*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #106
    Re: Holdem manager

    Algselt postitas rohelinekonn
    GameHistory.dat fail olemas ja uuendab ka kella aegajakuupäeva. Linnukese võtsin kah ära kui minu kaust on ikka veel tühi. Ma ei oska kuidagi probleemi asukohta täpsustada, pole õrna aimu mida ma peaksin kontrollima. ???
    Nagu aru saan, siis fail on olemas aga käsi ei tõmba ikka seal, kas mängides xxx.dat fail ka suuremaks mahult läheb?

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #107
      Re: Holdem manager

      Algselt postitas Tigrano
      Nagu aru saan, siis fail on olemas aga käsi ei tõmba ikka seal, kas mängides xxx.dat fail ka suuremaks mahult läheb?
      Jah fail suureneb kah.
      Ma nüüd igaks juhuks seletan oma mure uuesti üle äkki olen ennast enne halvasti väljendanud. Programmis on kõik käed sees olemas ja asjad. Saan graafikuid vaadata ja oma käsi jne. Aga ta ei copy neid faile sinna kausta kuhu nad lõpuks peaks jõudma. Nagu aru saan siis see kaust mille ise käte jaoks tegime peaks olema backup kaust kus kõik meie mängitud käed on.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #108
        Re: Holdem manager

        Algselt postitas rohelinekonn
        Jah fail suureneb kah.
        Ma nüüd igaks juhuks seletan oma mure uuesti üle äkki olen ennast enne halvasti väljendanud. Programmis on kõik käed sees olemas ja asjad. Saan graafikuid vaadata ja oma käsi jne. Aga ta ei copy neid faile sinna kausta kuhu nad lõpuks peaks jõudma. Nagu aru saan siis see kaust mille ise käte jaoks tegime peaks olema backup kaust kus kõik meie mängitud käed on.
        Ta ei peagi (õigemini ei saa) sisse imporditud faili (GameHistory.dat) liigutada sinna arhiveerimise kataloogi, kuna TrioBet.com kasutab seda faili ja windows lihtsalt ei lase kasutuses olevaid faile liigutada/kustutada/renameda jne. Sel juhul sa pead enne importimise lõppu sulgema TrioBet.com kliendi ning siis klõpsama HEM-is stop import nuppu. Siis ta peaks selle GameHistory.dat faili liigutama su arhiveerimise kataloogi.

        Aga suht mõttetu, sest miks sa neid käsi backupid? See "arhiiv" on mõeldud selle jaoks, et kui tekib väga palju faile ja et see ei hakkaks siis HEM-i importimise kiirust alla võtma. Näiteks Starsis iga laua kohta tuleb eraldi fail ning lõpus on sul Starsi HH kataloogis julmalt faile ning kui igakord importima hakkad, siis HEM peab need failid jälle ükshaaval läib lugema. Seetõttu kasutatakse seda "move imported files balabala" funktsiooni, et importitud failid viia mujale, et HEM neid ei hakkaks uuesti üle lugema.

        TB (ja teised prima skinnid) salvestavad oma käed ühte faili ning sellel faili liigutamisel EI OLE MÕTET. Pigem sa peaksid ise iga natukese aja tagant (näiteks nädalas korra) viskama selle faili (GameHistory.dat) ära (enne ära viskamist impordi käed HEM-i), sest pikapeale see fail läheb väga suureks ning tekib täpselt sama effect, mis paljude failidega - et fail liiga suur ja HEM liiga kaua loeb. Kui ei viitsi manuaalselt visata võid kasutada TB funktsiooni - "Salvesta ainult last X days". et paned viimase 4-5 käed salvestama ja siis mitte kunagi too fail (ideaalis, ma ei ole testinud) ei tohiks suureks minna, kuna failis on ainult viimase 4-5 päeva käed.

        Comment

        • farik666
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 834

          #109
          Re: Holdem manager

          Algselt postitas ropka11
          Panen siis siia ka kirja kuidas saab small stakesi koodi maha ja pro peale ehk kuidas sellist pilti jälle ette saada, et seda uut koodi üldse kuhugi toppida.
          Mine c:\program files\rvg software\holdem manager\config
          folder parem klõps tühjal väljal ja vali New – Text Document ja nimeta ta ClearCode ja siis HEM käima ja ongi
          ei tea kas keegi on proovinud seda ka ilma maksmata teha... ehk saab tasuta upgrade'da?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #110
            Re: Holdem manager

            Algselt postitas farik666
            ei tea kas keegi on proovinud seda ka ilma maksmata teha... ehk saab tasuta upgrade'da?
            Ei usu :D

            Comment

            • kvaliteet
              Jube Noob
              • Oct 2008
              • 122

              #111
              Re: Holdem manager

              Sai ka HEM nädal tagasi peale lastud. Eile oli trialit veel mingi 7-8 päeva 15st ja täna trial otsas 0/15

              Nojah, ise loll ;D Näppisin eile kalendrit, et vaadata mitu päeva ühe asjani jäänud on ja sai kogemata jäetud miski 23 jaanuar kalendrisse ja hopsti.

              Comment

              • ropka11
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1008

                #112
                Re: Holdem manager

                Algselt postitas kvaliteet
                Sai ka HEM nädal tagasi peale lastud. Eile oli trialit veel mingi 7-8 päeva 15st ja täna trial otsas 0/15

                Nojah, ise loll ;D Näppisin eile kalendrit, et vaadata mitu päeva ühe asjani jäänud on ja sai kogemata jäetud miski 23 jaanuar kalendrisse ja hopsti.
                ja foorum ka nüüd paigast ära või

                Comment

                • tonis
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 334

                  #113
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Ma ei tea kas õige teema aga mis tähendab more filters tabi all need True ja False filtrite lõpus?
                  Näiteks mis vahe on VPIP=True ja VPIP=False?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #114
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Algselt postitas tonis
                    Ma ei tea kas õige teema aga mis tähendab more filters tabi all need True ja False filtrite lõpus?
                    Näiteks mis vahe on VPIP=True ja VPIP=False?
                    Kas olukord toimus või mitte. TRUE = tõsi, jah toimus, FALSE = väär, ei toimunud.

                    Näiteks: PFR = TRUE. See siis tähendab Preflop Raise = TRUE ehk kas toimus Hero (mängija, mille kohta HEM hetkel andmeid kuvab) poolt preflopis tõste (preflop raise) või mitte. Kui tahad näha kõike käsi, kus sa preflopis tõstsid, siis pead valima TRUE, kui aga ei taha siis false.

                    Teine näide: Näiteks tahad leida kõik käed, kus sa 3bettisid (reraise) vastast. Selleks võtad HEM'i filtri ja otsid üles "Did 3bet" ja kuna sa tahad näha olukordi, kus Hero 3bettis, siis otsid selle tõese variandi ehk "Did 3bet = TRUE". Ehk Hero 3bettis = tõene, jah 3bettis. Kui aga näiteks tahad leida just käsi, kus sa ei 3bettinud siis valid "Did 3bet = False" see siis tähendab Hero 3bettis = väär, ei 3bettinud.

                    Comment

                    • 50CandyJoe
                      FPP Pro
                      • Jan 2009
                      • 253

                      #115
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Mul selline rumal küsimus - kas ühe HEM litsentsiga saab mängida 2 arvuti peal, koduarvutis ja läpakas?

                      Comment

                      • masterpuppet
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2094

                        #116
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Jah, täpselt nii. Pead lihtsalt seadistades valima arvuti #1 ja #2.

                        Comment

                        • gert23
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #117
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          üks loll küsimus.
                          endal mul ilusti vastaste statsid vastaste juures. Nüüd panime vennale manageri peale ja teps mitte ei mäleta, kuidas sai nii et need statsid peale igat kätt minema ei jookseks laualt. Tänud kui keegi viitsib vastata.

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #118
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Algselt postitas gert23
                            üks loll küsimus.
                            endal mul ilusti vastaste statsid vastaste juures. Nüüd panime vennale manageri peale ja teps mitte ei mäleta, kuidas sai nii et need statsid peale igat kätt minema ei jookseks laualt. Tänud kui keegi viitsib vastata.
                            Mis tähendab minema ei jookseks, kas siis, kui lauad sulged ja uue võtad? Kui nii, siis Table manageri alt võta file-save positions.

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #119
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

                              Olen Gert23 vend ja tnx, sain nüüd kõik tööle

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #120
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

                                Algselt postitas hoss23
                                Olen Gert23 vend ja tnx, sain nüüd kõik tööle
                                No problems, alati tuleks küsida, sest aeg on väga kallis ja ise vahest googeldades läheb mõttetult aega raisku, samas teadja oskab aidata paari lausega tavaliselt.

                                Comment

                                Working...