*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tohman
    FPP Pro
    • Aug 2009
    • 297

    #841
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tegin netipangas virtuaalkaardi ära, aga ikkagi pärast andmete sisestamist andis järgmise teksti: "Your Transaction Did NOT Process. Credit card has been declined. Please verify that all credit card information is correct and that your billing address information matches that of your credit card."

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #842
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      Algselt postitas Tohman
      Tahan ka HEMi soetada, kas oleks mõistlik SEBis luua virtuaalkaart ja sellega maksta? Kui võimalik, siis äkki keegi seletaks, kuidas täpsemalt?

      Ette tänades, T.
      Kui krediitkaarti ei ole, siis SEB virtuaalkaardiga peaks tõesti hakkama saama.

      Comment

      • Tohman
        FPP Pro
        • Aug 2009
        • 297

        #843
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        Vabandust, et reostasin teemat, sain juba ise, võite mu postid ära kustutada.
        Viga oli selles, et panin valest kohast numbreid, my bad

        Comment

        • Unabomber
          Jube Noob
          • Jun 2009
          • 154

          #844
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          Tere
          Selline küsimus, et kuidas saab HEM'is n.ö. restarti teha?
          Tahaks tõsisemalt mängima hakata ning eelmised statid kustudada, et näeks paremini oma arengut.
          Hea oleks muidugi, kui ka vanad statid saaks kuhugi salvestada....

          Comment

          • olavike
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1269

            #845
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            Algselt postitas Unabomber
            Tere
            Selline küsimus, et kuidas saab HEM'is n.ö. restarti teha?
            Tahaks tõsisemalt mängima hakata ning eelmised statid kustudada, et näeks paremini oma arengut.
            Hea oleks muidugi, kui ka vanad statid saaks kuhugi salvestada....
            Options -> Purge Hands on ilmselt koht, mis sind huvitab.

            Comment

            • Unabomber
              Jube Noob
              • Jun 2009
              • 154

              #846
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              Algselt postitas olavike
              Options -> Purge Hands on ilmselt koht, mis sind huvitab.
              Kas ta delete'b need käed siis täielikult ära?või jääbad kuhugi ikka alles?

              Comment

              • Madis Very
                Bännitud
                • Aug 2009
                • 2951

                #847
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                Vähemalt PTs deleteb purgedes täielikult ju HEMis on sama.

                Comment

                • EestiMats
                  Grinder
                  • Jul 2009
                  • 625

                  #848
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Jõuu !
                  Mure selline siis , et trial on kohe läbi ja programm ise on nuts, seega tahaksin osta small stakes versiooni, aga .... ma pole kahjuks 18, seega, kui ma regan moneybookerisse natuke valede andmetega, lasen enda pangast kanda moneybookerise 55$ ja kas siis on võimalik osta small stakes versioon? Nemad ei kontrolli andmete õigsust n shit? On kuidagi nii võimalik?

                  Tänud !

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #849
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Valede andmetega tekitad endale vaid probleeme. Leia endale mõni tuttav, kes selle sulle muretseks sinu raha eest. Seniks kasuta PT 60 päevast trialit.

                    Comment

                    • EestiMats
                      Grinder
                      • Jul 2009
                      • 625

                      #850
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Keegi siit foorumist ei saa osta ?

                      Comment

                      • Madis Very
                        Bännitud
                        • Aug 2009
                        • 2951

                        #851
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Ei olnud ka ise aastaid tagasi kui moneybookersi konto tegin 18 ja panin paar aastat juurde. Eelmine aasta kui alles 18 sain muutsin seal sünniaja ära. Ainuke karistus oli see, et anti hoiatus kuna olin varem alaealisena sinna konto teinud ja bla bla, et kui 1 rikkumine veel pannakse konto kinni. No mis rikkumist seal enam annab teha :D (Peale sünniaja muutmist pidi passi/id-kaardi koopia saatma)

                        Ei kahetse midagi ja sain endale vajalikud asjad ära teha !

                        Comment

                        • LuuK
                          Vana Tegija
                          • Dec 2008
                          • 1138

                          #852
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Kas sebist virtuaalse krediitkaardiga on ka vanuse probleem?

                          Comment

                          • farik666
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 834

                            #853
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

                            krt mis jama see on et nii kui uus kuu on siis ei näita hem midagi enam.. käsi impordib, HUD'i kuvab aga graphe, statse mitte midagi ei näita.. samas eelmise kuu omi jne saab vaadata??

                            edit: tundub nagu "today" ja "this month" nupud ei töötaks... kui panna ntks last 100 hands, siis näitab kõike.. krdi jama olla võib.. tegin update ka, ikka ei midagi

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #854
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

                              Algselt postitas farik666
                              krt mis jama see on et nii kui uus kuu on siis ei näita hem midagi enam.. käsi impordib, HUD'i kuvab aga graphe, statse mitte midagi ei näita.. samas eelmise kuu omi jne saab vaadata??

                              edit: tundub nagu "today" ja "this month" nupud ei töötaks... kui panna ntks last 100 hands, siis näitab kõike.. krdi jama olla võib.. tegin update ka, ikka ei midagi
                              mängid FTP's? pane tähele et osad saidid salvestavad käsi ET aja järgi.. ehk 7 tundi on ajas taga, ehk neil ei ole veel uus kuu kätte jõudnud...

                              Comment

                              • farik666
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 834

                                #855
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

                                starsis.. ise mõtsin ka selle peale...aga "today" nupp peaks ikka töötama

                                Comment

                                Working...