Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***
keegi äkki oskab aidata.. nimelt liikusin nl10-sse ning seal enam HUD statte lauda ei kuva. Samas, kui avan nl5 laua, on kõik statid ilusti olemas.
keegi äkki oskab aidata.. nimelt liikusin nl10-sse ning seal enam HUD statte lauda ei kuva. Samas, kui avan nl5 laua, on kõik statid ilusti olemas.

Comment