*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #646
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Algselt postitas MadisRa
    Tere... Mul siuke küsimus et, miks ei hakka automaatsel HUD lauas statte kuvama vaid pean veel table finderiga mässama? Kas on kuskil vaja linnuke või miskit teha et hakkaks automaatselt kuvama? Mängin pokerstarsis.
    Tere MadisRa,

    Loodan, et oled options>configure auto import foldersi eelnevalt ära seadistanud, sest PokerStarsis HEM peaks jooksma ilusti ja ei tule table fineriga midagi teha. Samas kellel on läinud table finerit vaja, siis pärast ühekordset laudade määramist ja punase kasti lohistamist table finderis on probleem lahenenud.

    Comment

    • MadisRa
      Julm Donk
      • Jun 2009
      • 36

      #647
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      Käsi impordib ilusti... vähemalt ma arvan nii. Pokerstarsist hand historyst võtab ja HMArchive alla salvestab... Seadistused on ka enda arust õiged kuna olen õpetusi, lugend ja jälgind. Muud nagu polegi viga ainult et ma ei viitsi selle table finderiga mässata...

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #648
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        Milles võib põhjus olla, et ma enda statse lauas ei näe?

        Comment

        • farik666
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 834

          #649
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

          Algselt postitas Vapsik
          Milles võib põhjus olla, et ma enda statse lauas ei näe?
          võta linnuke ära kastist "Disable hero in HUD" see siis options--->player prefences

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #650
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

            Algselt postitas farik666
            võta linnuke ära kastist "Disable hero in HUD" see siis options--->player prefences
            Tänks, ma arvasingi, et vägagi lihtne asi, aga ise ei suutnud seda üles leida

            Comment

            • Helmps
              Grinder
              • Oct 2008
              • 828

              #651
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              Kuidas saan hemist näha, missugused käed toodavad mulle kõige suuremad kahjumit ja millised plussi? Ty

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #652
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                Algselt postitas Helmps
                Kuidas saan hemist näha, missugused käed toodavad mulle kõige suuremad kahjumit ja millised plussi? Ty
                Cash games > reports >select report name from list (see asub vasakul pool suht üleval) > holecards

                Comment

                • egerth
                  Julm Donk
                  • Nov 2008
                  • 40

                  #653
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Eile uuendati Fulltiltis softi. Tegin aknad lahti, lükkasin Hemi tööle ja asi tundus ok olevat. Natukese aja pärast vaatasin, et pooltes akendes HUD peale ei läinudki ning teistes akendes HUD peale 6-7-8 kätt enam andmeid akendes ei uuendanud. Samas HEM tõmbas kõik käed ilusasti alla. Tegin restarte ja uuendusi aga asi ei paranenud. Kas kellegil oli veel FTP-s sama probleem?



                  Comment

                  • Helmps
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 828

                    #654
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Algselt postitas egerth
                    Eile uuendati Fulltiltis softi. Tegin aknad lahti, lükkasin Hemi tööle ja asi tundus ok olevat. Natukese aja pärast vaatasin, et pooltes akendes HUD peale ei läinudki ning teistes akendes HUD peale 6-7-8 kätt enam andmeid akendes ei uuendanud. Samas HEM tõmbas kõik käed ilusasti alla. Tegin restarte ja uuendusi aga asi ei paranenud. Kas kellegil oli veel FTP-s sama probleem?




                    see jama jah kõigil vist. eks loodetavasti fixivad ära selle võimalikult ruttu

                    Comment

                    • kilu6
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1305

                      #655
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      HEMi beta töötab.
                      See oli siis öine info.

                      ---------------------


                      * (1.09 Beta 14a BUG) Updated to deal with FTP client change which would cause hud to stop updating after about 10 minutes
                      * (1.09 Beta 14a BUG) Fixed issue with Prima cash games not auto detecting within hud without table finder

                      PLEASE NOTE: We will have a scanner update later today - this is taking a little bit longer to fix and we wanted to make sure the manager + hud were operational for people

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #656
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        kasutan seda 1.09 beta 13 ja Unibetis enam ei hakka automaatselt cashis state lauda kuvama pean käsitsi laua ise üles otsima. Beta viga või on miski muu asi kuskil valesti?

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #657
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Algselt postitas rohelinekonn
                          kasutan seda 1.09 beta 13 ja Unibetis enam ei hakka automaatselt cashis state lauda kuvama pean käsitsi laua ise üles otsima. Beta viga või on miski muu asi kuskil valesti?
                          uuenda:
                          * (1.09 Beta 14a BUG) Fixed issue with Prima cash games not auto detecting within hud without table finder

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #658
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            türamaivõi... mitmendat korda juba küsin, kas keegi on selle table scanneri ostnud ja kasutab seda? muljed/kommentaarid?

                            Comment

                            • virx747
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 751

                              #659
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Algselt postitas Rage
                              türamaivõi... mitmendat korda juba küsin, kas keegi on selle table scanneri ostnud ja kasutab seda? muljed/kommentaarid?
                              Vaata kodumaised videod, seal räägin sellest table scannerist!

                              Comment

                              • Skyline
                                Grinder
                                • Dec 2008
                                • 510

                                #660
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Sai kolitud PSist Pacificusse. HEM kuvab statsid lauda ja kogub infot, kuid ma näen ikka ainult PS statse jms. Kust saab muuta seda, et pacificu playerid ja muu info nähtavale tuleks?

                                Comment

                                Working...