*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #721
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    hmm....ennem oli nats vanem soft ja töötas hästi, kus olid veen kollased nupud.
    Kui tõmbasin uue softi, siis tasapisi läx aeglasemaks ja nüüd on ikka suht kinni võrreldes vana softiga.
    eks ma tõmban veel uuema ja vaatan mis seis on



    edit: peale pacificu uuendust kõik on taas super
    täänx tigrano

    Comment

    • kivisaba
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2514

      #722
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      nvm

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #723
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        Algselt postitas kivisaba
        kuidas HEM-i updateda pole kunagi teinud ja ei oska :S tõmbasin mingi lates up date aga see oli täiesti kasutu help
        Viimase uuenduse saamiseks tuleb minna Holdem Manageri foorumisse, mis asub aadressil: http://www.holdemmanager.net/forum/. Üleval foorumi päisses on tekst: Latest Version of Holdem Manager available is: 1.08.04 and is available here: http://rvgsoftware.fileburst.com/HmUpdate.exe The latest Beta can be found in the releases forum here: http://www.holdemmanager.net/forum/f...splay.php?f=11

        Nutikamad said juba aru, et foorumi päises on kirjas kõige uuema stabiilse Holdem Manageri versiooni ja kõige uuema Beta versiooni aadressid. Kopeerides ja kleepides need aadressid oma brauseri aadressiribale saate tõmmata omale kõige uuemad versioonid. Ise kasutan alati Beta versioone aga nendega võivad kaasneda vead, kuna tegu on test versioonidega. Ajalugu on näidanud, et HEM'i Betadel ei ole mitte midagi viga vaid vastupidi - kasutades Beta versioone saab parandada palju eelnevaid puudusi.

        Kui valitud versioon (stabiilne või beta) on fail (.exe laiendiga) on arvutisse tõmmatud, siis sulgege Holdem Manager ja käivitage too .exe laiendiga fail ning järgige juhiseid.

        Comment

        • kivisaba
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2514

          #724
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          tõmbasin pealehelt mingi beta see õige? panin HEM.net --- downloads -- latest beta
          kohe proovin kas töötab

          EDIT jup foorumis oli sama versioon

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #725
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            Kõige viimase Beta versiooni, mis kannab järjekorra numbrit 1.09 Beta 20 peaksid leidma aadressilt: http://rvgsoftware.fileburst.com/HmBetaUpdate.exe (kliki aadressill, salvesta fail arvutisse, sulge Holdem Manager, käivita fail)

            Comment

            • kivisaba
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2514

              #726
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              tegin update ära nüüd viimased 10 minti on mingi instalizing database ees on see normaalne ??

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #727
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                Algselt postitas kivisaba
                tegin update ära nüüd viimased 10 minti on mingi instalizing database ees on see normaalne ??
                Jah on küll. Eriti, kui HEM esimest korda sellist teadet annab.

                Comment

                • kivisaba
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2514

                  #728
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Algselt postitas ranka
                  Jah on küll. Eriti, kui HEM esimest korda sellist teadet annab.
                  kaua see võtta võib ? tahaks mängida

                  Comment

                  • kivisaba
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2514

                    #729
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    uus küsimus kuidas turka tulemused HEM-i saab ?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #730
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Algselt postitas kivisaba
                      uus küsimus kuidas turka tulemused HEM-i saab ?
                      Kui mängid PokerStarsis, siis lase saada turniiride raportid (PokerStars->Requests->Tournament History). Salvesta mailile laekunud raportid notepadi ja manual impordiga impordi HEMi.

                      Comment

                      • kivisaba
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2514

                        #731
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Algselt postitas ranka
                        Kui mängid PokerStarsis, siis lase saada turniiride raportid (PokerStars->Requests->Tournament History). Salvesta mailile laekunud raportid notepadi ja manual impordiga impordi HEMi.
                        tegin nii aga ei töödanud

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        selline sisu siis notepadis aga ei funka

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #732
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Ma ise enam HEM'i ei kasuta äkki oli turniiride tabi all miski muu koht, kus sai turniiride tulemusi importida. See on ka põhjus, miks ma enam HEM'i ei kasuta, kuna kõik on liiga keeruline seal, nagu oleks tehtud robotite poolt. PT3 jällegi vastupidi on tehtud väga lihtsaks ja ilusaks ning loojatel on olnud rohkem loovust.

                          Comment

                          • jaans20
                            Julm Donk
                            • Apr 2009
                            • 51

                            #733
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Tekkis selline küsimus ehk oskab keegi aidata , nimelt pokerstarsis ei kuva statse lauale ja samuti ei näita ka andmeid HM-is , kuigi confiqure auto import seal on kataloog märgitud , partys ja unis seda probleemi ei esine.

                            Comment

                            • jaans20
                              Julm Donk
                              • Apr 2009
                              • 51

                              #734
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              ja table manager näitab lauda ...seega minu jaoks täielik hämming

                              Comment

                              • Provoker
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 3067

                                #735
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Pokerstarsi kliendist seadista käte salvestamine. Muud nippi naq ei olegi

                                Comment

                                Working...