Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***
Ise proovisin ka aga laiskus on suur ja kannatus katkes ning midagi head sellest välja ei tulnud
. Kas keegi oskab soovitada, kust ma võiks leida HUD-ile hea player preferences conifgurationi (ei hakanud mingit haiget tõlget tegema) või siis äkki oleks nõus enda oma jagama?
Pokerstars ja Fullring on veel väikesed märksõnad.
Ise proovisin ka aga laiskus on suur ja kannatus katkes ning midagi head sellest välja ei tulnud
. Kas keegi oskab soovitada, kust ma võiks leida HUD-ile hea player preferences conifgurationi (ei hakanud mingit haiget tõlget tegema) või siis äkki oleks nõus enda oma jagama?Pokerstars ja Fullring on veel väikesed märksõnad.
Comment