vaata postitust
                              Hm, mul küll polnud probleeme konto väljavõttega. Pankades mingi default, et a'la 6 kuu ülekandeid näitab, kui küsid väljavõtet.. aga panin ainult viimase lehe kus ca 20 ülekannet peal + pangast tempel kuupäevaga ja sobis väga kenasti.
                              mul sama doc MBsse sobis ka..aga juu siis neteller on oma süsteemi "turvalisemaks" teinud.. nüüd peab doce photoshopima

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #105
                                Re: NETELLER

                                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                                mul sama doc MBsse sobis ka..aga juu siis neteller on oma süsteemi "turvalisemaks" teinud.. nüüd peab doce photoshopima
                                Ära aja rumalat juttu. See väljavõte netellerisse sobis väga hästi, lihtsalt juhi neile tähelepanu kus kohas täpselt su nimi ja aadress asuvad (vist oli üleval paremas nurgas).

                                Comment

                                Working...