TrioBet Live turniirid 2009

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #391
    Re: TrioBet Live turniirid 2009

    Hetkel esimene. Püüan final tebelt saan liiga ja prode turnade rolli Triosse.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #392
      Re: TrioBet Live turniirid 2009

      Lampi läksin peale foorumi Celebration turniiri satikale ja hittisin pileti, nüüd peab vist minema. Keegi veel Pärnust läheb?

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #393
        Re: TrioBet Live turniirid 2009

        Väga põnev HU oli lõpuks Tigranoga. Kahjuks jäin meistrile osavusmängus selgelt alla :P.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #394
          Re: TrioBet Live turniirid 2009

          Algselt postitas pastilaa
          Väga põnev HU oli lõpuks Tigranoga. Kahjuks jäin meistrile osavusmängus selgelt alla :P.
          Jep skilli sul kindlalt nappis, läksid iga käsi all in, see pole vist kõige parem taktika ;D Aga see koba, mis ma tegin qq ja kk vastu, kui sain flushi oli küll vahva. Peab ikka lükkama, midagi üle ei jäe ning peab naxerit uskuma.

          Comment

          • akristjan
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 406

            #395
            Re: TrioBet Live turniirid 2009

            nende slowplaytud AA eest oled vahemalt 5% mulle sees :) agaga ise lahen ka kindlasti kuna ranking vaja kinni panna ju

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #396
              Re: TrioBet Live turniirid 2009

              Algselt postitas TIGRANO
              Lampi läksin peale foorumi Celebration turniiri satikale ja hittisin pileti, nüüd peab vist minema. Keegi veel Pärnust läheb?
              Mina lähen... Volgaga :) Ok nali, olen 99.9% tõenäosusega kohal.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #397
                Re: TrioBet Live turniirid 2009

                Algselt postitas ranka
                Mina lähen... Volgaga :) Ok nali, olen 99.9% tõenäosusega kohal.
                Vahva, seal näeme siis ;D Mingid plaanid pärast turniiri ka?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #398
                  Re: TrioBet Live turniirid 2009

                  Algselt postitas TIGRANO
                  Vahva, seal näeme siis ;D Mingid plaanid pärast turniiri ka?
                  [ ] jääda kaineks enne turniiri
                  [ ] jääda kaineks turniiril
                  [ ] jääda kaineks peale turniiri

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #399
                    Re: TrioBet Live turniirid 2009

                    Algselt postitas ranka
                    [ ] jääda kaineks enne turniiri
                    [ ] jääda kaineks turniiril
                    [ ] jääda kaineks peale turniiri

                    [x] FAIL
                    [x] FAIL
                    [x] FAIL

                    Comment

                    • runnar
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 740

                      #400
                      Re: TrioBet Live turniirid 2009

                      tulen ka kohale kui ufod vahepeal ära ei röövi vms

                      Comment

                      • olavike
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1269

                        #401
                        Re: TrioBet Live turniirid 2009

                        Kui kaua Triobet Live reeglina kestab? Et kui kell 19.00 algab ja eesmärk finaallaud, siis veab hommikuni välja?

                        Comment

                        • Svenza
                          Svetlana aka Buldooser
                          • Oct 2008
                          • 3591

                          #402
                          Re: TrioBet Live turniirid 2009

                          4ni hommikul tavaliselt

                          Comment

                          • Svenza
                            Svetlana aka Buldooser
                            • Oct 2008
                            • 3591

                            #403
                            Re: TrioBet Live turniirid 2009

                            vsiu100, pane perse valmis. Täna hakkavad hellad litid pikku kotte sähvima. :) Lendame kaadriga kohale.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #404
                              Re: TrioBet Live turniirid 2009

                              patrik pidi ka tulema.. võtsin ka nats osakuid .. tavaliselt siis ta hitib ....

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #405
                                Re: TrioBet Live turniirid 2009

                                otsustan kell 16 kas tulen, praegu ei viitsi igatahes. Kuigi oleks vaja minna

                                Comment

                                Working...