*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #181
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Algselt postitas tonis
    Kas keegi windows 7'ga ka hemi tööle saanud? Kui ma seda PostgreSQ'd installida tahan viskab "The 'Secondari Log on' service is not running. The service is required for the installer to initialize the database. Please start the service and try again" ette, aga keegi oskab öelda kus kohast ma mida käivitama pean?
    vistal on igatahes ctrl panel-admin. tools-services

    Comment

    • kvaliteet
      Jube Noob
      • Oct 2008
      • 122

      #182
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      Kellelgi key activatimisega ka kunagi probleeme on olnud? Viskan key sisse ja online registration, aga sealt ütleb miski license is modified

      Sai kõik need stepid faq tehtud:


      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #183
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        Algselt postitas kvaliteet
        Kellelgi key activatimisega ka kunagi probleeme on olnud? Viskan key sisse ja online registration, aga sealt ütleb miski license is modified

        Sai kõik need stepid faq tehtud:


        Seda võib ikka juhtuda, kui arvutit vahetad või windosa üle lased.

        Comment

        • kvaliteet
          Jube Noob
          • Oct 2008
          • 122

          #184
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          Täna ostetud key.

          Igatahes asi lahenes ja kiitus suppordile. Millegi pärast minu request ei jõudnud nende serverini ja läbi remote desktopi additi manuaalselt asi registrisse ja korras. Vend ei saanud ise ka aru, et miks nii, sest ühtegi firewalli (ka ruuteri oma disabled) ei ole peal ja mingeid proxysid ei kasuta. Et mis võiks põhjustada blokki.

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #185
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            Algselt postitas kvaliteet
            Täna ostetud key.

            Igatahes asi lahenes ja kiitus suppordile. Millegi pärast minu request ei jõudnud nende serverini ja läbi remote desktopi additi manuaalselt asi registrisse ja korras. Vend ei saanud ise ka aru, et miks nii, sest ühtegi firewalli (ka ruuteri oma disabled) ei ole peal ja mingeid proxysid ei kasuta. Et mis võiks põhjustada blokki.
            Väga supper tõesti, kui selline lähenemine, et remote desktopiga asi ära parandati.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #186
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              Algselt postitas krstjan88
              Kuidas saada statside eest ära need tähed jube tüütud on (H ; AF_F ; TCB ) jnejne
              HEM->Hud Options->Player Preferences üleval (delete nupu all) on "Show Abbreviations", selle jama eest võta kastike ära.

              Comment

              • tobi
                Jube Noob
                • Dec 2008
                • 149

                #187
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                Tere,
                kuskilt oli see läbi käinud, kuid ei mäleta ja küsin veel üle. Hem-is liiguvad hudi statid laua peal ringi, kui tõstan paika ühes lauas, siis teises liiguvad nad samuti ära nagu ei saaks aru, et ma mitmel laual mängin. Kas mu fikseeritud positsioon on vale või midagi muud veel häda? Mängin triobetis.

                Comment

                • farik666
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 834

                  #188
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

                  pane ühel laual statid kõik paika nii nagu tahad, ja siis võta system tray'st lahti "table manager" sealt file----> save positions..

                  ehk aitab

                  Comment

                  • Raimo1
                    Julm Donk
                    • Oct 2008
                    • 35

                    #189
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    kas HEM saab trios datamineda?

                    Comment

                    • kollane
                      Pokkerihai
                      • Nov 2008
                      • 2031

                      #190
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Algselt postitas Raimo1
                      kas HEM saab trios datamineda?

                      jah.

                      Comment

                      • tobi
                        Jube Noob
                        • Dec 2008
                        • 149

                        #191
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

                        Algselt postitas farik666
                        pane ühel laual statid kõik paika nii nagu tahad, ja siis võta system tray'st lahti "table manager" sealt file----> save positions..

                        ehk aitab
                        yep, suurimad tänud : )

                        Comment

                        • leits

                          #192
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          kiire küsimus, kui mängin HU'd 9max lauas (teen uue laua), on 3-4 mängijat, viksab statid vale inimese juurde. 7-9 inimese puhul kõik ok . ahjaa ... mõtekas oleks vist sel juhul inimeste juurest nimed statide kuvamisel kaotada ja text suuremaks nats teha ... kellelgi mingit fääncyt conffaili on kõige jaoks :?

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #193
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            nimesid ei saa ära kaotada stattide juurest. ;D

                            Comment

                            • leits

                              #194
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Algselt postitas alaska
                              nimesid ei saa ära kaotada stattide juurest. ;D
                              raudselt saab, ennem oligi ilma, aga avastasin et viskab valesse kohta statid kui vähem kui 7 mängijat vmsd, panin nimed tagasi siis, ja liiguytan nad vahepeal ise paika

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #195
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Algselt postitas alaska
                                nimesid ei saa ära kaotada stattide juurest. ;D
                                saab kyll

                                Comment

                                Working...