Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **
Mul selline mure, et koduarvutis Table Manager ei kuva laudu, kuigi samas "Cash Game" ja "Players" all kuvatakse inffi. Läpaka peal on kõik tip-top, table manager näitab laudu ja inf kuvatakse laudadele.
Deletesin program files alt PostgreSQL kataloogi, reinstallisin SQL-i, kuid tolku pole midagi. Mängin Triokas.
Mul selline mure, et koduarvutis Table Manager ei kuva laudu, kuigi samas "Cash Game" ja "Players" all kuvatakse inffi. Läpaka peal on kõik tip-top, table manager näitab laudu ja inf kuvatakse laudadele.
Deletesin program files alt PostgreSQL kataloogi, reinstallisin SQL-i, kuid tolku pole midagi. Mängin Triokas.
Comment