*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 50CandyJoe
    FPP Pro
    • Jan 2009
    • 253

    #121
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Mul selline mure, et koduarvutis Table Manager ei kuva laudu, kuigi samas "Cash Game" ja "Players" all kuvatakse inffi. Läpaka peal on kõik tip-top, table manager näitab laudu ja inf kuvatakse laudadele.

    Deletesin program files alt PostgreSQL kataloogi, reinstallisin SQL-i, kuid tolku pole midagi. Mängin Triokas.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #122
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

      Algselt postitas 50CandyJoe
      Mul selline mure, et koduarvutis Table Manager ei kuva laudu, kuigi samas "Cash Game" ja "Players" all kuvatakse inffi. Läpaka peal on kõik tip-top, table manager näitab laudu ja inf kuvatakse laudadele.

      Deletesin program files alt PostgreSQL kataloogi, reinstallisin SQL-i, kuid tolku pole midagi. Mängin Triokas.
      Mis versioon, Sul HEM on ja kas Table manageri alla ei ole ilmunud ühtegi lauda?

      See info, mis tuleb cash game ja playersite alla, kas see on värske, et just lauas oled mänginud ehk info tuleb jõuab HEMi aga ainult tabel manager ei tööta.

      Kas oled määranud ära kõik auto import folderid, ka options-configure auto import folderite alt?

      Comment

      • 50CandyJoe
        FPP Pro
        • Jan 2009
        • 253

        #123
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

        Algselt postitas Tigrano
        Mis versioon, Sul HEM on ja kas Table manageri alla ei ole ilmunud ühtegi lauda?
        Versioon 1.07 ja mitte ühtegi lauda ei kuva, täiesti tühi.

        Algselt postitas Tigrano
        See info, mis tuleb cash game ja playersite alla, kas see on värske, et just lauas oled mänginud ehk info tuleb jõuab HEMi aga ainult tabel manager ei tööta.
        Jep, vaadates mängitud käte kellaaegu, see info on värske.

        Algselt postitas Tigrano
        Kas oled määranud ära kõik auto import folderid, ka options-configure auto import folderite alt?
        Jah, äsja proovisin veel ühe korra auto import folderit määrata, kuid ikka ei kuva.


        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #124
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

          Algselt postitas 50CandyJoe
          Versioon 1.07 ja mitte ühtegi lauda ei kuva, täiesti tühi.

          Jep, vaadates mängitud käte kellaaegu, see info on värske.

          Jah, äsja proovisin veel ühe korra auto import folderit määrata, kuid ikka ei kuva.


          Vaata seal table manageri all on veel table finder, kas sinna kuvab midagi?

          Comment

          • 50CandyJoe
            FPP Pro
            • Jan 2009
            • 253

            #125
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

            Algselt postitas Tigrano
            Vaata seal table manageri all on veel table finder, kas sinna kuvab midagi?
            sinna kuavatakse lauad

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #126
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

              Algselt postitas 50CandyJoe
              sinna kuavatakse lauad
              Siis seal mingi punane nupp vist oli lohista statid lauda või midagi sellist tuli teha, siis hakkab tööle.

              Comment

              • 50CandyJoe
                FPP Pro
                • Jan 2009
                • 253

                #127
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

                Algselt postitas Tigrano
                Siis seal mingi punane nupp vist oli lohista statid lauda või midagi sellist tuli teha, siis hakkab tööle.
                jess, nüüd töötab kõik suurepäraselt! Tänud

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #128
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

                  Algselt postitas 50CandyJoe
                  jess, nüüd töötab kõik suurepäraselt! Tänud
                  Vinge, edu grindimsel ja seadista kindlasti HUD enda jaoks sobivalt.

                  Comment

                  • 50CandyJoe
                    FPP Pro
                    • Jan 2009
                    • 253

                    #129
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

                    Mis statid võiks jätta player preferences alt, kui laua suurus Triobetis on MINI VIEW (without chat)? Ma arvan, et 4 kõige vajalikumat stati mahuks ära.

                    Comment

                    • farik666
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 834

                      #130
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

                      kus saab reportside alla panna overall 3bet success %, või on seal üldse selline asi olemas?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #131
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

                        Algselt postitas 50CandyJoe
                        Mis statid võiks jätta player preferences alt, kui laua suurus Triobetis on MINI VIEW (without chat)? Ma arvan, et 4 kõige vajalikumat stati mahuks ära.
                        VPIP, PFR, AF, Hands. Ülejäänud statid mahuta popupidesse.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #132
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

                          Algselt postitas farik666
                          kus saab reportside alla panna overall 3bet success %, või on seal üldse selline asi olemas?
                          HEM ja seal pressi seda pluss nuppu (skeem 1) ja avanes aknas 3bet/4bet lahtris otsi overall 3bet success% (joonis 2). Vajuta okey, refreshi HEM ning hoilaa, peaks olemas olema.

                          Joonis 1
                          [img width=750 height=605]http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/HEM/farik1.jpg[/img]

                          Joonis 2
                          [img width=750 height=528]http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/HEM/farik2.jpg[/img]

                          Comment

                          • farik666
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 834

                            #133
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

                            suurimad tänud!

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #134
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Algselt postitas fishh
                              Proovisin üle pika aja cashi ja selgus, et holdem manager ei tööta enam korralikult.

                              Cash Games tab all näidatakse ainult osasid käsi. Mingi 60-70% kätest. Samas on lauas statsid õiged ja ka Players tabist näeb õiget käte arvu. Ühtegi filtrit peal ei ole. Versioon on 1.07
                              Ei oska midagi öelda, loogiliselt võttes, kui HEM juba impordib ja enamus käed on sees, siis et midagi kaob HEMi süül on ebaloogiline. Pigem pokkeri klient on jätnud andmebaasi salvestamata käed, näiteks Onagames on olnud tihti sellega probleeme ja on siiani.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #135
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Algselt postitas fishh
                                Proovisin üle pika aja cashi ja selgus, et holdem manager ei tööta enam korralikult.

                                Cash Games tab all näidatakse ainult osasid käsi. Mingi 60-70% kätest. Samas on lauas statsid õiged ja ka Players tabist näeb õiget käte arvu. Ühtegi filtrit peal ei ole. Versioon on 1.07
                                Mis pokkerituba?

                                Ja minul on endal ka hakanud HEM'iga tekkima väga kummalised probleemid. HEM on hakanud "kokku jooksma", kui kasutada järjest mitut filtrit ja siis mingi aeg peab HEM'i restartima ja siis tundub, et miski databaas on tal vigaseks läinud, sest filtrite aknasse on tekkinud imelikud limiidid: "$0.5/$10", "$1/$6" jne.

                                Tundub, et kõik uuema põlvkonna pokkeriprogrammid on üks pask puha ning poker-tracker kahe töö effektiivsuse, lahenduste ja arenemiskiiruse vastu nad paraku ei saa.

                                Comment

                                Working...