*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pendula
    Jube Noob
    • Oct 2008
    • 155

    #1441
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Täna lambist hakkas manager streikima. Ei suuda enam andmeid importida/näidata.
    Viskab sellise veateate:
    Unable to read data from the transport connection. An existing connection was forcibly closed by the remote host.
    On kellelgi sellist probleemi esinenud ja mis selle põhjus/lahendus võiks olla?

    Comment

    • taavi
      Grinder
      • Oct 2008
      • 684

      #1442
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      Algselt postitas pendula Vaata postitust
      Täna lambist hakkas manager streikima. Ei suuda enam andmeid importida/näidata.
      Viskab sellise veateate:
      Unable to read data from the transport connection. An existing connection was forcibly closed by the remote host.
      On kellelgi sellist probleemi esinenud ja mis selle põhjus/lahendus võiks olla?
      Windows updated last night.

      This is usually a firewall or windows update issue.

      First try to reboot.

      If no help, try this:

      Start > Programs > PostgreSQL > 8.x > Stop Service

      Start > Programs > PostgreSQL > 8.x > Start Service
      Hey, I woke up and am getting an error saying that it was "unable to read data from the transport connection. An existing connection was forcibly closed by the remote host." Now I can't even get on and see the hands I played. I pretty much can't use this right now and it's a bit frustrating. I really don't want to lose all of my information.... Help please???

      Comment

      • pendula
        Jube Noob
        • Oct 2008
        • 155

        #1443
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        Installisin Manageri uuesti. Hakkas tööle. Mul oli uuendamata ka vahepeal.

        Comment

        • Facepoker
          Õpihimuline Mängur
          • Feb 2009
          • 364

          #1444
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
          need on need krdima multitablerid kes arvavad et 24 laual mängimine on igati +EV.
          ise ei tea positsioonegi.
          Kes ytles ,et ma positsioone ei tea ?
          Ühesõnaga pole vaja tõmmelda , laitsin selle plaani juba maha ,et miljon lauda korraga lasta :)
          Positsioonid statside juures oleks andnud natuke kiirust juurde, muud midagi. Üks asi vähem mida vaadata ,kui laud ette lendab.

          Comment

          • ingu
            Bännitud
            • Jan 2010
            • 1283

            #1445
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            1. Kui osta HEM siis seda saab instaleerida kahele arvutile eks? Kui kahele arvutile on HEM instaleeritud ja ühele unistall/unregister tehakse, siis kolmandale arvutile seda enam panna ei saa?
            2. Mis on hetkel kõige odavam hind millega võib HEMi saada ?
            3. Kas keegi oleks kahepeale ostmisest huvitatud?

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #1446
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              Algselt postitas ingu Vaata postitust
              1. Kui osta HEM siis seda saab instaleerida kahele arvutile eks? Kui kahele arvutile on HEM instaleeritud ja ühele unistall/unregister tehakse, siis kolmandale arvutile seda enam panna ei saa?
              2. Mis on hetkel kõige odavam hind millega võib HEMi saada ?
              3. Kas keegi oleks kahepeale ostmisest huvitatud?
              1. saab ikka.. ma olen tööläpakat vahetanud.. ehk siis vana uninstall ja uues install.. + uuest tegin ka uninstalli ja hetkel kasutab teist litsentsi poolt hoopis õde..

              Comment

              • kalkaan
                Jube Noob
                • Oct 2008
                • 187

                #1447
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                Algselt postitas ingu Vaata postitust
                Kui kahele arvutile on HEM instaleeritud ja ühele unistall/unregister tehakse, siis kolmandale arvutile seda enam panna ei saa?
                Litsentside haldamiseks tuleks kasutada seda lehte. Enne kolmandas arvutis kasutama alustamist tühistad seal teise arvuti litsentsi.

                Comment

                • tobi
                  Jube Noob
                  • Dec 2008
                  • 149

                  #1448
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Keegi oskab öelda, mida peaks tegema, kui hemi avades viirusetõrje annab järgmise teate:



                  Kui "viirus" ära kustutada, siis hemi uuesti avades tuleb sama teade ette ja hem sulgub automaatselt. Tund aega varem hemi avades mingit probleemi polnud :/

                  Comment

                  • Tupsik
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 497

                    #1449
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Hud popup ei tööta korrektselt. On vaja kõigepealt vajutada hud peale, alles siis tuleb popup. Milles võib viga olla?

                    Sai alles Windows 7 paigaldatud. Pandud HMHud.exe ja HoldemManager.exe adminnina tööle. Kas vaja veel midagi teha?

                    Comment

                    • taavi
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 684

                      #1450
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Algselt postitas Tupsik Vaata postitust
                      Hud popup ei tööta korrektselt. On vaja kõigepealt vajutada hud peale, alles siis tuleb popup. Milles võib viga olla?

                      Sai alles Windows 7 paigaldatud. Pandud HMHud.exe ja HoldemManager.exe adminnina tööle. Kas vaja veel midagi teha?
                      Defaultis vist ongi nii. Hud Options-Table Preferences-Click For Popup linnuke võta ära...

                      Comment

                      • Tupsik
                        Klubi Liige
                        • Mar 2009
                        • 497

                        #1451
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Algselt postitas taavi Vaata postitust
                        Defaultis vist ongi nii. Hud Options-Table Preferences-Click For Popup linnuke võta ära...
                        Suured tänud toimib. :)

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1452
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Algselt postitas tobi Vaata postitust
                          Keegi oskab öelda, mida peaks tegema, kui hemi avades viirusetõrje annab järgmise teate:



                          Kui "viirus" ära kustutada, siis hemi uuesti avades tuleb sama teade ette ja hem sulgub automaatselt. Tund aega varem hemi avades mingit probleemi polnud :/
                          OriginaalHEM?

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #1453
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Algselt postitas tobi Vaata postitust
                            Keegi oskab öelda, mida peaks tegema, kui hemi avades viirusetõrje annab järgmise teate:
                            Tuleb uurida Holdem Manageri originaalfoorumit. Et ma olen lahke inimene:

                            I use the free version of AVG for antivirus protection. I was just wondering if this might be a false positive: http://i82.photobucket.com/albums/j256/TradeSurplus/Capture-2.jpg?t=1267275082

                            ja
                            I use the free version of AVG for antivirus protection. I was just wondering if this might be a false positive: http://i82.photobucket.com/albums/j256/TradeSurplus/Capture-2.jpg?t=1267275082

                            Comment

                            • dabljuu
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 494

                              #1454
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Thnx taipupole, just avastasin ka sama nalja endal.

                              Comment

                              • tobi
                                Jube Noob
                                • Dec 2008
                                • 149

                                #1455
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Suht levinud bug see vist viimastel päevadel... minul aga ei aidanud see õpetus ja tuli AVG viirusetõrje uninstallida, teine peale.

                                Comment

                                Working...