Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***
Mida sa jaurad wtf.Väga suur vahe on.
HU laudades ei kavatse enam mängida ja andmebaasi pole enam vaja -fullringis tahaks ikka näha kui mingi donk lauda tuleb kas olen temaga enne koos mänginud ja ei taha, et need käed kaduma lähevad.Kuigi need HU mängud ei kesta fullringis kaua.Tean küll, et HEM-is saab eraldi ka vaadata HU ja fullring käsi.
Üldtabelis lööb HU laudades mäng statid ikka nii üles.Ja graafikut on ka kole vaadata
Seal saab kustuta ainult limiidi ja pokeritoa järgi.Laua suurust küll ei näinud.
Algselt postitas K2snakas
Vaata postitust
HU laudades ei kavatse enam mängida ja andmebaasi pole enam vaja -fullringis tahaks ikka näha kui mingi donk lauda tuleb kas olen temaga enne koos mänginud ja ei taha, et need käed kaduma lähevad.Kuigi need HU mängud ei kesta fullringis kaua.Tean küll, et HEM-is saab eraldi ka vaadata HU ja fullring käsi.
Üldtabelis lööb HU laudades mäng statid ikka nii üles.Ja graafikut on ka kole vaadata

Seal saab kustuta ainult limiidi ja pokeritoa järgi.Laua suurust küll ei näinud.

Comment