*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #61
    Re: Holdem manager

    Algselt postitas farik666
    ja järgmine küsimus :)

    reportside alt: plugging leaks 03 - flop hand strenght...

    ja sealt top pair weak kicker or worse/no draw - see on mul julma moodi miinuses.. saab selle järgi ka midagi välja lugeda?

    et flopand top pairi väikse kickeriga, ei suuda maha panna ??
    Arvan, et see miinus tuleb blindielt, näiteks sul BB-l 82o, flop tuleb 874 ning sa annad väga tihti alla (mis on suht õige).

    Comment

    • farik666
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 834

      #62
      Re: Holdem manager

      tänud ranka!

      Ja järgmine: :)

      Siin kuskil räägiti kuidas saaks HEM'i kõige kiiremini või paremini arvutis jooksma (kiire startup, kiire refresh jne). Kuskil mainiti midagi ramdiskist vms.. või on mingid kindlad settingud, mida peaks paika panema.. et arvutit ei koormaks..

      Arvuti ise on päris võimas, et ei tohiks selles probleem olla..

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #63
        Re: Holdem manager

        Ramdiski tuli teha ongame kohta, HEM on väga kiire pokkeriprogramm ja selle jaoks mingeid häkke teha pole vaja.

        Comment

        • pkmarek
          Jube Noob
          • Oct 2008
          • 193

          #64
          Re: Holdem manager

          yx jube kysimus minu poolt.... et kuidas vistaga seda HEM-i peale saada? mingi lisa värk tuli installida, kuid selleks tuli ka control panelist midagi muuta, a mai saa aru / ei oska.... keegi aitaks? ???

          Comment

          • Oliverk
            Moderaator
            • Nov 2008
            • 3016

            #65
            Re: Holdem manager

            Control Panel-USer Accounts-Turn User Account coontroll on or off-Ja sealt võta linnuke ära. Peale seda restart.

            Comment

            • broadcast
              Jube Noob
              • Oct 2008
              • 143

              #66
              Re: Holdem manager

              Tekkis ka üks väike küsimus HEM-i impordi kohta. Nimelt, kui hud ei lugenud sessi ajal mingit kindlat kätt sisse (märkasin seda kohe peale käe mängimist), kas hiljem on võimalik seda kuidagi manuaalselt lisada? Proovisin enda .db faili uuesti importida aga ütles et ´found 0 files to process´. Või on totaly lost in action? ;D Käsi oli -5$ pot aga hem näitab ilusat tõusvat graafikut...

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #67
                Re: Holdem manager

                Algselt postitas broadcast
                Tekkis ka üks väike küsimus HEM-i impordi kohta. Nimelt, kui hud ei lugenud sessi ajal mingit kindlat kätt sisse (märkasin seda kohe peale käe mängimist), kas hiljem on võimalik seda kuidagi manuaalselt lisada? Proovisin enda .db faili uuesti importida aga ütles et ´found 0 files to process´. Või on totaly lost in action? ;D Käsi oli -5$ pot aga hem näitab ilusat tõusvat graafikut...
                Kas tegu on Tower'i pokkeritoaga? Kui jah, siis ma arvan, et sa oled oma käest ilma. Ka Jrgn Hell kaotas paar "key" kätt ja enam me neid mitte kuidagi databaasi ei saanud.

                Comment

                • broadcast
                  Jube Noob
                  • Oct 2008
                  • 143

                  #68
                  Re: Holdem manager

                  Algselt postitas ranka
                  Kas tegu on Tower'i pokkeritoaga? Kui jah, siis ma arvan, et sa oled oma käest ilma. Ka Jrgn Hell kaotas paar "key" kätt ja enam me neid mitte kuidagi databaasi ei saanud.
                  Toweris jah. Samas ma olen täheldand seda asja ka tiba varem. Jama värk. See oli just selline spetsjomm käsi mida nii väga tahtsin siia arutamiseks panna aga kuna potis olime 3-kesi tähtsat rolli mängisid pot ja bettide suurused siis neid krt enam täpselt ei mäleta. Täpset boardi kah. Kahju.

                  Aga jah, HEM valetab mul kokku ~50$ valesti. Kohe alguses läks 20-30$ küll konfimise (ja samal ajal multitablemise- viga!) nahka aga ikkagi 22k käe kohta ütleme kuni 20$ valetada NL10 mängimisega on tiba palju. :-\ HEM-i graphi järgi jõudsin eile nulli aga tegelt on veel 45$ grindida.

                  Comment

                  • BuildUp
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2547

                    #69
                    Re: Holdem manager

                    Mul on ka nüüd probleem HEMiga Toweris. Nimelt ei kuva enam statte ega ei salvesta üldse käsi HEMi. Ma tegin paar päeva tagasi ka Towerisse uue Statistic File. Ma ei kujuta ette kas asi võib selles olla. Lisaks kasutan ma ka Ramdiski ehk siis auto import on R kettale. Lisaks proovisin ka, et tõmban uue update, et äkki on selles asi, aga ei. Ka sellest ei olnud kasu? Proovisin lisaks otsida XPga Searchi alt *.db faili, aga ei leidnud apsull midagi. Mis teha? ???

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #70
                      Re: Holdem manager

                      Siis viga põhjustab tower, mitte HEM.. Ja Tower'i softist ja ram diskits tean mina samapalju, kui siga pühapäevasest päevast.

                      Comment

                      • BuildUp
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2547

                        #71
                        Re: Holdem manager

                        Sain lõpuks HEMi jooksma ikkagi. Aga tekkis uus mõte. Kas HEMi saab seadistada nii, et ta hakkaks statte näitama alates sellest kui vastane on mängind ntks vähemalt 60 kätt? On sel mõtet? Kas keegi kasutab sellist varianti?

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #72
                          Re: Holdem manager

                          Algselt postitas BuildUp
                          Sain lõpuks HEMi jooksma ikkagi. Aga tekkis uus mõte. Kas HEMi saab seadistada nii, et ta hakkaks statte näitama alates sellest kui vastane on mängind ntks vähemalt 60 kätt? On sel mõtet? Kas keegi kasutab sellist varianti?
                          Ei ole kasutanud ja arvan, et Sellel ei ole mõetet, sest vahest on nii oluline ka see 60 käe kohta olemasolev informatsioon.

                          Comment

                          • BuildUp
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2547

                            #73
                            Re: Holdem manager

                            VPIP ja PFR võiksid olla küll, aga tihtipeale hakkan üle mõtlema, kui vaatan mängija WTSD ja muid tegureid. Ning alles hiljem mõistan, et kuidas ma sain nii loll olla ja vaadata mingi 30 käelise venna sellist statti.

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #74
                              Re: Holdem manager

                              Algselt postitas BuildUp
                              VPIP ja PFR võiksid olla küll, aga tihtipeale hakkan üle mõtlema, kui vaatan mängija WTSD ja muid tegureid. Ning alles hiljem mõistan, et kuidas ma sain nii loll olla ja vaadata mingi 30 käelise venna sellist statti.
                              No käte arv on alati kuvatud, seega saad süüdistada ainult ennast, kui olid lohakas

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #75
                                Re: Holdem manager

                                Algselt postitas BuildUp
                                Sain lõpuks HEMi jooksma ikkagi. Aga tekkis uus mõte. Kas HEMi saab seadistada nii, et ta hakkaks statte näitama alates sellest kui vastane on mängind ntks vähemalt 60 kätt? On sel mõtet? Kas keegi kasutab sellist varianti?
                                Saab ikka. HEM->Hud Options->Additional Hud FIlters, avanevas aknas linnuke kasti: Don't show stats until min # of hands is reached ja lahtrisse kirjutat soovitud number - sinu näite põhjal siis 60.

                                Comment

                                Working...