Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***
mul on ka originaal ja uuendatud, kuid mingi jama läks lahti täna. mägisin viimati nädal aega tagasi, nüüd uuesti alustades vaatas mulle vastu selline teade:
kummaline on see, et ma ei ole mitte midagi muutnud. ühtegi seadistust ega pole üldse lahtigi teinud seda programmi. Kust ma leian selle kuradi server name siis? ainuke asi is on teisiti, on see et ma kolisin ühest kohast teise elama, aga ma ei usu et see midagi peaks muutma ju.. või siiski?
mul on ka originaal ja uuendatud, kuid mingi jama läks lahti täna. mägisin viimati nädal aega tagasi, nüüd uuesti alustades vaatas mulle vastu selline teade:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
kummaline on see, et ma ei ole mitte midagi muutnud. ühtegi seadistust ega pole üldse lahtigi teinud seda programmi. Kust ma leian selle kuradi server name siis? ainuke asi is on teisiti, on see et ma kolisin ühest kohast teise elama, aga ma ei usu et see midagi peaks muutma ju.. või siiski?


TC
Comment