*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #2701
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Üldjuhul sõltuvalt windowsist, tuleb uus update teha ja siis postqre uuesti installida ja siis käed sisse jälle tõmmata. Aga kindlasti loe hemi foorumit ehk on kergem variant korda saada.

    Comment

    • taavi
      Grinder
      • Oct 2008
      • 684

      #2702
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      Algselt postitas I R Baboooon Vaata postitust
      Kui HEM-i avada proovin siis viskab sellise errori ette:
      the following error occurred when trying to open the database: failed to establish a connection to '127.0.0.1'
      Mis teha?
      Algselt postitas Viiidrik Vaata postitust
      Mida sa täpselt tegid seal , et korda saada? ma jaman juba tükk aega, miski ei aita...HEMi foorumis käskis hosti faili muuta natuke, aga korda ei saanud.
      Abiks ehk..
      Algselt postitas fozzy71 Vaata postitust
      We re-launched the website and FAQs.

      For postgresql connection issues, this is the process I recommend:


      This is usually a firewall or windows update issue.

      First try to reboot.

      If no help, try this:

      Start > Programs > PostgreSQL > 8.x > Stop Service

      Start > Programs > PostgreSQL > 8.x > Start Service

      If that doesnt help delete the \postgresql\8.x\data\postmaster.pid file, if you see it.

      Add exceptions to the windows firewall, even if it is off. If you have a 3rd party firewall, do the equivalent or uninstall it temporarily - http://faq.holdemmanager.com/questio...ender+Problems

      Please try following these FAQs, step by step:

      1) http://faq.holdemmanager.com/questio...rt+PostgreSQL+
      2) reinstall the same version of postgresql, using the same \data folder - http://faq.holdemmanager.com/questio...g+Old+Database
      3) http://www.holdemmanager.net/forum/s...ead.php?t=8261

      If that doesn't help you will probably have to reinstall PostgreSQL completely and reimport your hands using these instructions - http://forums.holdemmanager.com/showthread.php?t=20755
      HEM had some kind of error and shut down while it was open. Ever since I am getting this new error msg and am unable to use HEM. When i start it i see: "The following error occurred when trying to open the database: Unable to read data from the transport connection: An existing connection was forcibly closed by the remote host." When i click OK which is my only option, it takes me to the Database Control Panel. When I try to connect i get this error: Connection Error: Unable to

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #2703
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        Need ülaltoodud asjad võivad probleemi lahendada (tasub proovida), aga üdljuhul see mingi viimase update värk ja need ülaltoodud asjad ei aita vist, ise proovisin ja abi ei saanud.

        Comment

        • bluelite
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1190

          #2704
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          Ka minul oli ülal mainitud probleem ja peale mõnetunnist pusimist otsustasin siiski vana versiooni uninstallida ja uuema peale panna. Nüüd töötab kõik nagu vaja.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #2705
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            Mida TableNinja täpsemalt teeb?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #2706
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
              Kõik on tore, aga ma ei usu, et need vidinad hourly rate tõstavad.
              +1. Vaatasin ka uut PT3. Jah väga lahedaid vilesid ja vidinaid tehtud, kõike saab teha aga 99.99% on mõttetu sitt. Miks ei võiks teha keegi normaalselt ja lihtsat programmi. PT2 oli hea, ehitanud sinna sisse HUD-id ja graafikud, lisanud paar statti, moderniseerinud andmebaasi ja oleksi ideaal programmike valmis, mida võib siis vaikselt täiustada.

              Aga ei ikka, miskeid ime junne vaja, mis ei muuda mitte midagi ja kui uus versioon väljas nõutakse uut pappi ning on ikka vigasid ja buge täis.

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #2707
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Mida TableNinja täpsemalt teeb?
                Klickib timebanki, paneb slideri soovitud asendisse (nt. preflop 3bb+1 per limper, postflop 60% potist), mul aitab laudu tõsta ekraanil ümber sõltuvalt sellest, millist hiirenuppu vajutan jms. HU-s ilmselt sellest kõigest puudust ei tunne.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #2708
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Mida TableNinja täpsemalt teeb?
                  See multitablemiseks hea. Betsizingud, laudade ümber tõstmine, laudade kiire avamine/sulgemine, automaat timebank ja palju muud. HU jaoks pointless.

                  EDIT: pahvak on ninja, jõudsi millisek enne!

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #2709
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    EDIT: pahvak on ninja, jõudsi millisek enne!
                    Ise tegid ühe minutiga 2 posti, vot see on ninja!
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • udikaz
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1946

                      #2710
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Sain mingi meili hodemmanager.com-lt. et uus hem2 beta väljas. Kas kellelgi on kogemusi sellega? kas tasub hakata selle betaga üldse jamam või oleks tagem õige versioon ära oodata?

                      Comment

                      • Char
                        Pokkerihai
                        • Sep 2009
                        • 1848

                        #2711
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                        Sain mingi meili hodemmanager.com-lt. et uus hem2 beta väljas. Kas kellelgi on kogemusi sellega? kas tasub hakata selle betaga üldse jamam või oleks tagem õige versioon ära oodata?
                        mind huvitab see, kas see on eraldi toode või kui juba hem olemas, saab selle niiöelda upgradeda?

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #2712
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                          Sain mingi meili hodemmanager.com-lt. et uus hem2 beta väljas. Kas kellelgi on kogemusi sellega? kas tasub hakata selle betaga üldse jamam või oleks tagem õige versioon ära oodata?
                          Ise arvan, et tuleb õige versioon ära oodata ja siis pole ka kindel, et vahetus oma raha väärt on (oleneb). Kogemust samas pole.

                          Algselt postitas Char Vaata postitust
                          mind huvitab see, kas see on eraldi toode või kui juba hem olemas, saab selle niiöelda upgradeda?
                          Meilist jäi mulje, et värskemad HEMi omanikud saavad tasuta, osad saavad odavamalt upgradeda ja mulle jäi mulje, et mina oma 2,5a vana litsentsiga pean täiesti uue toote ostma. Võimalik, et sain valesti aru.

                          Ise ilmselt teen (?) vahetuse rohkem uudishimust kui praktilisest vajadusest.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #2713
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Aga kas HEM v. 1 saab ikka edasi kasutada ja kas sellele tugi ja upgraded jäävad alles? Või on see HEM2 peale minek nö. sunniviisiline?

                            Comment

                            • Cypher0
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 1512

                              #2714
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                              Sain mingi meili hodemmanager.com-lt. et uus hem2 beta väljas. Kas kellelgi on kogemusi sellega? kas tasub hakata selle betaga üldse jamam või oleks tagem õige versioon ära oodata?
                              Panin ennast mingi nädal tagasi beta key jaoks järjekorda ja pole veel saanud. Kui praegu panna, siis mingi 3-4 nädala pärast ehk saab key alles.

                              Comment

                              • mortalvombat
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jul 2010
                                • 412

                                #2715
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Kuidas saada HEM turniire/sng'sid eurodes näitama? Tahan, et graafikud oleksid eurodes ja käsitsi saaks sisedtada eurodes.
                                Ei olegi võimalik vist selline asi?
                                //Kas HEM näitab average või total ROI?
                                Last edited by mortalvombat; 01.08.11, 12:04.

                                Comment

                                Working...