Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***
Tundub olevat kasutajapoolne, kuna mul oli vahepeal tehtud koopia süsteemist kohe peale süsteemi installi ja kui sellelt taastada ja hem installida töötas ilusti.
Kui viitsimist on siis peaks piisama kuskile uue süsteemi tekitamisest. Sry, kirvemeetodist paremat ma ei oska.
Tundub olevat kasutajapoolne, kuna mul oli vahepeal tehtud koopia süsteemist kohe peale süsteemi installi ja kui sellelt taastada ja hem installida töötas ilusti.
Kui viitsimist on siis peaks piisama kuskile uue süsteemi tekitamisest. Sry, kirvemeetodist paremat ma ei oska.
Comment