Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***
Tere MadisRa,
Loodan, et oled options>configure auto import foldersi eelnevalt ära seadistanud, sest PokerStarsis HEM peaks jooksma ilusti ja ei tule table fineriga midagi teha. Samas kellel on läinud table finerit vaja, siis pärast ühekordset laudade määramist ja punase kasti lohistamist table finderis on probleem lahenenud.
Algselt postitas MadisRa
Loodan, et oled options>configure auto import foldersi eelnevalt ära seadistanud, sest PokerStarsis HEM peaks jooksma ilusti ja ei tule table fineriga midagi teha. Samas kellel on läinud table finerit vaja, siis pärast ühekordset laudade määramist ja punase kasti lohistamist table finderis on probleem lahenenud.
Comment