TrioBet Live turniirid 2009

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #346
    Re: TrioBet Live turniirid 2009

    Algselt postitas ranka
    Siis tuleks välja mõelda nädalapäev. TrioBet Live on paraku neljapäeviti ja see jama. Reedeti on ka nüüdsest seal PokerStars Live aga paraku on eismene 8-ndal juulil (mis liiga lähedal) ja teine alles septembris (mis liiga kaugel)

    Samuti vaadates "standard" reedest kava, siis on miskid Olympic Luck Series turniirid, mis on üldse suletud ja kirjas, et miski freerolli taolised asjad. Laupäeviti aga 25 latised Freezeout NLHE 5 latise Terminaator chipiga turniirid, mis oleksid ideealsed.

    Seega pakun välja Laupäeva ja augusti kuus (alguses) või siis hiljemalt juuli lõpus.

    Kui huvi oleks suur, siis minek oleks üpriski odav - sest buss maksab miski 5-6k (minek, tulek, sealolek) ja kui ma ei eksi siis oli saada isegi miski 10+ kohaline buss. Kaks korda oleme käinud ja esimene kord vist oli 8 ja teinekord 6 inimest. Kui saaks varakult orgunnima hakata, võib saada rohkem rahvast ja suvine aeg oleks mõnna.

    PS! Lätis saab kasiinosse 18-st aastaselt!!!


    20. august?

    Comment

    • olwyn
      Julm Donk
      • Dec 2008
      • 25

      #347
      Re: TrioBet Live turniirid 2009

      kahjuks jäi akristjan 6 kuigi ma üritasin 1 venda välja lüüa aga tal joppas ei suutbud AA ära crackida, kuigi palju puudu ei jäänd

      Comment

      • akristjan
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 406

        #348
        Re: TrioBet Live turniirid 2009

        fckin fck

        Comment

        • runnar
          Grinder
          • Oct 2008
          • 740

          #349
          Re: TrioBet Live turniirid 2009

          Kas keegi parki satub ja saab mind neljapäevaks ära registreerida? Hetkel juba 27 kirjas, sel korral võib vist kohtadega kitsaks minna.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #350
            Re: TrioBet Live turniirid 2009

            Algselt postitas runnar
            Kas keegi parki satub ja saab mind neljapäevaks ära registreerida? Hetkel juba 27 kirjas, sel korral võib vist kohtadega kitsaks minna.

            Ma olen hetkel kahe-vahel, kas minna TB Livele või mitte. Üksinda ei viitsi minna, Peokunn jällegi ei viitsi Tallinna tulla :'( ja tundub, et ainus võimalus on steikida ühte sõpra, kes pokkerist jagab veel vähe või hoopis minna üksi. Kui tulevad lahkushetked ning steigin sõpra (või lähen üksi), siis võtan sinuga ühendust ja regan su ka ära.

            EDIT: Kas nüüd on TB Live Terminaator turniir? Kui jah, siis palju mängija skalbi eest plönni saab?

            Comment

            • olavike
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1269

              #351
              Re: TrioBet Live turniirid 2009

              Termikas on jah nüüd.
              Iga mängija eest saab 10 EUR + Burgeti eest 100 EUR.

              Comment

              • Dogers
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2500

                #352
                Re: TrioBet Live turniirid 2009

                Kui ma augustis (20) lätti tahan minna, pean ka ette regama?

                Comment

                • runnar
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 740

                  #353
                  Re: TrioBet Live turniirid 2009

                  Algselt postitas Dogers
                  Kui ma augustis (20) lätti tahan minna, pean ka ette regama?
                  lätis on seni kohti jagunud, 30-40 tuleb kohale ja ruumi on 60-le

                  Comment

                  • Dogers
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2500

                    #354
                    Re: TrioBet Live turniirid 2009

                    regada saab ainult kohapeal olles kasinnis ?

                    Comment

                    • 2Godfather1
                      Jube Noob
                      • Oct 2008
                      • 101

                      #355
                      Re: TrioBet Live turniirid 2009

                      Algselt postitas ranka
                      Meeldetuletus!

                      Reedel, 24. juuli kell 20:00 toimub järjekordne TrioBet Live Tallinn satelliitturniir, kus on VIIS €71 garanteeritud 30. juulil kell 19:00 (neljapäev) toimuvale TrioBet Live turniirile Tallinnas Reval Park Hotel & Casinos.

                      Reedese satika struktuur:
                      Sisseost: €5.50+R (unlimited rebuys first 30 minutes + 1 add-on)
                      Stäkk: 800 chipi
                      Tasemed: 10 minutit
                      Muu: Garanteeritud 5 piletit TB Livele Tallinnas (5x €71) garanteeritud

                      Lisainfo:
                      30. juulil toimuval TrioBet Live turniiril Tallinnas Reval Park Hotel & Casinos toimuval turniiril on lisatud üheksale parimale mängijale rahalised boonused TrioBeti pokkeritoa poolt ja 10 parimat saavad edetabeli punkte, mille leiad siit.

                      Lisainfo TrioBet'i pokkeritoa kodulehelt: http://www.triobet.com/est/poker/2007-07-31.html

                      Edu turniiridel,

                      PokkeriProd.com Tiim.
                      Hmm, kas siis homsel turniiril pole neid Terminator 10 euri + Burgeti pea eest 100?

                      Comment

                      • 2Godfather1
                        Jube Noob
                        • Oct 2008
                        • 101

                        #356
                        Re: TrioBet Live turniirid 2009

                        Algselt postitas akristjan
                        kas keegi tulemusi saab postitada siia sellest finaal satikast, mul laks nett ara kui 6 oli alles, mul oli 3 stakk..... :P
                        Mnjah.. ma viskasin oma ässad, mutid, poisid kõik mucki.. põhiline oli kiire fold, et sa tühjaks jookseksid. :D

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #357
                          Re: TrioBet Live turniirid 2009

                          Algselt postitas 2Godfather1
                          Hmm, kas siis homsel turniiril pole neid Terminator 10 euri + Burgeti pea eest 100?
                          on 10 eur terminaator kaardid ja burgeti eest 100 eur(kui ta kohal on).
                          aga mainin veel ära, et see süsteem mulle ei meeldi ja ei lähe kokku triobeti live turniiri suunaga. nimelt on sellel turniiril algstack 5k(tavapärase 3k asemel) selleks, et läbi online satikate tulijad ja muidu inimesed kes on esimest-teist korda, saaks rahulikumalt mängida. mängu ruumi oleks rohkem ja nn elamust kauemaks. samas terminaator variant seda suunda ei toeta.
                          teisalt on arusaadav, et triobet tahab seda boonusraha laiali lagada rohkemate inimeste vahel.

                          Comment

                          • 2Godfather1
                            Jube Noob
                            • Oct 2008
                            • 101

                            #358
                            Re: TrioBet Live turniirid 2009

                            Algselt postitas vsiu100
                            on 10 eur terminaator kaardid ja burgeti eest 100 eur(kui ta kohal on).
                            aga mainin veel ära, et see süsteem mulle ei meeldi ja ei lähe kokku triobeti live turniiri suunaga. nimelt on sellel turniiril algstack 5k(tavapärase 3k asemel) selleks, et läbi online satikate tulijad ja muidu inimesed kes on esimest-teist korda, saaks rahulikumalt mängida. mängu ruumi oleks rohkem ja nn elamust kauemaks. samas terminaator variant seda suunda ei toeta.
                            teisalt on arusaadav, et triobet tahab seda boonusraha laiali lagada rohkemate inimeste vahel.

                            5K on igati tervitatav. Kuigi kella 6st turnalõppu töökoht eriti ei poolda. :-*

                            Comment

                            • VinQbator
                              FPP Pro
                              • Dec 2008
                              • 214

                              #359
                              Re: TrioBet Live turniirid 2009

                              Algselt postitas Dogers
                              regada saab ainult kohapeal olles kasinnis ?
                              Sul ju pilet olemas. Ma küll ei usu, et eraldi regama veel peab.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #360
                                Re: TrioBet Live turniirid 2009

                                Algselt postitas NhTyGgWp
                                keegi kavatseb minna?
                                Ei ole veel kindel, pean leidma sõbrale puuduva 50% stake, siis tulen :)

                                Comment

                                Working...