Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***
Küsiks võibolla natuke rumala küsimuse, et ärge siis maha lööge. Kui ma mängin turniire, HEM töötab ja salvestan vastaseid ega siis hiljem cashi mängides samade turniiri vastastega ei kuva hud neid turniiril mängitud state lauda?
Küsiks võibolla natuke rumala küsimuse, et ärge siis maha lööge. Kui ma mängin turniire, HEM töötab ja salvestan vastaseid ega siis hiljem cashi mängides samade turniiri vastastega ei kuva hud neid turniiril mängitud state lauda?

Comment