*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • LuuK
    Vana Tegija
    • Dec 2008
    • 1138

    #2386
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tundub olevat kasutajapoolne, kuna mul oli vahepeal tehtud koopia süsteemist kohe peale süsteemi installi ja kui sellelt taastada ja hem installida töötas ilusti.
    Kui viitsimist on siis peaks piisama kuskile uue süsteemi tekitamisest. Sry, kirvemeetodist paremat ma ei oska.
    Last edited by LuuK; 22.01.11, 16:04.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #2387
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      pt3 trial on ka olemas
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #2388
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        Tuleb kõik paika lohistada ja save positions panna table managerist.

        Comment

        • oohoh
          Grinder
          • Oct 2009
          • 547

          #2389
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          Selline küsimus et, kui täpselt näitab HEM kogutud reiki? Toaks ongame. Kohati lähevad summad kuidagi vähe imelikult nihkesse HEMi ja affiliate vahel

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #2390
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            Sõltub affiliatest, sest enamus affiliatesi alates Juulist muudavad ka rake summasi, imelikul kombel ei näita paljud aruandes isegi õiget genereeritud raket jne.

            Muidu HEM on näidanud läbi ajaloo kogu raket väheke ikka rohkem kui tegelikult genereerid..

            Comment

            • Ämmapets
              Jube Noob
              • Oct 2009
              • 171

              #2391
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              Mure järgmine - sain uue arvuti ja seega pidin uuesti installima kõik pokkeritoad ja HEMi. Hand historyd olid kõik salvestatud. Nüüd siis on probleem see, et HEM ei leia/ei kasuta seda vana ajalugu. Kasutab ainult seda, mis vahetult tekib. Proovisin kõik käed tõsta sinna praegusesse databaasi, kuid ikkagi HEM seda ei kasuta. Kuidas viga parandada?

              Tänud!

              Comment

              • LuuK
                Vana Tegija
                • Dec 2008
                • 1138

                #2392
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                Comment

                • K2snakas
                  Pokkerihai
                  • Feb 2009
                  • 2388

                  #2393
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Algselt postitas Ämmapets Vaata postitust
                  Mure järgmine - sain uue arvuti ja seega pidin uuesti installima kõik pokkeritoad ja HEMi. Hand historyd olid kõik salvestatud. Nüüd siis on probleem see, et HEM ei leia/ei kasuta seda vana ajalugu. Kasutab ainult seda, mis vahetult tekib. Proovisin kõik käed tõsta sinna praegusesse databaasi, kuid ikkagi HEM seda ei kasuta. Kuidas viga parandada?

                  Tänud!
                  export-->import vanade kätega...

                  Comment

                  • luury
                    Räme Fish
                    • May 2010
                    • 1

                    #2394
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Mul on selline mure, et starsis ja partys töötab hem normaalselt, aga kui fulltildis mängima hakkan, siis state näitab küll ja puha, kuid kõik lauad vilguvad kahtlaselt aegajalt, suht korrapäratult. Viskab nagu lauad korraks valgeks vms.
                    Oskab keegi aidata?

                    Comment

                    • albinar
                      Õpihimuline Mängur
                      • Nov 2010
                      • 346

                      #2395
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Mul väike probleem , läks üle starsist purpel lounge. Tegu siis Ipokeri võrguga. Ja enam ei tööta hem seal. Leiab laua üles ,aga statse lauada ei kuva ja ei sessione ei tee. Milles võib probleem olla? Ise ei oska kuskilt väga oma peaga ära muuta. Ehk oskab keegi aitada?

                      Comment

                      • taavi
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 684

                        #2396
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Algselt postitas albinar Vaata postitust
                        Mul väike probleem , läks üle starsist purpel lounge. Tegu siis Ipokeri võrguga. Ja enam ei tööta hem seal. Leiab laua üles ,aga statse lauada ei kuva ja ei sessione ei tee. Milles võib probleem olla? Ise ei oska kuskilt väga oma peaga ära muuta. Ehk oskab keegi aitada?
                        Abiks ehk..

                        Comment

                        • albinar
                          Õpihimuline Mängur
                          • Nov 2010
                          • 346

                          #2397
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Tehtud need asjad , kuid ikka ei hunka.

                          Ei sa ennem mängida , kui hemi tööle , saan jube tuhin juba mängida.
                          Last edited by albinar; 24.01.11, 20:40.

                          Comment

                          • renks64
                            Julm Donk
                            • Jan 2010
                            • 25

                            #2398
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Täna starsis mängima hakates,enam statse lauda ei kuva,käsi ka ei impordi ja table manager näitab et istun 6 playeriga lauas, kuigi mängin full ringi.Hemi uuendasin ja arvutile restart ka,aga tolku midagi . Oskab keegi aidata?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #2399
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Algselt postitas albinar Vaata postitust
                              Mul väike probleem , läks üle starsist purpel lounge. Tegu siis Ipokeri võrguga. Ja enam ei tööta hem seal. Leiab laua üles ,aga statse lauada ei kuva ja ei sessione ei tee. Milles võib probleem olla? Ise ei oska kuskilt väga oma peaga ära muuta. Ehk oskab keegi aitada?
                              Purple Lounge on MicroGaming, mitte Ipoker

                              Comment

                              • Romka
                                Pokkerihai
                                • Mar 2009
                                • 1544

                                #2400
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Algselt postitas renks64 Vaata postitust
                                Täna starsis mängima hakates,enam statse lauda ei kuva,käsi ka ei impordi ja table manager näitab et istun 6 playeriga lauas, kuigi mängin full ringi.Hemi uuendasin ja arvutile restart ka,aga tolku midagi . Oskab keegi aidata?
                                Pokerstarsi kliendist on linnuke ikka ees, et käsi salvestaks? Mul oli täpselt sama teema ja linnuke oli ette panemata seal.

                                Comment

                                Working...