Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***
Kõigepealt pead:
1) kus toas mängid? Vastavalt pead määrama käte andmebaasi faili asukoha - options-configure auto import folder.
2) siis paned auto import ja tekib table manageri aken kuhu peaks ilmuma lauad, kus mängid. Kui lauadade nimekiri tekib, aga state ikka ei kuva, siis võtad table manageri alt, table-table finer ja lohistad seal selle punase kasti laua kohale, ning probleem peaks olema lahendatud.
3)Kasti sisu saad muuta HUD options - player preferences alt
Algselt postitas Madis_89
1) kus toas mängid? Vastavalt pead määrama käte andmebaasi faili asukoha - options-configure auto import folder.
2) siis paned auto import ja tekib table manageri aken kuhu peaks ilmuma lauad, kus mängid. Kui lauadade nimekiri tekib, aga state ikka ei kuva, siis võtad table manageri alt, table-table finer ja lohistad seal selle punase kasti laua kohale, ning probleem peaks olema lahendatud.
3)Kasti sisu saad muuta HUD options - player preferences alt

Comment