Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***
Kasutasin vahepeal PT3 ja nüüd tagasi HEMi peal. Asi selles, et need näitavad osasid statse väga erinevalt. Käte arv ja kasum on samad mõlemas.


Eriti suur erinevus on Fold to 3bet, samuti erinevad 3bet, W$SD. On kellelgi midagi sarnast olnud?
Kasutasin vahepeal PT3 ja nüüd tagasi HEMi peal. Asi selles, et need näitavad osasid statse väga erinevalt. Käte arv ja kasum on samad mõlemas.


Eriti suur erinevus on Fold to 3bet, samuti erinevad 3bet, W$SD. On kellelgi midagi sarnast olnud?
TC
Comment