Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***
Väga donk küsimus, aga ma kustutasin kogemata Reportside alt Net amount won ehk siis selle $, panin tagasi aga nüüd ta on selles statside veergus kõige taga, kuidas seda sinna ette liigutada saab, et oleks bb/100 kõrval :D ?
Väga donk küsimus, aga ma kustutasin kogemata Reportside alt Net amount won ehk siis selle $, panin tagasi aga nüüd ta on selles statside veergus kõige taga, kuidas seda sinna ette liigutada saab, et oleks bb/100 kõrval :D ?
Comment