*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tans
    Räme Fish
    • Jan 2011
    • 1

    #2341
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    keegi äkki oskab aidata.. nimelt liikusin nl10-sse ning seal enam HUD statte lauda ei kuva. Samas, kui avan nl5 laua, on kõik statid ilusti olemas.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #2342
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      Algselt postitas tans Vaata postitust
      keegi äkki oskab aidata.. nimelt liikusin nl10-sse ning seal enam HUD statte lauda ei kuva. Samas, kui avan nl5 laua, on kõik statid ilusti olemas.
      Ei oska aidata, oleks tegu small stakes versiooniga, siis alates nl50+ ei toimiks aga selline käitumine hemi poolt on ebaloogiline ja ei oska kyll aidata.

      Comment

      • suitsutihane
        FPP Pro
        • Dec 2010
        • 286

        #2343
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        ei oska posti deleteda

        Comment

        • lebovend
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2420

          #2344
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          ausalt ei hakka kogu seda teemat l2bi lugema, aga miks HEM annab t2iesti v6ssa informatsiooni, kui Reportsi all vaadata Hand At Showdown (detailed)? On see common jama? V6i ma ainuke. Mingeid filtreid peal pole ega midagi.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #2345
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            kirjeldus: HEM annab võssa informatsiooni, sitaks abi sellisest kirjeldusest:-)

            Comment

            • SANGPOMM
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2010
              • 479

              #2346
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              ei tea milles asi , aga hem ei kuva reportseid ja asju. graafikuid näitab. lauas statte ka kuvab. aga kõik sessionsid ja reportsid etc. lihtsatl blank leht.. :S tõmbasin uusima versiooni ka aga sama jama endiselt. any help?

              Comment

              • Spewmonkey
                Seina Augustaja
                • Oct 2008
                • 2293

                #2347
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
                ei tea milles asi , aga hem ei kuva reportseid ja asju. graafikuid näitab. lauas statte ka kuvab. aga kõik sessionsid ja reportsid etc. lihtsatl blank leht.. :S tõmbasin uusima versiooni ka aga sama jama endiselt. any help?
                Clear filters ei aita? Isegi kui seal "No filter" on, siis vahel olla aidanud.

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #2348
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Algselt postitas Rage Vaata postitust
                  kirjeldus: HEM annab võssa informatsiooni, sitaks abi sellisest kirjeldusest:-)
                  HEM annab valet informatsiooni, HEM v2idab, et mul on k2si sitaks v2hem kui neid tegelikult on, HEM v2idab, et mul on see kuu 3 seti olnud.

                  HEM annab v6ssa informatsiooni.

                  Kui kellelgi oleks sama jama, oleks ta sellest aru saanud, mida see "v6ssa informatsiooni" t2hendab. Tundub, et kellelgi teisel pole sama jama ja asi j22b nii. Aga t2nud.

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #2349
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Misasja hemist maha võis kustutada, et kõvakettale ruumi saada?

                    Comment

                    • taavi
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 684

                      #2350
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Algselt postitas camu Vaata postitust
                      Misasja hemist maha võis kustutada, et kõvakettale ruumi saada?
                      I have gotten a lot of help on this forum with Holdem Manager and with PostgreSQL so I thought I would try to give some help and show how to keep PostgreSQL from writing the logs that take up so much space. I have included screen shots to help with the descriptions. If you are new to Holdem Manager and to using PostgreSQL there is a folder inside the PostgreSQL folder called pg_log. Postgre writes logs in this folder while you are using Holdem Manager. These logs can cause the pg_log folder

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #2351
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Kontrollin üle. Formatit tehes, lihtsalt hemarchives't copy ja pärast kui tehtud, siis lihtsalt export database ja kõik vana info/käed on taas hemis jah ?

                        Comment

                        • Romka
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1544

                          #2352
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Sõbral annab HEM sellist errorit ja ei lähe tööle, teab keegi?

                          an error acurred on startup: could not load file or assembly DeployLX.Licencing. v3, version=3.2.2000.0, culture=neutral, Publickeytoken=798276055709c98a, or one of its components.the specified module could not be found

                          Comment

                          • tonis
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 334

                            #2353
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Algselt postitas inward Vaata postitust
                            Kontrollin üle. Formatit tehes, lihtsalt hemarchives't copy ja pärast kui tehtud, siis lihtsalt export database ja kõik vana info/käed on taas hemis jah ?
                            Enne formatit pead ikka exportima databse ja pärast imporitma.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #2354
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Nii, et sellest ei piisa, kui hmarchive folderi käed viskan mälupulga peale ja pärast kui format tehtud lükkan hemi sisse uuesti ?


                              e: Viitsid pane kiirelt kirja siis, kuidas õige on. Hakkan kohe tegema pmst :D
                              Last edited by inward; 11.01.11, 17:41.

                              Comment

                              • taavi
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 684

                                #2355
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Algselt postitas Romka Vaata postitust
                                Sõbral annab HEM sellist errorit ja ei lähe tööle, teab keegi?

                                an error acurred on startup: could not load file or assembly DeployLX.Licencing. v3, version=3.2.2000.0, culture=neutral, Publickeytoken=798276055709c98a, or one of its components.the specified module could not be found
                                Today when I tried to start HEM i got this pop up instead "An error occured on startup --- Can't read the file DeployLxLicensing.v3, Version 3.2.2000.0 ---" etc and something about a module that cant be found. I've tried reading the forums and also uninstall and reinstall HEM, still can't open the propgram. Any suggestions? UM

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Algselt postitas inward Vaata postitust
                                Nii, et sellest ei piisa, kui hmarchive folderi käed viskan mälupulga peale ja pärast kui format tehtud lükkan hemi sisse uuesti ?


                                e: Viitsid pane kiirelt kirja siis, kuidas õige on. Hakkan kohe tegema pmst :D
                                http://faq.holdemmanager.com/questio...6+Export+Hands
                                või
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...